• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
8. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
Díky, Hani :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
Já myslela že vyšla Babicovi kuchařka ale nikde jí nemůžu najít ani na netu ani v knihkupectví,nevíte o tom něco? :confused:
8. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
Hani, já vím, že je na netu:
http://dobroty.nova.cz/
8. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
no na netu jsem jí taky našla,ale já chtěla knížku pro mamču :frowning2:
8. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
hani http://www.eruditus.cz/knihy/jiri-babica/babicovy-dobroty :wink:

setkani bylo super, bylo tam vic maminek, sabinka byla nejmladsi mezi detma a ja mezi maminkama, ale to nam neva :grinning:
8. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
Andrej :wink: , hlavně, že se líbilo.
8. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
Andreasku a kde jste byli? :confused:
8. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
u nas tady blani vis, je to takovy novy centrum :wink:
8. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
Andreasku díky za odkaz :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
tak u nás se už spinká, tak jsem zvědavá, jaká bude noc :sweat_smile: kašel pořád hrůza, ale teplotu před koupáním neměl, jen 36,7, takže to snad bude OK :pensive: :dizzy_face:
ani nevím, když zítra jdem k dr., zda máme jít do čekárny pro zdravé nebo do čekárny pro nemocné - asi tam předem zavolám a poradím se s doktorkou :wink:
Andreasek - to ti docela závidím to setkání, muselo to být fakt super :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
tak už spinkáme,bobek zase usnul při falšce,a to jsem mu desetkrát říkala kdyby odpoledne spal,tak by nebyl tak unavený.
Teď zvažuji jestli si půjdu zacvičit nebo žehlit
A moc děkuju všem za podporu ohledně Marečka :dizzy_face: :dizzy_face:
Andrejko, Vojtík je šikulka. Ty fotky, jak je na čtyřech, jsou super :sunglasses: . Já bych měla taky žehlit a taky bych si asi měla vzpomenout na manželské povinnosti :sweat_smile:
8. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
Tak jsem zase přidala nějaký fotky, tady to začíná, stačí posouvat na další
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_6.mesic/#DSCN6156.JPG
8. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
Kačenko, snad to bude dobrý.
Ale asi bych volila čekárnu pro nemocné, pokud moc kašle, tak by to k ostatním nebylo moc fér.
8. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
jéé my chcem taky umět pejska :slight_smile: šikula andrej. kačí tak to je dobře, že teplota zmizla ted se jen zbavit toho otravnýho kašle :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak filip už chrní mohl by vydržet jak včera do třech to bylo fajn. blani vzpomenout si můžeš, ale to asi tomu tvýmu stačit nebude :grinning: :wink:
8. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
Jitu, hezké fotky, ta poslední je boží :sunglasses:

Sun :grinning: :wink:
8. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
Káto tak at je Marečkovi lépe a ten hnusnej bacil at přemůže..do čekárny bych šla určitě pro nemocné..
8. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Andy teda Vojtíšek je ale šikulka :slight_smile:
Jitu pěkné fotky..
Já si vyndala žehlení budu čumět na ordinaci a žehlit..
8. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
tak spal od 19.15 do 19.45 hod - teď je vzhůru a chce ke koze, cumlat, jinak kašle nebo se směje, jsem fakt zvědavá na tu dnešní noc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
hani neni zac :wink:
8. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
ty fotky s vasi psici jsou bezva, jak ji alex drzi za chlupy, to je proste jak u nas :slight_smile:
8. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
Čau holky,
tak my dnes kojo o půl12, půl4, v 6 a teď zas chrní. Chvíli měl kecací, ale zas usnul :slight_smile: Do půlnoci nám furt ale kňoural a budil se s pláčem, naštěstí po tom koju už spinkal :pensive:
9. pro 2009 v 07:02  • Odpověz
Ahoj.
U nás luxus kojo někdy kolem třetí nebo půl 4, já fakt nevím, kolik bylo, jsem to neudržela v hlavě. V 7 se asi vzbudil a tlačil, tak jsem ho přebalila a zatím tu blbne na zemi a fetuje si ponožky. Já snídám, tak on dostane kolem 8 taky MM.
9. pro 2009 v 07:26  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tak u nás byla "úúúúúúúúúžasná" noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Poslední kojo, jestli se tomu dudlání tak dá říkat, bylo v 10 a pak spal do 1, to bylo bezva. Ale pak byl vzhůru každou hodinu. Jednou teda "až" za 1,5 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Vůbec nevím proč, vždycky si jenom podudlal a spal dál. Jsem si říkala, jestli chce být u mě, tak jsem si ho v 5 nechala u sebe, ale stejně byl v 6 vzhůru.
9. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj kočky,

dneska budu opět mimo domov, tak tu s vámi nepokecám, ale aspon se vám pochlubím. Spinkali jsme až do 7h do rána bez jedinýho probuzení :dizzy_face: Jsem happy

Zato ty Blani sis koukám užila, co? :frowning2:
9. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
dobré ráno,
tak jsem ještě nějaká zabržděná tady čtu noc úžasná kojo v 10 a pak v 1 jsem si říkala, co je na tom úžasnýho :astonished: a pak jsem četlá dál a došlo mi to :sweat_smile: tak tatkovi zub spraví až v pátek, ale hlavně, že to stihnul do toho focení :grinning: taky kvůli tomu zůstane doma tak by jsme mohli někam vyrazit dokoupit ten zbytek darů a pak už se jen těšit na vánoce.
9. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Charlie, tý jo, tiše závidím :grinning: . Jo jo, ale kupodivu se cítím vyspaná.

Já nevím, kdy mi se dostaneme nakupovat, protože manža má zase prodlouženou neschopenku do pondělí.
9. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
Holky, myslíte, že je tato židlička taky chicco http://www.kocarek.cz/jidelni-zidlicky-Euro%20Cart-Jídelní%20židlička%20Euro%20Cart%20Dodo%202010%20barva%20Race-1840.html Mají ji mezi něma, popis má stejný, ale je levnější :confused:
9. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.