• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak Alex usnul. Dneska jedl naposledy v 14,45 zeleninu a pak až v 18,15 UM, to jsem čuměla. Mezitím jsme byli venku, usnul v kočárku a pak už bylo pozdě na jídlo, tak to nějak přežil.
9. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
no vidíš jitu a ty pořád na něj jakej je hladovec :grinning:
9. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
no holky, taky jsem ted docela vyrizena.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
k veceri jsem udelala testovinovy salat s tunakem..
objednala jsem si tuhle kojo podprdu http://www.astratex.cz/podprsenka-mamabondi/tehotenske-a-materske-pradlo v 80C a vypada mooc pekne, dnes mi dorazila :slight_smile:
9. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
Andrej, pěkná. Já už ani kojo prsenku nenosím, vystačím s lambadama. Jak dokrmuju, tak beru s sebou ovocnej kelímek a tudíž prsa nikde už nevytahuju :grinning:
Navíc s těma příkrmama Alex teď vydrží delší dobu bez koja, tak i něco stihnem.
9. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
jitko diky, ja prave porad kozeny vystrkuju, tak at to má ňákou tu štábní kultůru :grinning:
9. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
Sun, no jak dáváme příkrmy, tak se fakt víc zaplácne.
9. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
teda jmiso to se máš že ti vydrží delší dobu s příkrmama, já ji dala třeba dnes polévku k obědu kuřecí(hami) půlku teda skleničky a za půl hodky vytáhla 150ml nutr a za tři hodky zase už jí .... :angry:
9. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
Smouli, já dávám příkrmu plnou dávku, s půlkou bych nepochodila.
9. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
já bych taky ráda, ale mě to pak už plive asi ji to stačí anebo bych měla dát krknout a dodělat ji, nebo nevím...no zítra zkusím dát celou, páč takhle by to asi fakt bylo na prd :unamused:
9. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Smouli a nechce třeba napít?
9. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
holky tak jsem jeste k tunak. salatu osmazila kalamary a k nim cesnekovy dresing mnam :grinning:
9. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
Andrej, ty umíš žít :grinning:

Můj muž přišel z práce a už ho zase volali :stuck_out_tongue_closed_eyes: To se doma ohřál asi 5 minut.
9. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
si pis jitko, moje motto. zij kazdy den tak, jakoby to byl tvuj posledni :wink: :grinning:
no jo, chlapi a prace, to je kapitola sama pro sebe.. ale tak jsou to zivitele no, co se da delat..
9. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
pití ji dávám, ale moc ho nechce....co dáváte za pití?? já od 6měs ovocný od hippu
9. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
a kolik vám měřej ty prckové??
9. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Smouli, většinou jen převařenou kojo vodu. Ty ovocný šťávy hodně ředím, jsou nechutně sladký, a někdy čaj. Prostě to střídám.
9. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
no a mě to zas přijde sladké málo, ale to proto, že sama hodně sladím, ale nepřislazuju....no musím zkoušet i jiné
9. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
tak mi máme v plánu zítra brokolici tak jí dám napůl a pak už zkusíme celou sklenku. jo andrej vy si umíte dávat do nosu :slight_smile: samý dobroty. já taky už kojo podprdu nepoužívám. dneska promáznu u televize to linecký at je zase jedna práce z krku.
9. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Smouli, já nesladím vůbec, ale ochutnával to i sladící muž a prohlásil, že je to tlamolep :grinning: :grinning: Tak to si teda velký sladidlo.
9. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
moje nové motto....v životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit, později se pak učí sedět a držet hubu!! :grinning: jinak vás zdravím-dobrý den, kozy ven!! hahahahaha :grinning:
9. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
jj jmiso sladím čaj tak 3lžičky :wink:
9. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
mám z toho husí kůži :grinning:
9. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
já jsem hrozná na slazení, proto je pro mě utrpení ji dávat neslazený čaj, ale stejně ty chutě nezná tak je to ted jedno :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Šmouli super nové motto :wink: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahoj holky

tak jsem zpátky, dočítat se ani nebudu pokoušet, doufám, že se nějak zařadím...budu asi trochu mimoň

Okna hotová, vymalováno a uklizeno, byla to ale fuška... :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
takže děvčata já mám problém...začínám si myslet že mé dítě je totál pozadu:
1. přetočí se jen na bok a to jen když se ji chce, jinak flákárna na zádech
2. pasení nic moc, ale je to lepší-stejně nakonec zaboří bambeřici
3. jedné mamince už chlapeček na 7.měs stojí u stolu a nábytku a sedí sám od 5,5měs
4. co mám dělat?? cvičit cvičit a cvičit?? dr se taky zdá pozadu, ikdyž ji omlouvá že se narodila dřív, mohla by být akčnější
5. jsem z toho nasraná :angry: a ještě ke všemu se ji snad zarazil růst :angry:
9. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
vy tu už všichni píšete jak vám už pérujou na čtyřech a přetáčejí se :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Smouli, musíš cvičit. Co jiného čekáš? :grinning:

Děti napřed sice existují, ale to bych neřešila.

V 6 měsících by se točit začít pomalu měla, ale určitě se otočí. Neukázali Ti na rehábce cvik, jak jí k tomu pomáhat?
Na pasení je zase jen pasení, musí si svalíky posílit, když nebude pást, tak to prostě nebud umět, bohužel bez toho to nejde.
9. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Alex nepéruje :grinning: Alex zvedá prdel, zatím nezjistil, že k tomu nemůže rukama dělat letadlo :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A na lezení maj naše děti ještě čas.
9. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
no ukazovala mi jak přetáčet nožičku a nechat ji aby se snažila se otočit a vyndala si sama ručičku, a to by ji jakštakš šlo, ale sama odsebe to nedělá...pasení jj jak ji dám kolem hračky tak čučí a dost se i vžepře ale za chvíli ji to neba a bum.... chjoooo
já to neznám u nikolky-necvičili jsme nic, sama seděla na 6,5měsíci tak mi to je divný a pásla už na 2,5měs
9. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.