• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu, tam se aji nadskajuje :confused: ? Tož to su zvědavá, co tam budeme všechno dělat :grinning: . Mně se ty jednodílné plavky ani moc nelíbí a mysím, že bych je měla jenom na to plavčo a pak bych je už neužila.
Já jsem se na ty plavky ptala, jak jsem byla zaplatit zálohu a paní říkala, že preferují ty jednorázové, že ty pratelné to nechytí. A měla tam jakési vystavené, ale ty byly za 150,- a to určitě nebylo to, co prodávají např. na bráně. Tak su na vážkách, jestli je koupit nebo ne, jestli to kakání udrží, kdyby něco. Platit čištění bazénu se mi nechce :sweat_smile:
A jak jsi poznala, že se ti počůral :confused: ?
10. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
jitu díky a ještě dotaz, po příkrmu místo oběda můžu dokrmit mlíčkem /třeba v menší porci/ nebo jak?
10. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
Hani, krásné fotky. Ta s tou motorkou je super :sunglasses: . Ani nevím, že jste se byli někde fotit.
10. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
Blani, no ty plavky měl teplý, tak jsem to poznala, navíc se u toho tvářil "důležitě".

No a nadskakuje se, třeba u spadla lžička do kafíčka a nebo pobíháme kolem bazénku apod.

Evul, než najedeš na plnou dávku zeleniny, tak dokrmíš mlíčkem, jen trochu menší porci, podle toho, kolik zeleniny sní. Pokud bude Davča papálista jako Alex, tak máš za dva dny po dokrmování :grinning:
10. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
Blani díky my nikde nebyli to jsem fotila já doma,tatka je motorkář,tak dostane má fotku na hlavní stránce v kalendáři..
Já myslela že na to plavání se koupí jednorázové plenky přímo na plavání a přesto se dají plavky :confused: těma jednorázovýma plavkama myslíte ty plenky na koupání?
10. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jitu, tak to jo. Pobíháte po bazénu? Mně teda ve vodě moc běhat nejde :sweat_smile:

Hani, tak to jsi šikulka :wink: . Ne ne, to se dají jenom ty jednorázové plavky a šmitec a pak jsou nějaké spešl plavky, které se dají prát (stejně jako látkovky).
10. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jsem si vypsala seminárky, co musím napsat a stačilo mi to :sweat_smile: . Jenomže Mareček se stejně za cca 5 minut vzbudí, tak nemá cenu s ničím začínat.
10. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
Blani, jj, pobíháš kolem a ještě musíš mít pokrčený nohy, aby si v tom metru vody měla ponořená ramena, mě vždy bolej nohy :grinning:
10. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
jitu: děkuju.Tak jsem dala první dávku mrkvičky a mlíčko, vypadá spokojeně. :wink:
10. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
jitu: jinak si myslím, že Davča bude stejnej papálista jako Alex. Kolik jste vážili ve 4. měsících?
10. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
Teda, Jitu, to se chcu vidět :grinning:
10. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
hani teda super fotecky, moc hezky, sofca je frajerka :wink: pak ze nic nevymyslis, vzdyt jsou jako z atelieru! :slight_smile:

jitko, retizky uz taky radeji nepraktikuju.. staci, ze mam dlouhe vlasy, nekdy to pekne boli, kdyz sabca zatahne..
10. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
blani kolik mas semošek?
10. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
Andrej, 2 vyložené seminárky a pak do jednoho předmětu musíme vypracovat 2 otázky ke zkoušce. Já jsem ty otázky ještě nečetla :sweat_smile: , ale spolužák v sobotu říkal, že se k tomu nedá nic najít :rolling_eyes:
10. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
Andrej, a ty to děláš když Sabinka spinká nebo když si sama hraje? Mareček si moc dlouho hrát sám nevydrží a spí max. půl hodiny, takže to nemá cenu ani něco načínat :unamused:
10. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Andrej, máš krásnou výzdobu. Moc se mi líbí ty jablíčka v misce.
10. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
Evule, to měl Alex 6600g.

Tak jsem byla hodinu venku, jsem odvážná matka, lilo jako z konve. Alex celou dobu chrupal, asi ho uspává to ťukání deště o pláštěnku, ale já se těším, až ho v půl nakojím a udělám si groček. Dneska už kojit nebudu, tak si dám odměnu.
Na mostě mě ohodilo auto a to komplet, klika, že mám bundu dlouhou, ale džíny mám až ke kolenům durch.
Ještě jsme se stavili na poště koupit známky na pohlednice.
10. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
Jsem totálně zpruzelá :rolling_eyes: sem uspala Sofču a totálně nevim do čeho bych píchla,jsem zvyklá chodit každej den ven a tohle mi fakt štve,zítra tady budu uklízet,aby mi to vydrželo na sobotu,ale dneska to nemá cenu to by byli v sobotu chlupy zas všude..vařit nemám z čeho a na pečení jsem si blbec nenakoupúila všechny věci co potřebuji,myslela jsem že to dokoupim dnes..vyprala jsem 2 pračky,ale na žehlení tu nemám co..
10. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
Hanko, a Sofča má teplotu?
10. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
Andreasku to už sabinka takhle lítá jo?To Sofča ještě nee..a jinak díky za pochvalu fotek :slight_smile:
10. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
Jitu, tak to je k nas.ání takový auta :angry:
10. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
blani tak my mame seminarek pet + psat bakalarku a normalka uceni ke zkouskam a ustnim zapoctum :sweat_smile:
no delam kdyz sabca spi anebo po vecerech no.. i kdyz ona se zabavi docela sama :slight_smile: zatim..
diky za pochvalu vyzdoby :wink:
hani, myslis jako ze dela letadylko jo? :slight_smile: hani asi mesic, ale kazdy mimco je fakticky jiny.. fotky mas teda supracky :slight_smile:
10. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
Jmiso ráno ani v poledne jí neměla,ted nevim-spinká..ale stejně mám strach jí někam tahat aby se jí to ještě nezhoršilo..
10. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
Hani, to si klidně mohla ven. Naopak, moje doky mi to i doporučila, když Alex kašlal atd., že je venku vlhčí vzduch a líp se jim dýchá. Nemyslím jít do nákupáku, ale na prochajdu ven určitě.
10. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
Alex taky dělá "letadlo", já tomu říkám lachtan, ale zase tak moc z toho šťastná nejsem, byla bych radši, kdyby s těma packama nakládal jinak :grinning:
10. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
Tak to my ještě neletadýlkujeme,ale už jí to ukázal soude Oliver tak třeba na to taky brzo přijde.. :slight_smile:
Jmiso jenže tady celej den leje a leje takže bych to zas mohla odnést já,tohle počasí je fakt naprd,to už bych byla radši kdyby mrzlo,ale nic nepadalo..
10. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
Hani, tady taky leje. Přej si pořádný outdoor oblečení pod strom :grinning:
10. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
ja bych zas rada snih, ale to si asi muzu nechat zajit chut..
za chvili mi prijede navsteva, spoluzacka s pritelem, ona je ve 13. tydnu tehu a prave jedou z gennetu ze screeningu, ktery podle nalady dopadl na vybornou :slight_smile: tak se na ne moc tesim a oni se zas tesi az si ponuchnaji sabcu :grinning:
10. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
jitu: a kolik měřil? Davča měl přes 7 kg, je to macek a 68 cm. :wink:
10. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
Andrej, tak to toho máte dost :unamused: . No jak říkám, začínat něco, když spí, fakt nemá moc cenu, protože za 1/2 hodiny nic nestihnu a kdybych začala, tak bych pak akorát ztratila niť :zipper_mouth:
A včera jsem se dívala na školní net a státnice máme poslední den 18.6., takže den před Marečkovýma narozeninama :grinning:
10. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.