• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evule, já nevím, ona ho doky neměří.
Ale Alex se narodil podměrečnej :grinning: Neměl ani tři kilča, tak to dohání pomalejc, ikdyž spoustu už předehnal :slight_smile:
10. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
jitu, to máš jedno, hlavně, že jsou kluci spokojení ne? Lepší, než kdyby nechtěl dlabat :grinning:
10. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
Tak to jako každopádně.
Jdu si udělat ten groček, teda v mém podání spíš čaj s rumem :grinning:
10. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsem vás trochu přelítla,vůbec mi to nevyšlo sem zajít.
Dopo nějak rychle uteklo,a pak jsme vyrazili na gyndu předepsat antiko,pak jsme to spojili ještě s prochajdou,vrátili se ve tři,rychle nachystat papu,trochu poklidit a je už už večer.Vojta si teď hraje s krytem co vyrobil Jindra na topení,takže má o zábavu postaráno.
Co se týče toho pindíka,tak malého to nějak nezajímá,protože když je vyslečený a je na zádech tak má nohu v puse,ale to už jen málokdy.Hned se točí na břicho a štráduje si to pryč.A když je ve vaně,tak ho spíše zajímá břicho,že si do těch malinkatých faldíků štípe.
My chceme taky chodit na palvčo,ale zatím sjme se o to nějak nezajímali,už bychom to měli asi rezervovat.Plavky neřeším,protože Jindra říkal že bude chodit on,a já mu to mileráda přenechám,ať si taky užije syna.Tak uvidíme jak to nakonec dopadne,abych nemusela ještě narychlo shánět jednodílné plavky,potom co jsem si to tady přečetla :grinning: :grinning:
Evi,takže Davča už dostal mrkvičku?Nevím proč ti doktorka říkala že až na konci šestého měsíce,když je na UM
10. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
čus holky,
Mareček nachvíli usnul, tak sem můžu, jinak chce furt tahat, jak má ten kašel - dnes celý den bez teploty, jen teď měl v zadečku 37,3 takže vlastně taky dobrý po odečtení 0,5 stupně :slight_smile:
v noci kojo asi v 1 pak kolem 2 hrozně kašlal a když jsem rozsvítila, tak mu visely nohy z postýlky ven a on chuděrka kašlal, tak jsem ho vzala k sobě a dala mu napít a spal asi až do 6 - kojo a nakonec jsme vstávali až v 9 hodin :dizzy_face: - dala jsem mu na noc nad postýlku mokrou plínku, tak to asi taky trochu pomohlo :slight_smile:
zítra jdem k dr. na tu kontrolu, tak jsem zvědavá, jak s ním bude spokojená a jestli už nám udělá tu kontrolu v 6 měsících nebo to odloží až přes víkend (s tím tedy spíš počítám :pensive: )
Evi -tys tady dlouho nebyla, že?
my dnes obědvali opět mrkev+brambor+cuketa - dojedli jsme už zbytek a v mrazáku mám ještě kombinaci s brokolicí, tak nevím, zda mu to mám zítra dávat nebo jestli zkusím brambor se špenátem v lahvičce od Hippu?
A pomalu už bych chtěla začít dávat zeleninku s masíčkem - snad mu to bude chutnat :confused:
10. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
Hani suprácké fotky :wink:
Kači my už masíčko dáváme,zatím kupuji ve skleničkách,a Vojtíškovi to chutná
10. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
pindíka objevil před pár dny ve vaničce, ale od té doby se ho zase nevšímá :grinning: spíš si chytá nohy :slight_smile:
10. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
Kači co tě předepsala doktorka na tu Marečkovo nemoc?My máme taky rýmu a kašel,teplotu zatim nemá,ale uvidim večer.. a ven chodíš nebo ne?
10. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
holky, taky vás tak bolí záda od nošení prcků - mě děsně, snad je to jen od nošení Marečka a neleze na mě žádný chcíp -dnes je Pepa poprvé po nemoci v práci do večera a zítra má 24-ku - tj. do soboty do rána, tak si Marečka pěkně užiju a vyžeru si to nošení ještě celý pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak asi padnu za vlast :grinning:
10. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
Já bych manžovi taky Alexe klidně přenechala, ale v našem bazénku nejsou víkendy a kde jsou víkendy, tam bychom se hned tak nedostali.
10. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
Ven nechodíme, protože jsme teplotu měli a dnes měl hlavičku teplejší, ale teplota to nebyla, ale nechtěla jsem to pokoušet. Máme zánět nosohltanu a nepředepsala nám vlastně nic, jen kapičky do očí - prý má hnisavý zánět očí - nějak jsem si nevšimla, ale ona je dr. - teď má Mareček zase záchvat kašle, to je hrůza - na kašel máme dávat 3 krát denně 1,5 ml Mucosolvan junior a kdyby byla teplota, tak 3 krát denně 2,5 ml nurofenu a případně střídat s čípkem Paralen :wink:
a je po spánku kvůli tomu kašli :angry:
10. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
Kačenko já si Sofču užívám skoro pořád sama,akorát o víkendech vidí taky tatínka,záda mi občas bolí,ale já se jí snažim moc netahat,zatim má 6 kgtak to jde,ale pak by si zvykla a kdo jí bude tahat až bude mít třeba 10 kg.. :confused: Jsme ted cvičili na balonu a měla z toho hroznou prču,ted už jí ohřávám kašičku,dneska nám to jdílo vyšlo blbě,naposledy jedla ve 14 h tak už má hlad,jindy dávám kaši až po půl šesté..
Andy děkuji za pochvalu fotek :slight_smile:
Se zítra potřebuji dostat do krámu,Sofinka už má doma jen brokolici,se bojim že jí nebude chutnat a nic jiného tu nemám..
10. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
ten mucosolvan mám doma taky tak jí ho asi dám a na rýmu jí dávám libenar
10. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
andrej: já nevím, ví to, že jsme na UM a když jsem říkala,že na těch skleničkách je psáno už od ukonč. 4. měsíce,tak říkala, že to bylo kdysi a že teď je to trochu jinak a v 6. měsících teprve začínat se šťávičkama. No nevím, to by mi asi Davča do té doby ukousl obě ruce....

jitu: to jo, jen ať kluci rostou, budou z nich jednou pořádní chlapi. Já si zase poslední dobou dopřávám ten kořeněný svařák co prodávají třeba v Lidlu. :wink:
10. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
kači: jojo dlouho jsem tu nebyla, dělali jsme okna a tak, byl tu bordel jak v tanku a na net ani myšlenka. Ještě pořád to není hotový, děláme každý den po chvilkách, musím počkat až přijde manža z práce a pak se do toho vždycky dáme. Za prvý dát věci na svý místo a ještě zabílit ty kousky kolem oken. No síla....už se to ale blíží k zdárnému konci.
10. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
jitu: dáváš taky prosím tě kaši na noc? Já jí včera zkusila....
10. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
ahoj Evule,vítám Tě :grinning:

My dnes byli na Vánočních trzích a když jsme tam vleyli,tak jsem si myslela,že je to vtip, takový vánoční trhy co nemají s vánocema nic společného jsem heště neviděla :grinning:

A pak jsem doma měla kadeřnici, tak Ježíšek může přijít,už se mě nelekne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
Evu, kaši na noc nedávám, dávám UM, on byl po té kaši děsně zaplácnutej a budil se, sice neměl hlad, ale byl neklidnej. Tak ji dávám někdy k obědu. Třeba dneska. Svačinku měl poloviční porci zeleniny, dneska květák a na oběd měl plnou porci kaše a trochu jsem mu tam dala hruškovojablečného pyré.
10. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
kat: ahojky, no jo to znám, takový trhy :grinning:

misa: já to právě zkoušela a taky se mi zdá, že nějakej valnej úspěch to nemělo. A jestli se ještě můžu zeptat (jsem už otravná, už končím :grinning: ) jakou kašičku dáváš?
10. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
10. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
Evi - tak to jo, ty okna, to je hafo práce, taky to už máme za sebou :wink:
my dáváme večer kaši - výhoda je, že lépe usíná, než když jsem ho kojila a on tady pak ještě 2 hodiny řval nebo jen blbnul a tak jsem neměla ani čas umýt nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani - ona mi právě dr. řekla, že ho máme nosit (a to má cca 7.3 kg oblečený :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), protože ho prý ten kašel nebude tak trápit a bude se mu lépe odkašlávat - taky že právě kašle většinou když leží v postýlce nebo se přetočí na zemi a kašle až hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: na rýmu máme Physiomer - to mu stříkám do nosu, ale nelíbí se mu to, plače, rve mi to srdce :frowning2: -naštěstí bydlí vedle tchýně s tchánem - on je teda po encefalitidě a obrně, takže s Marečkem si max. povídá, ale tchýně ho dost nosí, tak alespoň něco :slight_smile:
10. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
Evi - já dávám rýžovo mléčnou kaši od Nestlé a jsem s ní max. spokojená, Marečkovi chutná víc než zelenina :grinning:
a až ji dojíme (máme už druhé balení), tak tu mám připravenou tu samou s příchutí banánu (od 4. měs.) a ještě ovocnou od Nestlé (ta je ale až od 6. měs., což už my splňujeme) - je v ní asi lepek
10. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
Já to všechno střídám, jak kaše, tak UM, aby měl změnu, zatím jedl všechno bez problémů.
10. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
Evule to máš nějakou divnou doktorku ne? :confused:
Sem zkusila dát Sofče Nutrilon a vypila krásně 90ml takže super,předtim ho nechtěla,ted už jí chutná,to je dobře,asi jí ho začnu dávat na noc,kaše nám nepomohla,tak zkusim tohle..
Holky to je taková pohoda když pije z té flaštičky :grinning:
My měli kaši od Nutrilonu hruškovou,pak od Hippu jablíčkovou,ta jí moc chutnala,od nestlé moje první kaše a ted mám otevřenou od hami banánovou na dobrou noc a ta jí taky chutná..jediná co jí nechutnala byla od nutrilonu ta obilno-mléčná první kaše..
10. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
Hani, tak do ní zkus zamíchat trochu nějakého pyré, třeba je míň sladká.
10. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
Mareček spinkal svou obligátní půl hodinku a já jsem si schrupla (jestli se tomu tak dá říct :grinning: ) na 10 minut :sweat_smile: . Teď jsem dopila capučíno a tlačím do sebe frgál. Už je 1/4 pryč a ještě mám 1 a ta taky padne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
jitu: my máme mlíčko hipp, ale kaši jsem zatím nezkoušela. Jen od Hami s příchutí banánu, ta mu jela.Jako ostatně vše co mu dám, jevto vděčnej strávník :grinning: jaký mlíčka jste zkoušeli?

hani: já nevím, taky mi to přišlo divný, ale co začnu dávat podle svého..

kači: tak to víš jaqká je to práce s okny, ale je to za náma.Nestle taky třeba někdy zkusím...
10. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
blani: tak to se máš, hoď taky kousek :grinning:
10. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
Já to taky různě střídám,,pořád kupuji něco jiného..Sofča sní taky skro vše ale jen trochu,asi si chce udržovat linii už od malička.. :slight_smile:
Potřebuji akutně do DM a nakoupit tam zas nějaké dobroty.. :slight_smile:
10. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
Jak Vás tak čtu, tak bych jí taky zkusila něco dát, ale asi to vydržím dokud to půjde a to Vám všem už Dr. řekla, že máte dávat kaši a tak, no my jsme hlavně vlastně o měsíc mladší :grinning:
10. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.