• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Katerina to je pěkný,bych zatim příkrmy neřešila :wink:
Teda od zítra má přijít pěkná zima,mráz,ledovka,no to se máme na co těšit.. :unamused:
Jinak my fusak používáme asi měsíc..máme ten od emitexu a zatim se mi do kočárku v pohodě vejde..sousedka má kočár quiny speedy a malýho má ve sportáku od 4.měsíců..
10. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
sem normálně v šoku včera večer jsem vyrobila dva kalendáře a ted mi přišel mail že jsou k vyzvednutí,to jsou v tom fotolabu nějaký rychlý né? :astonished:
10. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Holky jak dlouho vám v termosce vydrží voda,nebo jak teplou jí tam lejete když víte že mimčo bude za 3h pít..?
10. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
jj, hani, ve fotolabu jsou fakt rychli :wink:
10. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
nazdárek,
tak jsem to dopoledne přechválila a samozřejmě jsme jezdili v dešti :stuck_out_tongue_closed_eyes: hani krásný fotečky šikulka :dizzy_face: a ty kalendáře to je teda fofr. my fusak máme, ale zatím jen ten slabší ten teplej nasadíme asi o víkendu. tak jsem zas dočítala 2 stránky tak jsem zapomněla na co jsem chtěla odepsat tak nic no :grinning:
10. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj kočky,

zas vás jdu asi jen pozdravit. Celej den jsme byli u našich, dopo jsme byli na cvíču, tak máme cvičit další cvik z vojtovky. Verunce se to vůbec nelíbilo, plakala tak moc, až celá zfialověla. No hnůůůůs jako :confounded:

Vykoupali jsme, manža je v hospodě, malá už chrní a já čumím do telky. Co taky jinýho, co? No a tady nikdo :astonished:
10. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
ja davam normalne fusak emitex do kocarku a je fajnovej a sabca se do korbicky jeste vejde :wink:
ahojky charlie, chuderka mala.. tak se ji to cviceni nelibilo?
jinak cucim na ruzovku..
10. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Andrejko, jakou flaškou a savičkou dáváš tu kaši?

My ve fusaku jezdíme už dávno a už má aji zimní kombinézu. Ale v ní je oblečenej normálně jak doma.

Charlie, chudinka :frowning2:
10. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
andrej jojo, chudáček :angry: No nelíbilo, protože to je reflexní cvíčo, jí se líbí spíš to cvičení, co chodíme s ostatníma dětima, tam hopsáme na balonu, cvičíme na bříšku a tak.

My máme taky už fusáček v kočíku a už dlouho :slight_smile:
10. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Holky dobrou, jdu se natáhnout k tv a dám si decánko vínka

Tak krásnou dobrou noc bez buzení :grinning:
10. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Čůůůs mamušky :slight_smile: teda toto dočítat to je děs :grinning:
my taky ještě fusak nemáme jelikož je malej horkokrevnej po tatínkovi :grinning: tak je venku v body s dl.rukávem,bavlněný dupky,mikča+ čapka a 2 deky a tepla tam má na rozdávání :dizzy_face: :grinning:
Kačí pokud malej stačí kojo tak příkrmi neřeš :wink:
Hani tak snad bude brzy po rýmě :wink: kup malej Vincentku,zvedni z jedné strany postýlku a na noc zvlhči vzduch :slight_smile:
U nás dneska chcalo jako blázen a s potěšením jsem zjistila že na sebe natáhnu outdorový gaťky :dizzy_face: sice se v nich teda blbě ohejbam a o sedání nemůže být ani řeč páč přes pupek je mam jen tak tak,ale potěší to :grinning: ale jak jsme vyšli ven tak se ceďák naštěstí zredukoval na déšť a pak i ten zmizel a tak jsme dali své 2-2 a půl hoďky venku :wink: jinak mam další druh cukrovýho a ucmudila jsem hovězí gulášek o kterém manža prohlásil že je nejlepší co si mi kdy povedl :sweat_smile: :grinning:
10. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
blani, kasicka je lepsi asi lzickou, ne?

charlie, taky mam vinko - bily :slight_smile:
kocicka mala, snad uz to priste bude lepsi..
10. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Tak a koukam zase nikde nikdo :confused:
Jóó Evulko pěkná nová fotečka v pase :wink: :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
andrej: 68 cm. a děkuju za pochvalu :slight_smile:
10. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
káťo děkuju. Tak s tím pupkem jsi mě pobavila. To si představ, že mi můj taťka jak jsem teď byla u našich řekl, že mi pěkně roste pupek....a mamka ho zprdla, že jak si to jako představuje 4 měsíce po porodu,tak se mi pak omluvil....no volnější břicho mám no...
10. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
Evul jééé tak to koukam asi tatínek dřív mluvil než myslel že? :wink:teda ty chlapi :confused: jinak taky mam pneumatičku :sweat_smile:
jo přihodila jsem 2 fotečky do albíka:wink: jsou z tý víkendový oslavy :slight_smile:
10. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
káťo, no jo no, co s ním nadělám. Holt mám pupek no, tak se jdu zahrabat :grinning: :grinning: :grinning:
hlavně, že jsme zdraví ne?

na fotky jsem koukala, Honzíček je tak krásnej, hrozně se mi líbí, je k zulíbání kluk jeden. A u té ledničky to nemá chybu.
10. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
čus,
tak u nás se ještě nespí - jsem z něj na palici, naštěstí se vrátil Pepa z práce, tak jsem mu Marečka předala a ať si chvíli užívá - už skoro spal a do toho přišel Pepa a jak ho viděl, tak bylo po spánku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Evulko jéééé díky moc :dizzy_face: :dizzy_face: ty jsi zlatíčko :wink: jsem taky hned nakoukla k tobě do albíka jestli něco nepřibylo :wink: :grinning: však Davídek je taky krásný šmudlíkový mimi :slight_smile:
Kačí a jéé tak to je k nasr :confounded: tak ať si ho teď uspí že? :wink:
10. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
už je tam pár nových fotek,tak jukni. Fakt je to dokonalej chlapeček,takovej šmudlínek...

kači: no náš taky dneska ne a ne zabrat, nakonec zabral před hodinkou.tak ať brzo zabere bobek jeden. :wink:
10. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Tak brou noc kočky :wink: už mě manža vyhání :confounded:
10. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
káťo dobrou noc tobě i kulíškovi :wink:

jinak na té poslední fotce jsou vidět ty prstíčky u nohou,jak máme problém s tím prostředníčkem. Od ledna budeme bandážovat :frowning2:
10. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
ještě nakukuji,ale tady se už určitě spinušká.Jinak Blani kaši dávám přes Aventku a na savičce máme čtyři dírky,dělám ji o něco vodnatější,ať to v pohodě vypije.Flaškou dáváme pro,protože už je vykoupaný,a většinou mi u toho usne.A flaška ho více uklidní, u lžičky by dělal jako vždycky hovadiny.
Evi,Kači moc pěkné fotečky,obě máte nádherné chlapečky. :wink:
Evi a to má Davídek od narození s tím prostředníčkem?Chudáček malý ještě bandáž,nic veselého. :frowning2:
Kačenko tak ať brzo Mareček usne.A máte poklidnou noc.Tak já se loučím,ráno nakouknu,naši pro mě přijedou před polednem.Všem přeji dobrou noc,ať blešky štípou celou noc,papa
10. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Evi a Kači - hezké fotečky :dizzy_face:
tak konečně spíme, nakonec musela stejně zakročit maminka a dát mu prso a během půl minuty spal - teď spí tak 10 minut, tak jsem mu říkala, ať dřív jak v 5 hodin nic nezkouší :grinning: :grinning: :grinning:
musím dát spršku a jít spát, zítra bude dlouhý den - tak pa pa a dobrou noc :slight_smile:
10. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
andrej: má to od narození, no veselý to není, bude to boj, ale ať se to radši srovná teď než až pak začne chodit, aby ho to nebolelo.

a děkujeme holky za chválu.

kači: vidíš, maminky prso vždycky uklidní,hlavně, že to zabralo a spinká.

Dobrou holky.
10. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
jee evulkou pekne nove fotecky :slight_smile: a kaci ty tvoje taky! slusi ti to s honzickem :slight_smile:
holky ja ted stlaskala vsechno mozny, zitra snad drzim pust :angry:
dobrou noc, kocky... papa :slight_smile:
10. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
jé tak jsem po dlouhý době první :grinning:
tak dobré ráno,
my chrněli do pěti :dizzy_face: sice před druhou vstal, ale dali jsme dudlíka a usnul. za chvilku jedeme s našima snad už na poslední vánoční nákupy a pak bude klid. holky krásný fotečky. já mám taky dneska půst jsme si včera dopřály pizzu a na váze je to znát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj všem.

Nám by se fusak od Emitexu v té kratší verzi do korby asi vešel, ale malej se do něj nevešel, prodavačky ho do něj nejdřív v obchodě rvali a pak konstatovali, že by musel mít už tu dlouhou verzi a tak nám doporučuïli jinej a hlavně já bych ho stejně nekoupila, chtěla jsem, aby se nám fusak rozepínal uprostřed a ne po stranách. :grinning:

Kaši mléčnou dávám ze lžičky, kaši nemléčnou jsem dávala lahvičkou, protože byla tekutá.

Jo a Alex má na sobě bodýčko, punčochy a teplákovou soupravu, lehkou čepičku a jednu větší deku a je kolikrát upocenej i tak. Na korbě je ještě nánožník, ten taky něco dá a pod sebou má matraci, takže myslím, že teplo mu je dost a dost.
11. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
dobre ranko holky, ja uz mam vyluxovano, nadobi umyto, koupelna vydrbana, nasnidana jsem, sabca nakojena, prebalena :sweat_smile: jsem se asi zblaznila..
11. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Andrej, pojď se zbláznit k nám :grinning:
Já kolem 8 vylezla z postele a ještě snídám, Alex se mi placatí na zemi, půjdu ho šoupnout do postýlky, aby si ještě schrupnul a musím to tu pofackovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.