• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahojky
tak máme za sebou utz a naštěstí to nic není,prý to mimča po porodu můžou mít delší dobu tak sem si oddechla
teď du malou nakrmit a pak valím do města,musím někse sehnat plavky páč od ledna začínáme plavat,
10. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
nechci to zakřiknout,ale u nás je fakt pěkně, ještě před chvilkou svítilo sluníčko. tak my dlabem zatím taky jen půlku a pak dokojuju, ale jen co zblajznem tu brokolici tak zkusíme přidat, aby jsme to jedno kojo odbourali.
10. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
Reni, tak to je super :slight_smile: . My budeme chodit na plavčo od února.

Sun, u nás taky začalo svítit sluníčko.
10. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
Reni, s čím si byla na ultrazvuku?
10. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
reni tak to je fajn, že o nic nejde :wink: my jdem hned začátkem ledna plavčit musím si tam příští týden zavovat na kolikátou budem jezdit, nahlásili jsme, že by jsme nejradši tak kolem 10 tak snad to klapne, protože dřív se nevyhrabem a potom už je dlouho.
10. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
jitu: děkuju, doktorka mi právě říkala, že zatím přibírá dobře, tak není důvod dávat příkrm. Chtěla jsem znát i tvůj názor.Ty už jsi přestala kojit? Já jsem fakt mimo, tady se stalo věcí a já to nějak nestíhám pobírat. :sweat_smile:

hani: jojo nekojím. Tak uvidíme asi začnem.Kde jsi si nechala dělat kalendáře?
Reni tak to je dobře že to nic neni..Kdybys nemohla plavky sehnat tak já si je objednala pře www.litex.cz a super.. :wink:
Sun tak to se máte taky chčije a chčije.. :angry:
Sofča už je po obědě,dnes dojedla brambory s mrkví,zítra dostane brokolici..dala jsem jí do postýlky tak doufám že zabere..chudinka má úplně plnej nos,to odsaju a za chvilku už zase nemůže dýchat..
My na plavčo budem taky chodit od února..každou středu od 12h.. kdy začínáte Blani vy?Kolik máte lekcí?
Evule, nee, kojím, ale už má oběd (většinou zelenina) a svačinku (většinou ovoce) a večeři (UM). Kojo je v noci, pokud je, ráno snídaně a odpoledne svačina.

Alex krásně přibral, ale furt byl u prsa, tak jsem se rozhodla to změnit. Někdo by furt kojil, ale mě to strašně vyčerpávalo a myslím, že taky žaludek potřebuje čas na odpočinek a ne furt zpracovávat mlíko a než stačí zpracovat, už je tam nové. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
tak já budu mít starý plavky už se mi do nich vršek vejde. :slight_smile: snad to bude platit i po vánocích :grinning: my jedem za chvilku za těma holkama tak jsem ráda, že neprší, taky budou u nás vypouštět ty balonky ježíškovi tak se asi půjdem kouknout.
10. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
Já mám sportovní od Litexu a super.
10. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
jitu: a svačinku dáváš taky ve skleničce? Už jsi začala vařit zeleninku nebo to zatím necháváš a dáváš skleničky? Já už mám pár skleniček doma. Uvidíme,jak bude baštit. Zatím jsem zkoušela půlku té malé skleničky a musela jsem pak dát ještě mlíčko. To víš, to věřím, že to bylo vyčerpávající, takhle jste spokojení oba.
10. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
Evule normálně jako všechny holky tady www.fotolab.cz :slight_smile:
Sun já se do plavek nevejdu,měla jsem 75C a ted mám 75E takže to mám jak pidi bikinky a taky nechci vystavovat tu svoji pneumatiku tak sem si napsala ježíškovi o jednodílné plavky.. :slight_smile: taky jsou sportovní černo-světle modré od litexu..
10. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Evule, já vařím.
Jen ovoce jsem zatím dávala takové kelímky 100% ovoce, co maj u nás v DM. Ale teď jsem tam koupila větši lahev s pyré, není to pro děti spešl, měli to ve zdravé výživě, tedy v tom jejich koutku a to je taky dobrý a vyjde to trochu levnějc. Ale začnu připravovat i to ovoce.

Hanko, ono se ani dvou dílné plavky nedoporučují. Minule tam jedno mimčo mamině sundalo vršek od plavek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
tak já to mám ted tak akorát, žádný rychlý pohyby :grinning: chtěla jsem taky prvně jednodílný, ale kámoška mi to rozmluvila, že si je taky koupila a akorát to všechno zvýrazní :confounded: no naštěstí nejdu na plavání modelek, ale matek s dětmy tak na tom budem plus mínus stejně :wink: :grinning:
10. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
:astonished: to si teda budu muset na toho našeho prcka dát pozor :grinning:
10. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jmiso tak to je dobrý :grinning: se tatínkové pomněli :grinning: no já když se tam byla 2x podívat tak tam všechny maminy měli jednodílné plavky,tak sem i ráda že tam nebudu sama..
Evule já zatim kupuji skleničky protože tu jednu skleničku má na 2x tak se zatim nevyplatí vařit,ale za chvilku začnu,až vše vyzkoušíme a začne papat i masíčko..
10. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Sun, ono tam choděj i tatínkové :grinning: Ta naše svlečená mamina už příště naklusala v jednodílných :grinning: Ono se blbě chytá vršek, když máš v náručí děcko a to pustit nemůžeš :grinning:
10. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Hani, my začínáme 18. ještě nevím na kolik hodin. A bude to v úterý a čtvrtek, celkem 13 lekcí.
Jitu :confused: :grinning: . Já ám taky dvojdílné.
10. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
no tak tam budu asi jediná :sweat_smile: no uvidím, prvně zkusím ty co mám a kdyby se to nedalo tak doobědnáme nějaký v celku :wink: já tady mám pár skleniček nakoupených většinou ty první lžičky tak to zdělám a začnu vařit to mě víc baví a vím co v tom je. :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
jitu: tak to jsi šikula, musím to všechno nastudovat. Tu zeleninku uvaříš a rozmixuješ?
10. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
boha jeho OBJEDNÁME :astonished: :pensive:
10. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
Evule, jj, vařím v papiňáku a pak to většinou jen rozmačkám vidličkou, přidám do toho trochu olivového oleje, jednak kvůli vitamínům a druhak, aby se dobře kadilo. Jen zkraje jsem to mixovala ponorným mixerem. Když je to moc hustý, tak tam dám trochu převařený kojovody. Já se nezeptala, jestli můžu dávat z kohoutku, tak zatím dávám kojo, příští týden v poradně se už zeptám.
10. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jitu, to jsem se tě chtěla zeptat, jaké má Alex plavky na plavčo? Ty jednorázové nebo pratelné?
10. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Já mám doma několik dvoudílných už se do nich v pohodě vejdu, ale ono mi i vadí, když ve vodě nadskakukju, že mi to občas vyjelo vejš, ten vršek a jak to pak furt stahovat, když mám co dělat s děckem, který mi u toho strká nohy do pusy a pod. :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
tak to jsem se jitko zas zasmala, ze mimco mame sundalo plavky :grinning:
10. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Blani, má jednorázovky, u nás v bazénu pratelný nechtějí. Kupuju v DM ty jejich a jsou dobrý, ani se moc nenacucaj vodou, takže nejsou těžký.
10. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Andrej, ono stačilo, že jsem si prvně nechala řetízek, on se mi za něj Alex věšel, takže chápu, že chytnul za šňůrku.
10. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Andreasku jak sis objednala tu poprsenku tak tu mám doma taky..akorát já už jí nosim od začátku a jak to pořád tahám a peru tak už je z toho celkem hadr,nic moc kvalita..se těšim až budu moc nosit normální podprsenky.. :slight_smile:
Taky musim Sofince koupit ty plavací plenky a možná i plavky uvidim, u nás povinný nejsou..
10. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ono je ta jednorázová plavka asi praktičtější. Teď se mi Alex počůral ještě než jsme došli na bazén ze sprch, tak jsem ho převlíkala do jinejch, kdybych měla pratelný, tak musím mít aspoň dvoje. taky kdyby se mimčo pokadilo, tak tohle vyhodím, dám další jednorázový, ale pratelný zase musíš něčím nahradit.
10. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Než jsem se najedla, tak mi Alex usnul. To nevím, kdy půjdem dneska ven, leda by spal jen svou oblíbenou půl hodinu. Jíst bude v cca půl 4 a pak už bude tma.
10. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.