• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak my vstali :slight_smile: Teda Alex je ještě v postýlce, asi tuší, že do 9 nic k jídlu nedostane, tak se nenamáhá projevovat a točí se v postýlce kolem dokola.

Alex mazel je, rád se mazlí, když není přetaženej, tak se mazlí u kohokoliv, když je přetaženej, tak mě sleduje, jestli jako jsem, ale snese i jinou osobu, tátu bez problému a "cizí" s ostražitostí.
10. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
Sun, jako nadobro vstával o půl 4 :confused: ?
10. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Jitu, Mareček právě když je unavenej, tak je klidně u manži, ale jak mě zmerčí, tak je konec :grinning: . Ale u "cizích" teda není ani omylem. Max. ještě tak moji mamču, ale tchýni a ostatní ani omylem.
10. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
holky, chci se vas zeptat, uz se vam mimisci pretaceji z briska na zadicka? :confused:
sabca jeste ne..
10. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Teda venku je pěkně,ale pěkná zimáááá :confused: a co jsem koukla na počasí tak by mělo příští týden pěkně přituhnout až -6stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak u nás noc pěkná :dizzy_face: kojo ve 4 a v 7 :slight_smile: a to už nezabral
Jinak náš malej snes v pohodě tchýni(páč ji vidí furt :rolling_eyes: ) a taky manžu a jinak i s mojí přítomností se nechá pochovat od bráchovo přítelkyně(už se opět s bráchou dali dohromady :dizzy_face: ) od mojí babička a v nouzi největší aji od mého táty :wink: ale od naší mamky moc nee
10. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Andrej, Alex to umí, ale moc to nedělá. Mají ještě dost času.
10. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Andrej, Mareček to udělal tax 2x, ale myslím, že spíš omylem :grinning:
10. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
No nesmí to dělat tak, že zakloní hlavu a jakoby ztratí rovnováhu. To není překulení, ale přepadnutí. Mi bylo sděleno na rehábce.
10. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
né blani pak jsme chrněli ještě do 7 :grinning: tak filip se taky zatím nechává nosit od kde koho, ale dost často přitom na mě kouká. nám se občas podaří otočit se zpátky, ale to je takový jako na stranu do boku pak jako by si řekl, aha takhle to je a šup zase na břicho :grinning: ted otázka pro klučičí maminky :sweat_smile: šahaj si už vaši kluci na pindíky? :sweat_smile:
10. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
Sun, už dávno, je to normálka, objevují svoje tělo. :wink:
10. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
já vím, že je to normální, u nás byl objeven minulý týden a od tý doby mu nedá pokoj :grinning:
10. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
Tak Alex to dělá nejmíň dva měsíce. :grinning:
10. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Jitu, tož tak jsem to nezkoumala, ale myslím, že chtěně to neudělal.

Sun, tak to jo :wink: . Mareček si ho teda ještě neochytává, ale kdysi jsem mu ze srandy do něho cvrnkala, tak se smál :grinning:
10. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
Já ho zabalím a vyrazíme ven. Ale je tam kosssssssa.
10. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
My jdem svačiti a pak frčíme k plavací neuroložce, to zase bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Andreasku malej se ještě nepřetáčí vůbec :wink:
Sun myslím že si na něj ještě nesahá :confused: jak ho rozbalím z plíny tak šup nohy nahoru a chytí se za palce-to ho baví pořád nejvíc :grinning:
10. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
tak u nás dneska krásně svítí sluníčko, tak doufám, že to vydrží až do odpoledne. dneska budeme mít brokolici tak jsem zvědavá co na to řekne. no pro mě je hrozná už ta barva :sweat_smile:
10. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Dobré ranko holky, u nás noc zase stejná.

Jak je to když bude mrznout, můžeme s dětičkama ven?
10. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj..já mám ale smůlu,jsem měla na dnešek takové plány,nákupy vánočních dárků,nakoupit jídlo-v sobotu k nám má přijet babi s dědou,pak jsem chtěla nakoupit nějaké věci na pečení,sejít se s kamarádkou a všechno padá,jelikož Sofča má od včerejšího večera rýmu jako kráva,kašle,zatim je bez teploty..
Petr je v Německu a já bych potřebovala sjet do lékárny a pro něco k jídlu,nic tady nemám..to je fakt skvělý..přijede až zítra v noci..jo a pro ten techničák sem měla dneska dojet,no nic.. :frowning2:
10. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
hani tak to je teda pech :frowning2: hlavně at se z toho sofinka brzo dostne a není to nic vážnýho. je to hrozný, když jste tam takhle samy, a nemáš nějakou kamarádku co by ti skočila nakoupit a do lékárny? no občas si říkám, radši nic neplánovat :pensive: protože se akorát všechno pokazí.
10. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
ahoj holky,

Davídek si zatím na pinďu nesahá :grinning:

jitu: od kdy jsi dávala příkrmy a kdy jsi začala celou dávku? já přemýšlím, že bych taky začala,ale doktorka tvrdí, že zatím ne, že až od půl roku, ale už jsem mrkvičku zkusila
10. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Bohužel nemám,moje jediná sousedka je u mámy v Rakovníku takže jsem tu úplně sama..
Sem myslela že kojené děti by měli být trošku odolnější a prd,Sofča už je podruhé nemocná..já doufám že to zůstane jen u té rýmy bez teplot,ale i to je naprd,sem to zažila v září jak jsme odsávali,kapali- no hrůza,chudák nemohla pořádně dýchat,v noci se furt budila.. :frowning2:
tak my jdem ven, počasí tedy žádná sláva :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hani :frowning2:
to je naprd, ale tak snad se to brzy sofince zlepsi a zitra uz budes mit manzu u sebe.. ja vim, nekdy je to s tema chlapama a jejich praci tezky no..
10. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
holky tak to ju s tim pretacenim, tak to je v poho :slight_smile:
jinak sun, nemysli si, ze si tam budou sahat jen klucici.. v chytre knizce mam, ze kolem sedmi mesicu nejak si to zkusi i holcicky :grinning:
10. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Tak u nás opět prší :unamused: sem myslela že aspon umyji okna když už sem doma..
Evule pokud si dobře pomatuji tak ty nekojíš ne?Tak to určitě můžeš začít s příkrmy dřív než od 6.měsíce..
10. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
hani ja myla okna vcera, jsem rada, ze to mam za sebou.. treba prestane a pustis se do toho..
10. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Evule, dávala jsem pár dní před pátým měsícem. Schválila mi to i doky, sice váha rostla, ale chtěl furt kojit.
U nekojených dětí lze začít od ukončenýho 4. měsíce, takže klidně můžeš.
Na plný dávce jsme byli asi za tři dny :grinning: Alex to vzal hopem.
10. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Já dávám příkrmy týden a zatim jsme na poloviční dávce,pak ještě dokojuji..
Sem včera konečně objednala dva kalendáře,jeden pro mamču,jeden pro Petra tak jsem zvědavá jak to bude vypadat..
10. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
No já nejdřív dokojovala a on pak blindil a hlavně se po odebratí lahvičky vztrekal, tak jsem mu to dala celý a už nekojím a je klid. Záleží na každým děcku.
10. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.