• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Reni, já jsem si taky myslela, jak budu mít malého jen v bodýčku s krátkým rukávem a přikrytej bude tou krásnou potištěnou plínkou. Ale když on je taková zmrzlina a já fakt nevím, jak ho oblíkat nebo zakrývat :pensive:

Tak se rychle vykurýruj. A můžou se ty mullerovy pastilky :confused: ? Já mám právě pocit, že asi moc ne...
4. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj Jituš, tak můj manža by donesl bud obojí, a nebo to, co by měl na lístku :grinning: . Ted chodí nakupovat a nestačí se divit, kolik to všechno stojí a jak ty peníze rychle mizijou :sweat_smile:
Tak at uvaří manžel, řízky zvládne ne :wink: ? A už má prázdniny, tak může něco uvařit :sunglasses:
4. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
ježiš, to bych byla o hladu... no, nějka to zmáknu, ale nasral mě. a ještě se mi udělal mega beďar uprostřed čela. vypadám jako idiot... aspoň že je hezký počasí a voda v bazénu teplá...
4. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Jituš, tak to si radši uvař sama :grinning: :wink: . O bedarech mi ani nemluv, su jak v pubertě :angry: . No, ty se máš, ty už můžeš do bazénu :sunglasses: . My jak jedem zítra k tetě, tak taky mají bazén a strejda ho přihřívá, takže 30 stupnů tam určitě bude a já se nemůžu koupat :frowning2: . Šla bych do vody hned :sunglasses:
4. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Já mám v kočárku takový ty peřinky do kočárku jako podložku, prý jsou děti na měkkém klidnější a přikrývým jen plenkou z IKEA, protože má obrázky :grinning:

Heluli, no chlapeček bude mít vždycky mokro vpředu :slight_smile:
4. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Jituš, ty jsi taky chtěla používat látkovky, že? Používáš? Já si tedka zkouším na medvědovi zavazovačku a přemýšlím, jak toho prcouška zkusím zabalit.

Míšo, a jak máš Alexe oblečeného? On je taky menší, jak ten náš prdolka, akorát asi není taková zmrzlina, co.
4. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Marečkovi se asi hodně často zdá o krmení, protože při spaní vždycky dělá takové pohyby pusinkou, jak kdyby papal :grinning: :dizzy_face:
4. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Blko, no má triko s krátkým a dupajdy a na ven jsem mu dala přes to triko s dlouhým rukávem, čepičku a ponožky.
Ale ono bylo 20, když jsme vyjeli, teď je 24.
4. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
A jestli myslíš zavazovačku Disana, tak
http://ekodite.rosacb.cz/images/ke_stazeni/skladani_plen.pdf
4. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Nee, mám zavazovačku HHS a návod je na mamaja.cz :slight_smile: . Ale děkuji :wink:
4. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Tak já toho mýho broučka fakt asi nabaluju :pensive: . A máš ho něčím přikrytého nebo v zavinovačce? Ale on má potom hrozně ale opravdu hrozně ledové ručičky (až do modra) a hlavičku má taky studenou (teda ted ne).
4. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Hm Miso, taky mě to pak trklo, že to bude asi tím pindíkem :grinning: Teď jsem byla s ním venku, má na sobě teda kalhotovku flanel BL a IKEA žíňku, tak snad to vydrží :confused: čč jsem mu zatím neměla odvahu dát na ven :sweat_smile:
4. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
kukuk jsem tu monitor ukazkovy maly vysoko v utery kontrola mudr rikal ze uz bvy si me tam nechal ale uvidime pac on tam v utery nebude a uvidime co zas rekne nekdo jiny je to silena nejistota uz nevim

dneska jsem bylka natacet monitor na por sale a zrovna se rodilo baba rvala jak hrom tak jsem celkem vydesena jak to zvladnu ja mam strach ale PA rikala ze to je individualni a ze zrovna tahle neni ani prvorodicka a ani jeste nerodi je fakt ze rodila az za pul hodky a pri tlaceni taky kricela hold si pomahala

Jo a taky mi rikla ze maly nebude moc maly ale ze se uvidi jestli to neni moc vody tak jsem se ji ptala jestli mi pomuze a rikala ze jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
evi, tak to jsou radosti, je fakt, že bych na porodním sále nikoho poslouchat nechtěla... :sweat_smile: , ale když pak člověk rodí sám, tak Ti ani nepřijde, jaké zvuky vydáváš, ono si tím člověk pomůže, ale zase je lepší se soustředit na tlačení, s křikem se hůř tlačí, ale není to tak hrozné, zvládneš to, neboj :wink: :slight_smile: .....já si to taky pořád říkám, šlo to jednou, půjde i podruhé.....ale taky se bojím...to je normální :sweat_smile: :sweat_smile:
4. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
katulen dekuji za podporu jsi hodna vis mas mozna v necem vyhodu vis do ceho jdes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo je to nevyhoda???? no nevim kazdopadne uz bych to chtala mit za sebou to je bez pochyb dnes prijdou rocice oboje tak si opecem parka dnes uz se neobjevim tak paaaaa
4. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Blko, teď je jen v bodyčku s krátkým rukávem a je tedy v zavince.
Ručičky maj studený běžně. Nám řekli, že by se mělo sahat na nos a tváře. Jinak na hlavičku dej klidně lehkou čepičku, pokud se Ti to nezdá, přeci jen je to asi třetina těla.

Jo a HHS to by na nás asi bylo taky obr :grinning:
4. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Evi, no, tak uvidíš, jestli si tě tam už nechají. A já jsem taky slyšela hodně mamin křičet a taky mě to strašně vyděsilo. A i potom, když jsem už byla na pokoji, tak z těch porodních sálů to bylo slyšet (měli jsme okna skoro naproti).

Ale já osobně si nedokážu představit, jak při tom tlačení můžou křičet. Podle mě to nejde :grinning: . Ale každá je jiná.
4. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Evi, já myslím, že to je nevýhoda :grinning: . I když za těch 6 let na to Katulen snad už zapomněla :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Míšo, tož že bych ho zkusila přeslíct :sweat_smile: . No studený ručičky jo, ale jak led :confused: ? To taky nevadí?
4. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
blka, no dá se říct, že zapomněla :grinning: , jenom si vzpomínám tak matně a to se musím hodně snažit, jenom vím, že v tom finále už šlo opradu do tuhého :confused:
4. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Katulen, tak bud ráda, že jsi zapomněla :grinning: . Já jsem si po porodu říkala, že nedokážu pochopit, jak někdo může mít víc, než 1 dítě :sweat_smile: .
4. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
no, to jsem si taky myslela, ale ono to časem fakt zmizne v paměti :grinning: . Ale stejně mám zase bobky :confused:
4. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
V to doufám, že se to z paměti vymaže :grinning: . I když asi si nemám na co "stěžovat", když si tu horší polovinu absolutně nepamatuju :sweat_smile:
To ti věřím, že se bojíš. To je asi přirozené :wink:
4. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
tak jsem doma taky z monitoru, dopadl dobře, žádná akce. Malý je sice dole, ale snad tam ještě zůstane.
4. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
evi, tak to je fajn, Davídek má ještě čas :slight_smile:
Holky mizím, jedu k našim koupnout se do bazénu, budu večer, zatím paaaaaaaaa :grinning: :grinning:
4. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
ahojik holcindy.. mam dotazek, kdyz kojim, muzu smazeny hermelin nebo spenat???
4. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Blko, no nevím, jako led, tak mu dej rukavičky a nebo prostě nech dlouhý rukáv, ale u nás dlouhý rukáv na prstíky a dlaně nepomáhá.

Jo a to křičení. U tlačení jsem prý taky křičela, mi říkal muž, ale já o tom nevím. Měla jsem co dělat, abych moje tělo donutila se zvednout a držet se rukama pod koleny, ale prý jsem spíš hučela. :grinning:
4. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
jinak moc gratuluji ke vsem miminkam a preju, at nam delaji jen same radosti :dizzy_face: a maminkam cekatelkam trpelivost a at nacerpaji spoustu sily na porod a naslednou peci o bobisky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
kat: to má, jen ať tam ještě chvilku pobyde :grinning:
4. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
evule-no teda už ale fakt žádný předbíhání :grinning:

já padám vedrem,unás je hic jak blázen a ještě ktomu dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Blani-právě že ty mullerovy pastylky mi doporučili v lékárně,kupovala sem je asi ve 3 měsíci a prý sou vhodné pro těhotné,tak já nevím
4. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.