• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
je to LEMRA
9. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Smouli, no tak musíš cvičit, no :grinning: My taky cvičíme, ikdyž to teď dost flákáme.
:astonished:
9. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
no já budu muset asi víc se ji věnovat.....pak poslouchat ty řeči od kámošek, to se ještě nepřetočí??? NEEEE nepřetočí!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
9. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj Evulkooo :slight_smile: teda zrovna dneska jsem na tebe myslela :grinning: jsem si říkala kdy se asi vrátíš :wink:tak super že už máte hotovo :dizzy_face: :dizzy_face:
Šmoulo neplaš :wink: náš malej si taky ještě nepřetáčí a ani nemá snahu se přitáhnout když ho chytnu za ručičky když leží na zádech :confused:
9. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
fakt taky nepérujete?? :dizzy_face: :dizzy_face: to je super že tu někdo je
a kači to jako vážně?? tak já myslela že jsme jedinný :cry: :dizzy_face: tak to jste mi udělali radost :dizzy_face: :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Šmoulo každý mímo má svý tempo :wink: a Nelča se to časem naučí nebuj :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
já se nebujím :unamused: jen si říkám aby nebyla třeba pozadu až moc, když se narodila dřív...bojim bojim
9. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
no mimís mě volá asi na dudu tak jdu a zítra dočtu!! papa dobrou hojky moje!! :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Smouli, proto chodíš k neuroložce nebo na rehábku či kam to chodíš a tam Ti ji ohlídaj. Buď v klidu, nech si poradit "podporovací cviky" a ono to půjde.
Jinak docela dobrá knížka je Cvičíme s kojenci a batolaty od Ivy Dolínkové. Sem tam podle ní cvičíme.
9. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
tak se mi vzbudila...no tak to vidíte kaše co snědla a prostě ty oči musí otevřít a už je nezavře, to je potvora, zrovna bych šla už do peří!!!
tu knížku si seženu :slight_smile:
9. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
dala jsem čajík a snad usla, teda dneska se mi to fakt do krámu nehodí...jsem zralá na postel!!včera jsem šla pozdě a dnes to mám :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
tak já jdu potichounku....tak papapapapa :wink: :pensive:
9. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jj holka to tak bejvá :wink: vždycky se ty budulíncí vzbudí/nebo naopak usnou když se nám to nehodí :grinning:
9. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Já se jdu uložit ke spánku, neskutečně mě bolí hlava, asi bude změna tlaku.
9. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
Tak brou brou kočky :wink:
9. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
kači ahoj, jsem tak ráda, že vše je už na svém místě a uklizené. :wink:
9. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
ahojte žienky..chcem sa k Vám pridať...o čom pokecáme...? :wink:
9. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz
ahojky zojano, holky uz asi vsechny spi, tak to zkus zitra :wink:
jdu taky do hajan, dobrou noc :slight_smile:
9. pro 2009 ve 23:23  • Odpověz
Ahoj.
Tak jsme vylezli z pelechu. Potřebuju, aby Alex jedl kolem 9, tak musí teď ráno ještě chvilku počkat, by nám to pak nevycházelo, tak si tu trénuje na dece :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 05:42  • Odpověz
ahoj, tak u nás noc nic moc, ale bylo to i horší, takže si nestěžuju :slight_smile: Sem si ho dala teď ráno do postele a on ne a ne usnout, tak jsem ho dala zpět do postýlky a v tu ranu chrněl. No jo, žádnej maminčin mazánek :sweat_smile:
10. pro 2009 v 06:14  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Noc lepší než včera.

Zojano, jasně se klidně přidej, ale ne ve 22 hodin, to už všichni spí :grinning: :wink:

Heli, teda, tož to by u nás neklaplo :grinning:

Včera jsem objednala tu židličku. Byl to boj :grinning: . Manža pořád, že to nechá na mně, tak jsem říkala, že objednám tu romantic. Ta se mu zdála holčičí, ale furt, ať se rozhodnu sama :grinning: . Nakonec jsme vybrali tu cube.
10. pro 2009 v 07:05  • Odpověz
blani, já nějak zjišťuju, že jsem mu dobrá jen na jídlo :grinning: Vidí ve mně jen cisternu na mlíko, jinak mu je nějak šumafuk s kým je.... :sweat_smile: ale je fakt, že on nebyl nikdy žádnej velkej mazel....

aaaa tak už jsme hore :sweat_smile:
10. pro 2009 v 07:09  • Odpověz
Heli, ale určitě ví, že ty jsi máma :wink: . Já když se vysleču na kojení, tak se Mareček začne vždycky smát a pak pofňukávat, že mi to jako trvá :grinning: . Mareček si teda hraje i s někým jiným, ale většinou jak mě spatří, tak už ho to nebaví :sweat_smile: a chce za mnou. Teď byl u manži v náručí a jak jsem se přiblížila, tak se naklonil, že chce jít za mnou.
10. pro 2009 v 07:13  • Odpověz
no to jo, toho se nebojím, jen to prostě není takovej mazel. A mě to i svým způsobem vyhovuje, je samostatnej což je na druhou stranu fajn a může mi ho třebas pohlídat kdokoliv.
10. pro 2009 v 07:17  • Odpověz
Heli, to máš pravdu :wink: . Ale já su zase ráda, že to je takovej můj mazlík :dizzy_face: . I když je to občas (často :grinning: ) náročný, když chce jenom mě, ale krááááááásnýýýýýý :dizzy_face:
10. pro 2009 v 07:32  • Odpověz
no vidíš, a já jsem zas ráda,že není až takovej mazel :grinning: Ale nemůžu říct, že by se nechtěl pomazlit,to bych kecala :wink:
10. pro 2009 v 07:38  • Odpověz
že by usnul?????
10. pro 2009 v 07:39  • Odpověz
tak néé, ohlodává šprušle :grinning:
10. pro 2009 v 07:47  • Odpověz
Heli :grinning: . Já jsem teď Marečka taky uspala.
10. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
dobré ráno,
tak mi to máme tak napůl :grinning: noc byla dobrá vstával "až" v půl 4 :slight_smile: a ted se tu řehtá v lehátku, dneska odpoledne jedem s holkama kočárkovat taks e těším.
10. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.