• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
-no hana to čekání znám u dr.minule sme taky tak dlouho čekali :wink:
8. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
adrosek, ale v noci ti obě spinkají krásně. :slight_smile: teda tady u nás je už taková tma :stuck_out_tongue_closed_eyes: já teda vůbec nevím co mám dělat, šla bych zadělat další těsto, ale chybí mi ingredience, tak asi zůstanu u pc.
8. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
-to je pravda,že spinkají celou noc tak se jim moc nechce ces den,ale občas by si dáchly aj ces den,jde to na nich vidět jak jsou unavené,ale ne a ne usnout
8. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
hani dvě hodiny no to by mě teda kleplo, to by musel celou dobu chrnět, aby jsme to tam s ním vydržely :rolling_eyes: já chodím většinou odpoledne hodinku před zavíračkou a byli tam ted naposled dva lidi jinak jdem většinou rovnou na řadu. naštěstí. tak at to sofinka dobře zvládnu tu poslední hexu. :wink: :slight_smile:
8. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
Sun peklo to je a Sofinka nespí ani na minutu,jenže pak je šíleně unavená a je to ještě horší..naše doktorka objednává,takže my jsme byli na 10 h objednaný,jenže ona objedná 6 maminek na 10h a pak se tam čeká..
8. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
no to potom to objednávání nemá moc smysl :sweat_smile: když tam stejně musíš čekat.
8. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
Sun infadolan jsme zkusila dát,tak uvidíme,jestli to pomůže.Dneska jak jsme nebyli venku odpoledne, tak je pěkně protivný,usnul mi asi jen na 15 minut a teď tu vříská.
Hani tak to jste se teda dlouho načekali.My jsme taky objednani na určitou hodinu a max.jsou přede mnou dvě tři maminky,takže to jde vždycky rychle.
8. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
tak my jsme taky odpoledne zůstaly doma protože tam leje jak z konve a ted tam začalo fučet tma jak v pytli, ale filip naštěstí usnul už spí dvě hodinky :slight_smile: asi dohání co dopoledne nestihnul. jdu ho omrknout.
8. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
Andy gratuluji ke kyčlým..jinak já mažu Sofinku olejíčkem od Semabed a spokojenost.. :wink:
Tady to taky vždycky šlo rychle,ale dneska se tam sešli skoro všechny maminky s miminkama na 6.měsíční prohlídku a nějak se to zasekalo,asi každému doktorka vysvětlovala příkrmy atd..my byli v ordinaci přes 20 minut :confused: :sweat_smile:
Ted Sofie spinká,chudák skoro celej den pořádně nespala vždycky když zabrala,třeba v autě tak za 15 minut už jsem jí zas budila.. :confounded: sem zvědavá zda se vzbudí s horečkou..
8. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
Tak jsme z venku doma. Alex dospává v kočíku,ale už se vrtí.
áááá už řve.
8. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
Hanko, to je malá taková malá, co? :grinning: Já to beru podle našeho valibuka :grinning:

Jinak jsem venku vydržela hodinu a půl, Alex nádherně chrněl, tak se mi nechtělo jet domů, protože to většinou už nemá dlouhého trvání.

My jak nejdem ven 2x, tak to stojí za prd. Dneska jsme byli jen 1x, protože dopo jsme byli na plavču.
8. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
U nás dr. "objednává" na poradnu, ale je to vlastně jen od půl 11 do 12 a jak kdo přijde, tak se jde na řadu. Je to nevychytatelný. Někdy je plno na tu půl 11 a někdy zase na konci té doby.Takže většinou taky čekáme. Minule to bylo hodinu, ale předtím jsme přišli v 10,45 a nebyl tam nikdo a během těch 10 minut, co jsme byli v ordinaci se čekárna absolutně zaplnila.
8. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
Jmiso doktorka říkala že je to hrozná vyžle a je jak z hadích ocásků protože neumí ležet v klidu,vedle nás byla holčička co byla o týden starší než Sofie a měla 9kg,Sofča vedle ní byla jak podvýživená :sweat_smile:
Jmiso kolik platíš za to plavání a kolik máte lekcí?
8. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Hani, platíme 350 za lekci a mám dojem, že v jednom cyklu jich je 7, pak začíná vždy nový kurz, tedy ten den v týdnu a nám se lekce posune o půlhodinu později. Teď začínáme v půl 9 a od února v 9, aspoň by to tak mělo být.
8. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
máme maroda - bohužel je to Mareček - šíleně kašle a dnes odpoledne měl přes 38 teploty, tak jsem mu šoupla Nurofen kapky a už dvakrát měl dnes ten Mucosolvan, ale kašel se pořád zhoršuje, jsem zvědavá na tu noc, zítra jdeme stoprocentně k dr. - Marečkovi je akorát 6 měsíců :slight_smile: - hlavně, aby to nebyl zápal plic nebo chřipajzna nebo kdo ví co jiného a nemuseli jsme do nemocnice a rychle to odeznělo doma :frowning2: :sweat_smile: :confused:
8. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
po hodině a půl po Nurofenu měl už jen 37,3 takže snad to bude lepší, jsem zvědavá, kolik bude mít kolem té 17 hodiny, to bývá asi nejvyšší teplota nebo ne?
8. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
Kačenko, tak snad to nebude tak strašný. Hodně mu doma zvlhčuj vzduch.
8. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
Já se z něj picnu, se naučil rozebrat to puzzle, co má pod sebou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
Jituš - náš Mareček to taky rozebírá ty puzzle - chytne je za kraj a strká je do pusy a pak se otočí a je to hotovo :grinning: - dneska už na zem nepůjde, možná zítra, když nebude mít teplotu :confused:
Pepa už teplotu nemá a dostal ji Mareček - zkusím zvlhčovat ten vzduch - asi dát něco mokrého na topení, že? - pleny :slight_smile:
8. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
Kačenko tak ať je Mareček brzo zdravý.A zrovna na jeho zítřejší narozeninky,snad to nebude nic vឨného
Vojtík taky rozebírá puzzle.Teď zbaštil ovoce,dopo sjme to nějak nestihli,a sedí v židličce a háže hračky na zem-velká legrace.Já s evždycky leknu jak to spadne na parkety. :angry:
8. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahojte, jsme doma. Manža byl u té dr. nějak dlouho, seděli jsme hodinu v autě :rolling_eyes: . Pak už to Marečka přestalo bavit, ani se mu nedivím :sweat_smile: , tak jsem se s ním trošku projela a usnul :sunglasses: . Ale zato mám zaplacenou zálohu na plavání a od února začínáme :dizzy_face: . V obchodě měli židličku jenom chicco a patron, jako všude jinde, takže chicco asi teda vyhraje :grinning: . Ale dali jsme do ní Marečka a na to, že je to žížalka, tak mi přišlo, že tam nemá moc místa na šířku :confused:
8. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
Blani, sim Tě, Alex tam má místa habakuk a není to žížala. Jinak ta vrchní část polstrování se dá odebrat, je to zmenšovací vložka a pod ní je ještě jedna, pro větší dítě.
8. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
tak kačí at se mareček brzo uzdraví a není to nic vážnýho :wink: :slight_smile: no máte koukám doma, všechny šikuly co? rozebírači jedni.
8. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Kačenko, tak ať je Mareček brzo zdravej, chuděrka malá :frowning2:

Jitu, to vím, že jde odejmout, jen mi to přišlo jakési úzké :wink:

Mareček je hrozně fascinovanej flaškou od Bonaquy :grinning:
8. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
ahooooooooj jak je??

dnes jsme byli u dr a dali nám třetí hexu....jinak 6750g a 66cm-za měsíc jen o centák to je jako normál jo??? :astonished: hmmmm jinak ok

za chvíli je tu tchýně a jdu ke kadeřnici!!!!

tak pic a pak zas dočtu

hani ta tvoje malá ,mi nepřijde že má málo kilo...dyt my máme tak o půl kila jen víc :wink:
8. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
teda za 2měsíce skoro jen o centák!! :unamused:
8. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
smouli-tak malá je o měsíc mladší než nelča a máme 6710 ale 72cm :sweat_smile: a už fakt doufám,že přestane na chvíli růst do délky :grinning:
8. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Smouli ono i půl kila je znát na takhle malých dětičkách,ale Nelinka taky bude spíš droboučká,než nějakej cvalík,vid?
Sofie vyrostla za měsíc o 4 cm ale to je blbost ta setřička to vždycky měří úplně blbě,babě je už tak 80 let a špatně vidí..
Mě dneska napsali z obchodu že tu židličku Chicco si můžeme vyzvednout,ale Petr pro ní pojede až v pondělí,dřív se tam nedostane-škoda už bych jí chtěla mít doma..
8. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
Šmouli, nás dr. neměří, takže v tomhle jsem v klidu a nevím, jak by měli prcci růst :wink:

Hani, to byl fofr :confused: , kde jsi ji objednávala?
8. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
Jo, a taky se musím pochlubit, dnes jsme měli poprvé palec od nohy v puse :grinning:
8. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.