• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Dobré ránko holky,Andy ty jsi pilná včelka,vždyť je teprve půl deváté :astonished: :astonished: já jsem stihla nakrmit prcka a oba nás převlíct :grinning: :grinning: jo a naplnit pračku.
11. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
čus holky,
tak kojo nakonec mezi 1 a 2 hodinou raní a pak budíček kolem půl 7, kojo, nepomohlo, kašlal šíleně, nošení, v půl 8 další kojo a teď ještě spinká - tak jsem se nasnídala, umyla koupelnu a vlasy a čekám, kdy se probudí :slight_smile:
Andreasek - pilná jak včelička - taky bych potřebovala vyluxovat, nechceš se stavit? :grinning: :grinning: :grinning:
dnes jdem na kontrolu k dr., tak jsem zvědavá, jestli už nás pustí ven - mám už ponorkovou nemoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem doma teprve třetí den (dnes to bude čtvrtý den, co jsme nebyli venku na vycházce s kočárkem) :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
včera jsem mu dala poprvé kaši Nestlé mléčnou rýžovou s příchutí banánu a nic moc mu to teda nejelo - a mělo to úplně jinou konzistenci než ta bez příchuti banánu a i jinak voněla (spíš teda nelibě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ), tak jsem se Marečkovi ani moc nedivila, že mu to nechutná - zkusíme ji ještě dneska a uvidíme, jestli to je trvalá nechuť nebo jen nezvyk :slight_smile:
jdu ještě něco udělat než se prďolka vzbudí, tak zatím pa :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
jitko, chtela bych videt, jak to doma fackujes :grinning:
no holky, takhle aktivni nejsem vzdycky, to si zas nemyslete :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Teda Andrej, v kolik jsi vstávala :confused: ? Já jsem se akorát nasnídala, snídal Mareček a taky jsem ho přebalila :grinning:
11. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
blani po sesty nejak.. tomas vstaval do prace a nejak se nam rozvrzala postel, tak me vzbudil :angry: :grinning: jinak holky, ja vam nevim, jakou tu zidlicku poridit.. ach joo...
poradte a vy co uz mate nejakou, napiste jakou a jak jste spokojene.. jsem otrava, ja vim.. ale to je fakt zidlicek, takovy sortiment, kdyby byly dve, tak by se clovek rozhodl hned.. tak co myslite?
11. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Andrej, já jsem koupila taky tu chicco polly. Manža chtěl furt klasiku dřevěnou, ale když viděl na netu ty plastové, tak okamžitě říkal, že jsou hezčí. A když jsme byli v obchodě, tak mě překvapilo, že ta dřevěná je hrozně nízká. Tu plastovou si můžeš výškově nastavit, takže u krmení můžeš sedět nebo stát nebo co já vím co. To u té dřevěné nejde. A taky si jí dáš do lehu. Jako pokud bys chtěla krmit v lehátku, než bude umět Sabinka sedět, tak můžeš koupit tu dřevěnou, ale jinak je fakt blbý, že si ju nenapolohuješ :unamused:
11. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
11. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
blani diky moc za vysvetleni :wink:
no ale zase z te drevene jde udelat stolecek a zidlicka ne..
11. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
Blani, od tam ji máme taky.
11. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
Andrej, teda Sabinka už je na čtyřech? Šikulka :slight_smile:

Jo, jde, ale ani nevím, jestli bych to využila. Když můžeš tu plastovou nastavovat výškově, tak si ji nastavíš na výšku ke svému stolu a můžeš tam Sabinku posadit. A když bude potom větší, ale pořád ještě malá, aby mohla sedět na normální židli, tak může na ní sedět s vámi u stolu a nemusíš židli nijak podkládat, aby dostáhla na talířek. Ale jsou i plastové, co jdou takhle rozložit, ale ty stojí už třeba 4 litry a nejsou tak moc hezké.
11. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
Třeba tady ta http://www.detskydum.cz/detail/jan-activa-281101/ ale není to tak ukázané rozloženě.

Jitu, jo? Je super, že mají poštovný nad 1000,- zadarmo (což tobě bylo teda jedno :grinning: ) a taky měli toho pejska od fisher price.
11. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
No jasně, já tam byla osobně :grinning:
11. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
U nás v dětských obchodě měli tu chicco za 3699,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
Andrej, tady tu židličku můžeš dát až dolu a když z pultíku sundáš deklík, tak má rovnou plochu a funguje jako stoleček, kde se dá i malovat, plácat modelína apod. a dá se to krásně omývat.
11. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
co se týče židličky,já jsme nadmíru spokojená,a Vojtíšek taky.Jak píšou holky,dá se nastavit různá výška.Je polohovatelná,což je super,a hlavně,když máte neposedné dítě jako já,tak oceňuji,že vezmu hadřík a krásně z toho setřu zbytky jídla.A jak píše Jitka,stoleček to v podstatě má taky,sice ne tak velký jak u dřevěné,ale bohatě vystačí.A dá se složit.my ji odvážíme na Štědrý den k našim,budeme tam na jídlo,tak Vojtík bude sedět s námi,tak v pohodě ji složíme do auta.
11. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
jj, skládá se dobře i nám se do auta vešla a to je co říct. Já ji večer taky doma skládám.
11. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
holky to je prave ono, ta omyvatelnost.. to je jedna z hlavnich vyhod, heledte se, ja snad do ni pujdu taky :grinning:
je to sice pomerne drahota, ale zase je proste jedna z lepsich no.. do kolika let si myslite ze vydrzi? do tech tri?
blani, uz myslis, ze se tomuhle rika na ctyrech? dela pokroky holka jedna, ale neleze jeste to ne..
11. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
blani a mas teda kolekci 09 jo? ja mozna vezmu tu 2010, ja vim, je to vicemene zbytecny.. ale kdyz uz..
11. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
No Jindra si dělal srandu že pöjedeme jako Grisvoldi,jak byl ten film,vezli strom na střeše.Že my pojedeme s kočárem,židlí,dárkama,ale nakonec jsme se rozhodli že pojedeme bez kočárku.Tak my zatím ji doma neskládáme,máme volný budoucí dětský pokoj,tak tam ji vždy odstavím,ale to je jen dočasně,už se těším až se bude zařizovat pokojíček,to se vyřádíme.Chceme nějaké věci tady odsud http://www.pokojik.cz/
11. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
i kdyz jak tak koukam, tak je rozdil jen v barve, nebo je v 2010 neco vylepseneho, nevite?
andrej, taky se moc tesim, az budem male zarizovat pokojicek, to se teda taky vyblbnu :grinning:
11. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Andrej, já jsem kolekci 2010 neviděla.
11. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Andrej - já šla to 2010 jen kvůli barvě, jinak si myslím, že je to stejné jako 2009 :wink: ale nijak zvlášť jsem to nestudovala :pensive:
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1654288 - my máme tuhle a pošta byla 190 Kč - no, ale zase se mi líbila na první pohled a byla jsem pro ní rozhodnutá 3 dny, a až pak jsem ji objednala, když jsem pořád otravovala pepu, kterou mám objednat, tak mi nakonec řekl, že mám vzít tuhle, aby měl klid :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
holky diky moc, ja uz objednavam tuhle http://eshop.babybest.cz/Fotografie/Zbozi/Original/64837.0043.jpg v detskym dome za 2690,- bez postovneho :slight_smile:
11. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Já myslím, že rozdíl je jen v barvách.
11. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
tak objednano, mam radost, uz nad tim nemusim premyslet, holky diky za pomoc pri vyberu :wink:
11. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
Tak jsem to tu pofackovala, ještě musím utřít prach a vyluxovat, ale to až přijdem z venku. Teď dostane Alex svačinku a půjdem ven. V papiňáku se mu vaří oběd - dýně, tak musíme ještě chvilku počkat.
11. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
My máme Midnight variantu. ono ji měli přímo vystavenou a nám se líbila nejvíc :grinning: Kdybych se rozhodovala podle netu, tak nad tím zase utratím času :grinning:
11. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
jitko natoc se, jak to doma fackujes, ja se musim smat, to je nazev :grinning:
teda alexek uz ma samy vybrany basty, ten se ale ma :wink:
11. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Andrej, tu jsem taky chtěla, ale manžovi přišla pro holčičku :frowning2:

Mareček už je taky po jídle, tak taky vyrazíme ven. Ale mrholí tam :unamused:
11. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.