• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
reni ty uz vubec nekojis?
jitko, to my obcas taky mame chaos, ale dnes se mi to zatim dari udrzet pod kontrolou, ale je teprv jedenact, takze to teprve prijde :grinning:
8. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
My tedy máme brzké kojení kolem 4-5 nad ránem, kolem 7-8 snídaně - MM, kolem 10 svačinka - ovoce, později přibude jogurt, ale to je ještě za dlouho.
Kolem poledne oběd - zelenina a začnu už dávat na zkoušku sem tam maso a někdy to proložím kaší, podle chuti, no a pak odpo jsou dvě koja a kolem 18-18,30 je večeře - UM.
8. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
andry-už ne malá když si dala prso tak pak sjela 150sunaru,ale už sme kojjily stejně jen ráno,asi tam ještě něco mám ale je to těžká slabota,takže počkám až se mlíčko vytratí úplně,zatím mi to vyhovuje páč nemám ms :grinning:

jmiso-jaký dáváš ovoce banán nebo jablíčko?a kolik toho malýmu dáváš?já chci dnes zkusiot banán,ale nevím jestli půlku nebo celej
8. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
reni jj, taky ms nemam, neco sice prislo mesic po porodu, ale od te doby nic, tak jsem rada :slight_smile:
8. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Reni, zatím jsem koupila sunárky ty kelímky po 4 kusech, je to 100% ovoce a dávám ten kelímek, což je 100g. Zatím měl jablkoxbanán.
http://www.hero.cz/SUNAREK/Produkty/1031/

Jsem koukala na ty první lžičky ovocné, ale tam je dost cukr a taky je toho ovoce málo, třeba jen 60% a někdy i míň. Tak to kupovat nebudu.
8. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Jinak jsem koukala v DM, že tam v koutku zdravé výživy mají ovocná pyré a to vyjde i cenově myslím přijatelněji a hlavně je to jen ovoce. V některých těch děstkých výživách je škrob a třeba je to jablko x jahody a přitom jahod jsou tam třeba jen 4%. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
jmisa dík za tip-ty kelímky mám vté slevové knížce DM tak je koupím
no já sem vzala ty první lžičky mrkev,brokolici jinak přesnídávku měla hami,jo a taky mrknu na ty ovocný pyré :wink:
8. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Reni, taky jsem je brala z tej knížky :grinning:

Tak dneska dostal Alex na oběd MM, zelenina bude až se probudí. Chětlo se mu spát a u kojení líp usne.
Se nás pokaždý ptaj na plavču, jestli líp spí, že jsou unavení atd. No u Alexe to nehraje roli. Myslím, že za půl hodinky bude tradičně vzhůru. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Trochu jsem to tu pofackovala a ohřívám si oběd.
8. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
Jsme si ohřáli plněný knedle :sunglasses:

Manža musí ještě na plicní, tak pojedeme s ním a mrknem asi na stromeček a na tu židličku na krmení.
8. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
Holky, taky se pro vás stává přebalování kovbojka, jak se vám prcci otáčí na bříško? Jako vysvětlit mu, že má ležet na zádech je fakt mazec :grinning: . A včera nechtěl být na bříšku, ale když jsem ho otočila na záda, tak byl hnedka zase na bříšku.
8. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Charlie jé tak to je super že pořád kojíš :wink: :slight_smile:
Jj jasně že to čeká dřív nebo později všechny :wink: začít s příkrmem :slight_smile: jen jsem dělala takovou malou bilanci :grinning:
8. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
Andreasku pěkné nové fotečky :wink: :slight_smile:
Blani tak to ještě neznám :sweat_smile: malej má na kontě zatím pouze jednou přetočení s dopomocí a jinak nic :confused:
8. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
Mně to naopak vyhovuje, že se malej natáčí sám.
Jinak v přetáčení není žádnej přeborník. On je spíš vychcan. Jak jsem u něj, tak dělá, že nic takovýho neumí a nechá si hračky podávat, otáčí se zásadně, když je sám a nic jiného mu nezbývá :grinning:
8. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
kaci diky, jdu juknout k vam :slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Asi si půjdu na chvilku zalézt k malému.
8. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
kaci, vy mate spoustu fotek, co jsem nevidela.. slonik pro stesti i krtecci jsou moc pekni :wink:
honzik se mi zda jako peknej puclik teda :wink:
8. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
Andrejko díky :wink: :slight_smile: no pucek on teda je a pořádnej :sweat_smile: :grinning:
8. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
teda vy jste toho zase nakecaly, my máme napečeno :slight_smile: samozřejmě první plech skončil v koši, ale pak pohoda jen filip dneska stávkuje a nechce spát všeho všudy dvakrát čtvrthodinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslela jsem, že po tom květáku usne a prd. blani on si ten zub martin nechá nalepit od dr. do soboty. :wink: to má teda kliku. tak při přebalování se ani tak nepřetáčí, ale při oblíkání to je pak taky radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahojky holky,tak konečně nemusíme na kyčle.Doktor se ptal kolikmu je,a že to teda ukončíme.No hurá.Malý tam poprvé brečel,protože se nám zasekl mezi těmi hranolky,jak s eotáčí z boku na bok :grinning: no hold už to není pro takové velké chlapy.Venku je teda příšerně,sice jsem měla nepromokovou bundu,ale i tam jsem byla pořádně vymrzlá.
Přidala jsem nějaké fotečky. :wink:
Potřebuji poradit jaký olej,krém používáte po koupání na tělíčko?Vojtík má dost suché nožky,a vše co mu máznu-nic se nelepší,já už nevím co koupit.Jsem myslela že modrá indulona mu to krásně promastí,ale žádný zázrak se nekonal.
Za to já,se budu mazat jeho patláním až do smrti. :grinning:
8. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
No tak jsem si fakt nelehla. Otevřela jsem dveře do ložnice a malej se na mě culil z mojí postele, už nespal. Tak jsme se pomazlili a já šla připravit na jídlo, co budu dělat, až přijdem z prochajdy. Teď jsme cvičili a za chvilku si dá zeleninku a půjdem do toho luxusního počasí, fakt chčije.
8. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Andrej, já kupuju olej v lékárně, řeknu, že chci slunečnicový a oni mi odlejou.
8. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jo a gratulka ke kyčlím a jaký hranolky?
Alex pokaždý ležel na lehátku a dr po něm šmejdil sondou ultrazvuku.
8. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
tak my ven už nepůjdeme,stačilo mi to dopoledne.Tak zítra zkusím zase slunečnicový olej koupit,už jednou jsme ho měli,ale spíše jsme to patlali na hlavičku na ty šupinky.I doktor mi říkal ž je nějaký suchy jak mu sáhl na ty párátka.
8. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
jak ho snímá ultrazvukem,tak se aspoň u nás pokládá na bok mezi takové pěnové hranolky,nevím jak to lépe popsat.Pod sebou má plínku a když ho chce přetočit na druhou stranu tak vždycky zatáhl za plínku a on se překuli,jenž dneska tam byl tak tak a musela jsem mu pomoct a malému se to vůbec nelíbilo.Taky jsme tam byli nejstraší.Kdyby aspoň minule napsal nějaké doporučení,ale byli jsme už předtím v pořádku.Na lehátku leží potom a prohmatává rukou
8. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Aha, tak u nás ortoped si jen chytnul bůček a trochu si ho srovnal a pak druhý, jinak ho nikam nepasoval :slight_smile:
8. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
andrej ja mazu slunecnicovym nebo olivovym normalne z obchodu, pry je to stejny jako v lekarne..
8. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
tak se mi ho konečně podařilo uspat (tuk tuk) protože do toho počasí se mi fakt nechce zrovna začalo lejt jak z konve. ted jsem si uvařila kávičku a mám chvilku klid. tak u nás si ho taky pan doktor šteluje jen rukou. my jsme ted začali používat do koupele ten johnoson olej na dobrou noc a je to super, pak už ho nemusím mazat, dřív jsme mazali avirilem. nebo zkus jen na ty nožičky infadolan, ten jsme měli v porodnici, když se malej loupal.
8. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
ja taky sabcu skoro nemazu, ale kdyz uz, tak jednim z tehle dvou oleju..

holky my jdem na takovou predvanocni besidku, spis tam mam spicha s jednou maminkou, co to organizuje, jsem pozvana, tak za chvili vyrazime, dala jsem kojo, prebalim, oblecu malou, jeste musim s bellcou curat..

pocasi je hnus fialovej, misto aby snezilo, tak chcije a chcije :grinning:
8. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
-no já dala holky taky chrnět tak uvidím jestli ztoho něco bude,ale měly by pač dneska skoro vůbec nespaly potvůrky
8. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahojky..tak jsme od doktorky zpět doma..Sofinka váží 6100g a měří 65cm..dostala třetí hexu,jinak vše v pořádku,akorát jsme opět čekali v čekárně skoro 2h :angry:
8. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.