• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani, myslím, že to Chicco není.
9. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Ale obšlehnutá je pěkně. Ale bez prozkoumání, jak je stabilní bych ji nekoupila.
9. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobré ráno..holky super Sofča žádnou reakci po třetí hexe neměla,což se dost divim,čekala jsem horečku,ale jsem fakt ráda,aspon dneska můžeme vyrazit ven..
9. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
tak to je dobře hani, to víš po třetí už je mazák a ví jak na to :wink: :slight_smile: u nás je dneska tky celkem dobře, ale spíš zkusím udat malýho mámě a dodělám to cukroví. blani ta židle mi nejde zobrazit.
9. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Jinak noc u nás byla docela dobrá,kojení ve 21 pak až ve 2 :astonished: 5-7 a ted ještě chrní v postýlce.. :slight_smile:
Blani koukám že sis dnešní noc celkem užila..
JInak nechápu jak to ti vaši prckové dělají že spinkají celou noc až do rána-copak nemají hlad?no snad se toho taky někdy dočkám :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
Hanko, otázka je, co je hlad a co je zvyk.
9. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
Mě ta židle taky nejde zobrazit..
9. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Jitu, díky.

Sun, hm, musela by sis okopírovat celej ten odkaz :unamused: . Nevím, proč to nejde.

Hani, to je super, že byla Sofinka bez reakce.
9. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobré ránko holky,my jsme taky spinkali celou noc,když nepočítám párkrát nahození dudlíku.Spinkal do šesti a pak jsme ještě usly do 8.15.
Díky holky za pochvaly,to je teď Vojtíškova nejčastější zábava,být na čtyřech,jen ho musím trochu hlídat kde tím pérováním žuchne,většinou letí na papulu dopředu.
Tak nakonec jsem žehlila,cvičit budu dneska, a už zase peru.Kolotoč,pořád dokola,prát,žehlit,aspoň že mě to docela baví
Hani to je super,že Sofinka nemá žádnou reakci na hexu,my jdeme na druhou 21.12
Jitu moc krásné fotečky,Alex je pořádný smíšek :wink:
9. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
Mareček už je napapkanej, tak půjdeme ven. Zatím pa :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Tak hlásím další super noc :dizzy_face: kojo ve 4 a v 9 :dizzy_face: :dizzy_face: včera jsem se konečně pustila do cukroví a mam 2 várky lineckého a teď jsem zadělala na krémové hvězdičky :wink: ty mají premieru tak snad budou dobrý :grinning:
Andrejko a Jitko krásný fotečky :wink: :slight_smile:
Hani tak to je super že nebyla reakce na hexu :wink: :slight_smile: a jak teď noce?pořád po 2 hodinách???
Sun tak to je dobře že taťka bude mít na focení všechny zoubky :wink:
9. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
Jéé u nás prší,sem chtěla jít ven a ono prd :angry:
Káto dneska spala od 21-2-5-7 tak to by celekm šlo..snad se to bude zlepšovat..
Já chci péct v pondělí,ale budu dělat jen slepované a asi rohlíčky,pak jsme chtěla dělat něco nepečeného,ale nevim co,nemáte nějakej vyzkoušenej recept?
9. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
-ahojík mamky,všechny zdravím opět
-no unás je sice pod mrakem trochu,občas mrholí ale stejně půjdeme ven aspon na chvilu se vyvtěrat už sme nebyli dlouho venku,dáme slídu v nejhorším případě
9. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
tak se snažím toho prďolu uspat,jenže on nechce,to zas pak bude protivný,než poobědvá a než se vypravíme.U nás je pořádně zataženo ale zatím neprší.Tak my máme linecké,rohlíčky,perníčky,vosí úlky,nějaké ořechové,.Spíše pečené,mamka dělala ještě nějaké nepečené,ale vůbec nevím co.Jedu tam až v pátek.Musím do knihovny.
9. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
tak to fililp chrní od desíti a nevypadá, že by se mu chtělo vstávat :grinning: asi se mu něco pěknýho zdá, jsem zatím stihla uvařit, ted přemýšlím jestli se pustit do toho cukroví s ním nebo nez něj. taky jsem hani přemýšlela ještě o nějakým nepečeným tak jestli někdo máte rychlý a dobrý tak hodte odkázek :wink:
9. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
jo ještě jsem se chtěla zeptat, jak peretu tu mrkev, já tam dám vaniš žlučový mýdlo a nic prostě to vyprat nejde a to peru v arielu :angry:
9. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Sun, kupuju tuhý žlučový mejdlo v DM, pomatlám a pak vyperu, ale naštěstí Alex už pohodlně vystačí s bryndákem.
9. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Holky tak co to cukrový to nikdo neplácáte nic nepečeného?
Sofča spí od 11h tak čekám že se vzbudí každou chvilkou,dostane mrkev+brambor a razíme ven,sice počasí hnus ale doma být zavřená nechci,už kvůli Rozárce ven prostě musim..
Jo dneska se Sofča poprvý pořádně po....ale fakt echt :grinning:
Sun já na to naliji vaniš a peru to s persilem na 60 stupnů a zatim se mi to vypralo..
9. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak zase mám vypsutej notebook a to už podruhý a mám od novej od srpna ještě, že mám ten starej jako rezervní, ale stejně mě to štve v tom starým vlastně nemám nic no hrůza, jsem zvědavá co s tím zase bude.

Jinak jsem se chtěla přidat k těch co ještě jen kojí :grinning: , sice jsem kašičku koupila, ale ještě nedala :grinning:

My dnes spali 10:30, 2 ,5:30, 9:15, tak docela dobrý :grinning:

Musím jít pomalu chystat oběd, polévku mám Toskánskou už uvařenou od včerejška a budu péct stehýnka.

K tomu nepečenýmu se pripojuji Sun :grinning:
9. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jo už nám přišla pozvánka na vítání občánků, tak jdeme 16.12. vůbec jsem to nečekala, že to pošlou sami :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
jitko pěkný odkaz :grinning:
9. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
Tak hvězdičky jsou pečený :dizzy_face: a právě jsem do sebe natlačila obídek :wink: domácí uzené s brkaší :dizzy_face: jsem si zahřešila,ale byla to fakt ňamka :grinning: :wink:
Hani tak super že se ty noce trochu lepší :wink: :dizzy_face: jééé a nepečený dělam jen vosí hnízda :wink: jináč nic odzkoušeno nemám :sweat_smile:
Kačí jéé tak už budete taky konečně přivítaný :wink: :slight_smile: no my se tam dostanem snad až bude chodit sám :angry: :grinning:
Tak jdu věšet plíny a žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: pic :wink:
9. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
ahoj mám hotový kafe a nela nějak nechce spát, to bude zas studený :unamused:
mno hani drobná zrovna právě nevypadá...každej říká, že je trochu cvalda, ale právě to nechápu že píšeš že je droboučká.....když maj holky skoro stejně, ono taky když dáš k ní dítě stejně starý a má 8kg třeba tak to pak jo.....kačííííí :grinning: :grinning:

reni to nás pěkně doháníte kočky :grinning: ale jinak bychom měli třeba o kilčo víc jistě, kdyby se narodila jak měla :wink:
a prcek je....že je teda manža velkej, tak bude asi po mně :slight_smile:

musím dočíst at jsem ve vobraze :confounded:
9. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak jsme zpátky z venku a už se láduju špagetama a Mareček klokanem :grinning:
9. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
koukám že Mareček je nemocný, tak se brzo uzdravte at jste na vánoce fit!!!!!

tak nového tady nic moc není-pěkně koukám už pečete, já nepeču, budu dělat jen pro niku piškoty s banánem a obalim to v čokoládě-mnamka!! S mamkou jsme pekly tak jsem si něco dovezla a ještě tento víkend budeme péct a konec.

už mám docela dárky nakoupený, ale ještě stejně něco dokoupíme hlavně nikolce! Dnes jsem radkovi koupila vysavač ruční do auta tak snad bude dobrej! :wink:
9. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
no toto :astonished:
tady nikdo!!
a co evcaa?? už tu byla od té doby??
tak zatál
9. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
cauky šmouly taky si ted dávám kafčo dopekla jsem před chvilkou tak už máme hotovo, ted jen slepit a nazdobit a návštěvy se můžou začít hrnout :grinning: aby se to snědlo. ne evča tu ještě nebyla. mě ted tak píchlo za krkem, že se nemůžu otočit do strany auau
9. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
My jsme doobědvali, malá usnula v hrazdičce a čekám na manžu až přijde a pojedu do makra nemáme co pít :grinning:

Holky co kojíte, sice jste psali,že pijete všechno, ale i kolu si třeba dáte??????
9. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahojky,nejak nestiham.
Mame zoubeek :slight_smile:
9. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.