• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
hani: je to holka šikovná, myslí na figuru, to náš kuliferda rozhodně ne :grinning:
10. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Evi, už není :grinning:

Kat, mě to na jednu stranu láká, ale na druhou si říkám, že není kam spěchat :wink:
10. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
jj,to jsme na tom stejně :grinning:
10. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
blani: škoda no... :grinning:
10. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
10. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
blani: tak doufám, že na mě příště budeš myslet :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
Katerino mě tu kaši doktorka doporučila kvůli spaní a pomalému přibírání,ted jsme byli na půl roční prohlídce tak mi řekla at začnu dávat zeleninu atd..jinak já od sebe nic nedávala..jestli kojíš a Kačenka přibírá tak neni kam spěchat,ty příkrmy se doporučí dřív když je nějakej problém s váhou,nebo jako Alex že by papal pořád atd..
10. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
tak taťka koupe,tak mám chvilku,než budou volat,že mám přispěchat s ručníkem.
My taky střídáme,dobíráme zrovna od Nutroše,a máme v zásboě Hami,banánovou,ovocnou,meruňkovou,byly v akci.
Jéé frgál :dizzy_face: tak já zblajzla rohlík a k tomu jogurtový nápoj Dobrá máma čokoládový a taky dobrý :slight_smile:
zítra tu zas nebudu,jedu k našim,musím do knihovny.
My poslední dobou koupeme čím dál tím dřív,malý už je k večeru pěkně protivný,jak přijdeme z venku už mi nespí.
Dodržujete holky nějaký odpolední klid po obědě?Já bych byla ráda kdyby mi Vojta spal po obědě doma,jenže než bychom se pak zase dostaly ven,tak už bude tma.Už volaj,letííííííííííííím
10. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
UM teď máme Babylove a taky dobrý, hlavně ta cena :grinning:

Kat, já už jsem psala, že jsem se při poradně zeptala, jestli je normální, že malej chce furt pít, doky řekla, že přibral krásně, ale to časté pití se jí moc nezdálo, tak řekla, že můžu začít s příkrmama, bylo mu necelých 5 měsíců a vážil nad 6 kilo, vážil tedy přes 7 :grinning: Tak by se prý nebála, aby vyzkoušel i něco jiného než MM.
10. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Andrej, já ho po obědě šoupnu do postýlky a jdu se najíst sama, on někdy usne, ale v postýlce ve dne spí tak půl hodiny, takže ho pak oblíknu a jdeme ven, když teď jí po třech hodinách, dneska i po víc, tak to máme ještě dvě hodiny na chození po venku, což třeba v dnešním počasí bylo habakuk.
10. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
jitu: tak to jsme nezkoušeli. My měli ze začátku nutroš, ten nám nesedl,tak jsme od té doby na Hippu probiotik a ten mu pasuje. Já se doktorky taky ptala a říkala neeee, až od půl roka, dokud mimčo prospívá dobře na mlíce prý není důvod dávat něco jiného. Asi fakt co doktor to názor. :confused:
10. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Alex už je v pelechu a začíná se ozývat z ložnice ticho, tak asi usnul.
10. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Evule, uvidíš sama, když bude Davídek jíst s chutí i jiné jídlo než UM, tak bych to zkusila. Holčina z mojí druhé diskuse, co jsou na UM dává příkrmy na radu doky už od ukončeného 4 měsíce a tak je to i v doporučeních WHO.
10. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
Evi, pokusím se, ale nevím nevím :grinning:

Andrejko, ten čoko od Dobré mámy mi moc nechutnal. Lepší je od Müllera :sunglasses:
10. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
Ten Hipp, jsme měli taky. Jsem ho ochutnala a víc mi chutná to Babylove, ten Hipp mi přišel takovej umělej, ikdyž kaši má dobrou :grinning:
10. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
A co si dám já? Měla jsem filety pandase, jen tak na másle bez přílohy, ale hlad mám stále, tak jdu na ten grog, ještě jsem se k němu nedostala a mám tu perníčky, co letos dělali u manži v práci.

Jo - Evuš, jakej kořeněnej svařák? To jako už hotovej v lahvi a jen se to ohřeje? Nebo je to něco jiného?
10. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
jitu: no hipp probiotickej je hnusnej, mně tedy nechutná, ale lepší než nutroš to určitě. Babylove jsme neměli, ale myslím, že si ho taky tady někdo chválil...
jasně, přijde mi, že mu to chutná, krásně otvírá pusinku, krásně papá ze lžičky nic neprská nešklebí se, prostě mu to jede. Tak pomalinku polehounku začneme....
Já ti nevím, včera nebo kdy to bylo jsem zase natrefila někde na info, že podle WHO se má začít až v 6. měsíci, to jsem tedy blázen, kde jsem to četla...
10. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
Tak a my prave zkusili Sunarku jogurtovo-mlecnou s lesnim ovocem :wink: Jinak tu mam Babylove jahlovou (tu micham s Bebou) a ryzovou, ta je mlecna. Zatim jedla vsechno. Jo a v DM ted meli velky baleni Beby Premium za 245Kc a byly k tomu dvoje ponozky :grinning: tak manzel koupil dve baleni,ale nevsiml si, ze vzal jednu BEBU3 (od 10.mes),ale je do r.2011,takze pohoda a mame ctvery ponozky :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
blani: jasně, já vím, že jsi hodná a kousek mi pošleš :grinning: :grinning:

jitu: jojo, je to už rovnou v láhvi namíchané. Jen ohřít. Pak si tam dám plátek citronu a je to. Je to mňamka, mají ho v Lídlu, má i takovou vánoční etiketu.
10. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
andara: ahoj, tak ponožky to je milý dárek.... a deset měsíců, to uteče jako voda. Za chvíli budete mít 7 :sweat_smile:
10. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
No u nás je to tak že vylézáme z pelechu tak kolem osmé ráno,pak dopo už mi spát nechce,jenže po tom obědě už je tak protivný,že ho raději obleču a šupnu do kočáru,tam mám jistotu že usne hned.Pak chci nějak zavést,že budeme chodit ven asi dopo nebo pak jak se vyspí,a po obědě bude spát doma.Tak kluci si užívají chvilky,hrají si než se nachystá kaše,chladím vodu :wink:
Tak jak jsem viděla počasí,tak za chvilku už vytáhneeme fusak.Zatím sjme to vydrželi bez něj,nepotřebovali sjme ho,ale teď jak budou už mrazy,tak hold bude muset do toho sporťáku.Asi jsem jediná co jezdí bez fusaku,co?
10. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
andrej: my už fusak máme. Ty jo do sporťáku, já doufám, že se ještě chviličku do hlubokýho vejdem....
10. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
jitu: prosím tě, vím, že jsi tu včera psala o tom cvičení s miminkama. Já se tedy taky snažím s Davídkem cvičit pravidelně, ale mohla bys mi dát tip na pár cviků,který jsou vhodný pro náš věk? Nějak nevím,kde to hledat.
10. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Andrej, jezdíme taky bez fusaku, s fusakem bychom musel též do sporťáku.
10. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
Tak u nás už se spí..
Andy já dávám Sofču spát dopoledne na hodku,většinou tak do 2h po probuzení,takže cca kolem 10h,po obědě bud jdeme ven nebo spí v postýlce a když se vzbudí dřív než v 15h tak jí ještě v 16.30h dávám spát,aby do 18h vydržela,jinak je protivka..dneska usla krásně,bez pláče,lehla a za 10 minut vytuhla,jsem jí vysála nosánek,kápla Libenar tak doufám že jí to vydrží,že nebudu muset vysávat jako dneska v 1h v noci,mi sousedi asi proklínali,ale mě to bylo úplně jedno,Sofča nemohla dýchat tak co mám dělat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Evuš, to byla knížka Cvičíme s kojenci a batolaty.
http://obchod.portal.cz/produkt/cvicime-s-kojenci-a-batolaty/

Jsou tam takový různý cviky na balonu, jak s mimčem hýbat, jaký provedení je špatný, jak je to dobře. Já to nedokážu popsat, jsou tam k tomu obrázky.
10. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Díky holky,

čekám až manža přijde a jdeme koupat.

Teď hlídám aby mi neusnula před koupáním, manža říkal, že je za chvilku doma a už je to půl hodiny ach jo.
10. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
jitu děkuju moc. :slight_smile:
10. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
Hani: jj přibírá zatím hezky 120g týdně, myslím, že je to ok
10. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
Tak už spíme,už je to třetí večer co mi usne u flašky s kaší.Ale pořád lepší než ten jeho řev.
Jitu tak to jsem ráda že nejsemsama,co jezdí ven bez fusaku,má dvě deky,teplépunčocháčky,oteplené kalhoty,je vždycky teplý takže zima mu není.A kdy plánuješ fusak a sporťák?
Evi moc pěkná fotečka z Davídkem :wink: Kolik malý měří?náš už teď je tam tak tak,to má zimní bundičku,s fusakem by byl tak nacpaný,že by to pro něj bylo nepohodlné,jak na šířku tak na délku.
Hani tak u nás je problém spát dopoledne.A většinou z venku přicházíme v těch 15hod,celou dobu spinká venku,takže je vyspalý,a už jsme koupání posunuli na půl sedmou,protože už je moc unavený.No zatím to enchám tak,až bude sedět v kočárku,tak bude venku pozorovat okolí,nebude muset spá,tak to časově změním.Tak by venku čučel na mě,což není moc zábavné :grinning: tak ať raději spí.
10. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.