• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kater-jj i colu si dam, treba jen jednu nebo dve sklenky :wink:
9. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
kačí já piju i kolu nepiju jí nějak často, ale když mám chut tak si jí dám. tak my vyrazíme ven docela to dneska jde az na ten vitr
9. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
gratuluju tery :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
9. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
jééé andar tak už máte zuba jo?? supéééér-hod klofáky do alba :grinning:
9. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
Smouli,album nemam a vyfotit,no to by musela Majda spolupracovat :grinning:
9. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
čus holky,
tak jsme zpět od dr. - 6 měsíční prohlídku nám nedělala, když jsme nemocní - prý má teplotku kvůli zoubkům - klubou se mu horní, jeden dolní už skoro měsíc má a pak to taky chytil od taťky, který měl v neděli přes 39 teploty (Mareček je prý kvůli těm zoubkům oslabený) - takže kašel a rýma, naštěstí průdušky zatím nejsou chycený, máme ho nosit a dávat Mucosolvan a odsávat - teplota dnes pod 38, takže jsme ještě Nurofen ani Parelen nedávali :slight_smile:
noc hrůůůůůůůůůůzzaaaaaaaaa - večer nakonec usnul v 21.45 hod, probudil se kolem 0.30 a pil a pak kašlal a dělal pejska a tak, strašné, jen ne spát, usnul až kolem 3 hodiny, pak kojo kolem 6 hod a pak teda spal a my s ním až do 9.30 hod :slight_smile:
9. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
Andaro, super :wink:

Já colu nepije, nikdy jsem nepila, ale kofolu si teď občas dám.

Kačenko, tak aspoň, že to není na průduškách. Chudáček malinkej. Je nějakej protivnější nebo to až tak nevnímá?
9. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
Jak mi sem nešla vložit ta židlička, tak mě to napadlo takto http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemType=new&q=zidlicka+euro+cart+dodo Snad už to půjde.
9. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
Jo, jde to :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
jo, Blani, už to jde - vypadá jako Chicco - připadám si jak u Vietnamců, takže záleží na tobě, jestli to vyzkoušíš a půjdeš do toho :wink:
je protivnej, i když teď už 2 hodinky spinká a to doma a dokonce se nechal po hodině spaní přenést z obýváku do postýlky a i když na mě koukal tak spinká dál, takže teď protinej není, to zas přijde až večer a v noci :frowning2: :sweat_smile: ale hlavně, aby se z toho co nejdříve dostal a byl zase jako dřív :dizzy_face:
9. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
Kačenko, je to mazec s tou židličkou, že?
Tak aspoň, že spinká, to mu pomůže :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
kačenko-vím očem mluvíš!! já si to s malou taky prožila asi 3dny a že měla rýmu děs a dudla flusala páč nemohla dýchat a tak se furt budila!! Je to děs ty noci, ale bude líp, tak si schrupni aspon přes den trošku! :wink:
9. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
jdu s dětma do vedlejšííího paneláku na kafíčko hihi tak zatáááál
9. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
tak jsme zpátky z venku,byla s námi kámoška,tak to rychle uteklo.
Kačenko přeji Marečkovi k jeho dnešním narozeninkám všechno nejlepší a hlavně ať je brzo zdravý.
9. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
Teda, Šmouli, ty pořád kafíčkuješ :wink: . Aspoň, že máš s kým :slight_smile:

Jo, Mareček má vlastně 6 měsíců :slight_smile: . Tak to se taky připojuji s přáním všeho nej a hlavně zdravíčko :dizzy_face:

Teď jsem seděla s Marečkem v koupelně a díval se, jak se točí prádlo v pračce :grinning:
9. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
Tery gratuluji k prvnímu zoubku a Marečkovi k 6.měsícům.. :slight_smile:
Před chvilkou mi volal Petr z Německa kde mám řidičák od auta,tak jsem řekla že v tašce,tak prej velký kulový,právě mu volal nějakej pán že našel naše doklady od auta včera v metropoli na zličíně kde jsem byla nakupovat,museli mi vypadnout z kabelky,ale vůbec o tom nevim..tak si pro ně zítra musim dojet,pán je moc hodnej,chudák než všechno obvolal,aby sehnal číslo na Petra mu dalo hooodně práce,mu budu muset koupit aspon flašku..
Blani ta židlička je té od Chicca hodně podobná,ale když srovnám cenu ,že já jí sehnala za 2600kč nebo dát za pochybnou firmu 2300kč tak už radši koupim to chicco..
9. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
Hani, teda, to je hodnej pán, to se dneska jen tak nevidí :wink:

Jo, to jsem si taky říkala s tou židličkou :slight_smile:
9. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
Hanko, tak to si měla z prdele kliku :grinning:

Kat, já piju všechno, nějak to neřeším, piju džus, colu, minerálky, kafe. Jen tvrdej nepiju, ikdyž už i čaj s rumem jsem si udělala, ale večer a kojila jsem až ve 4 ráno, tak to spolehlivě vyprchalo.
9. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
Jmiso to teda joo.. :wink: abych mu zítra olíbala aspon ruce :grinning:
Já piju taky skoro vše,kolu teda nepiju ta mi nikdy nechutnala,ale občas si dám třeba fantu nebo deci vína.. :slight_smile:
9. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
Já radši kofolu než colu. Zrovna jsem si venku koupila půllitrovku kofoly citrus a vpipila ji u kočárkování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
sem napsala řidičák od auta ale samozřejmě jsem myslela techničák od auta+ostatní doklady
9. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
ahooj holky, nedocitam, nejak neni cas.. ja se od rana nezastavila, umyla jsem okna, varim, peru, delam jeste nejakou vyzdobu, byly jsme dlouho i s bellcou venku.. takze vubec nestiham.. a taky neco krapitko do skoly aspon.. nejake novinky?
9. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
Hani fííííha tak to je hodnej pán :wink: jinej by se na to vyprdnul :confused: to chce fakt pořádnou flášu :slight_smile:
Andaro jéééé tak to velká gratulece k prvnímu zubu :wink: :slight_smile:
My byli opět 2 a půl hoďky venku :wink: sice je tam humus ukrutnej,ale to má pucek nejraději :grinning: :grinning:
Andreasku jé okna mě taky čekaj-potvory jedny hnusný se sami neumejou a neumejou :grinning: :wink: ale se mi do nich nechce když furt leje :confounded:
9. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Dekuji holky.Zatim je v pohode,jen trosku mrzuta,ale v noci spi krasne, od 22-7:30 :grinning:
Jo a zrovna popijim Kofolu Hvezdickovou a udelala jsem zapecene brambory s Hermadurem, tak papam :grinning:
9. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
kaci no to mne se taky silene nechtelo, ale uz jsem chtela dat poradnou vyzdobu, tak jsem musela.. samo se to fakt neudela.. skoda :grinning:
andarko nech si chutnat, to zni primo bajecne! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
Konečně jsem uspala Marečka. Už byl protiva.

Teda Andrej, tos byla pilná jak včelka :slight_smile:

Andaro, je ta hvězdičková nějaká jiná chuťově nebo stejná?
9. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
Blani, je jakoby tresnova mi prijde :wink:
9. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
Díky :wink:
9. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
teda to jsi šikula andrej já budu uklízet v sobotu dopoledne než přijde fotografka :sweat_smile: ted by to nemělo smysl, a hlavně by to nevydrželo. :wink: taky gratuluju marečkovi k půl roku a přeju mu at je brzo fit. tak nám dneska dorazil tučnák a je super.
9. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.