• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
my máme Candy-do oranžova,líbila se nám hned v obchodě,ale máme ji přes net,protože nám ji vyfoukli před nosem jiní.Tak marné pokusy uspat malého tak mu jdu dát sváču-skleničku a v ní hruštička.
11. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
Alex má na sváču hruškovojablečné pyré. Včera jsem mu kus ujedla večer :grinning: Naštěstí toho je velká sklenice, není to prodávaný jako výrobek pro děti :grinning:
11. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
blani, mne prave ta romantic prijde i pro holcicku i pro chlapecka, berem vsechno radeji "obojetne", kdybychom meli jeste klucika :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
já myslím, že kromě červené mohou být všechny tyhle vzory pro holčičky i pro chlapečky - takže klidně i cube, midnight nebo i ta naše sea dreams :wink:
11. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
furt řve, já se z toho picnu - snad nebude mít zánět středního ucha :frowning2:
11. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
ahoj holky,

tak my jsme spinkali do půl desátý, jsme ostudy co? :grinning:

židličky máte moc pěkné, my máme dřevěnou asi jako jediní tady co? :grinning:

kači: tedy zánět středního ucha, to by byl chudáček, já na to trpěla jako malá dost.... :pensive:
11. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
andrej: děkuju za chválu :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
Dobré ránko :grinning:
My měli v noci kojo v půl 4 a v půl 6 :rolling_eyes: naštěstí jsme pak oba vytuhli a spinkali skoro do půl 10 :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: takže ve finále noc dobrá :wink: pucek už 2 dny nekajdil a tak jsem dnes v očekávání co z něj vypadne teda to bude zase biologická zbraň :grinning: jinak máme novou hrazdičku :wink: včera mu tchyně šlápla na jednu tu packu a zlomila ji a tak ač přes mé protesty večer přitáhla novou a tak je pinďa z toho jako u vytržení :grinning: :grinning:
Evulko jéééé krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: Davídek má hádherný kukadla :wink: to na něj půjdou všechny holky z okolí :slight_smile: a prstíček je to nemilé,ale lepší když je takle malinkej než pak dýl :wink:
11. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
Kačí držím palec ať se vám ten zánět vyhne obloukem :wink:
Evulko my jsme taky ostudy :grinning:
11. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Káťo, no kukadla má krásný modrý, to bude mít po mně, ale jinak celej táta. Jojo budeme odhánět nevěsty holí. I když si nás už zamluvila jedna holčička z Prahy....na jaře jedeme na námluvy :grinning: :grinning: :grinning:
Tak vidíš, jsme tady ostudy největší, takhle si vychrupovat, ale my to takhle nemáme často, spíš vstává kolem té osmé.

My pádíme ven, je trochu protiva a nejde mu zabrat. Tak zatím pa.
11. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
Evulko :grinning: no to už aby sis pořídila kulovnici na odhánění nevěst :wink: :grinning: jinak u nás toto taky byla výjimka :wink: tak si užijte prochajdu :wink: já jdu spáchat něco do kuchyně-asi tvarohovou buchtu :slight_smile:
11. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak my jsme byli vzhůru v 1h, dala jsem dudel, pak se vzbudila v 2:15h zas dudel, ale 2:30h bylo kojo. Pak další 6:30h. Takže vcelku noc ucházející. I když stále je co zlepšovat :grinning:

Ted je malá na zahradě v kočáře, doma ne a ne spát, nějak ten estivil nefunguje na denní spaní. Ještě v noci je to v pohodě. Asi něco dělám špatně, já nevím no :sweat_smile:
11. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
tak už jsme doma od dr. - průdušky nejsou chycený a ven nesmíme, další kontrola ve středu - a máme nosit a poklepávat zádíčka, aby se mu ty hleny uvolnily, prý je pořád dost zahleněný :frowning2: , hlavně, že nemá nic horšího než ten zánět nosohltanu, a rýma mu neteče, takže má prý zadní rýmu :sweat_smile: - jsem z toho jelen :pensive:
11. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Kacenko
http://www.youtube.com/watch?v=X1-I3JVzWTc

je to masáž při zahlenění.
11. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
My byli venku, zase tam začalo chcát, nechala jsem si v kapse kožený rukavice, tak jsem je měla úplně durch, takže jsem dneska chodila bez rukavic. Teď do sebě tlačím halušky a Alex huláká na zemi.
11. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
My jsme taky doma. Mám promrzlý nohy, venku chvilku padal i drobnej sníh. No přituhuje.

Jitu: ta masáž je super, to se může hodit.

kači: tak ať je brzy lépe.

káťa:to jo, kulovnice to jistí. :grinning:
11. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
U nás ráno bylo +6,5 a teď je +4,5.

Alexek zblajznul celou dýni, no nebojte, byla to ta hokaido, ta je malá :grinning: Ještě jsem mu tam musela přidat rýžovou mouku, aby z toho měl těch svých cca 180-190g, což je velikost skleničky.

Jo a taky zatímco jsem mu to rozňahňávala v kuchyni, tak se nějakým zláštním způsobem odsunul asi o tři metry pod stůl a ječel tam.
11. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jitu, teda to je jedlík :wink: . Ta rýžová mouka to i trochu zahustí, ne? A kdes jí koupila? Ve zdravé výživě? Teda, a odsunul se pod stůl... :slight_smile:
11. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jitu, to je borec na konec fakt. Skončit pod stolem :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Holkýýý tak se malej poprvé sám přetočil na bříííško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: byla jsem v koupelce přemydlit žlučákem pokajděnou plínu a když jsem se vrátila do pokojíčku tak malej byl v postýlce na bříšku a strašně se smál :grinning: :grinning:
jdeme se vyvenčit :wink:
11. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
:wink: káťa: to je tedy šikulka, hezky ho za mě pochval... :wink:
11. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
kaci super, gratuluji malemu :slight_smile: taky jdem ven, ale je tam hnuuusne..
11. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Blani, mám tu zbytek nemléčné rýžové kaše od Hami, tak jsem to jen trochu spařila vodou a ona z toho vznikla taková kašička a tu jsem vmíchala do té dýně, má to jako přílohy, místo brambor rýžovou mouku.
11. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
Káťo, pozitivní je, že si ho pořád našla v postálce, až tam nebude, bude to horší :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Kači - gratulace, hlavně, že se tomu smál :grinning:
náš oběd byl dnes brambory se špenátem od Hippu a moc mu to chutnalo - jsem se bála mu to dát, že mu to nepojede, když normálně brambory samotné nechtěl a se špenátem to je ještě větší blllllééééééééééé a ono mu to chutnalo :grinning: :grinning: nejdříve jsem ohřála jen pár lžiček a nakonec jsem musela ještě přihřát, tak nakonec zblajznul půl 125 ml skleničky naposezení, což je paráda :grinning: :grinning: i když proti Alexovi nic moc :grinning: :grinning: :grinning:
u nás je hnusně, ale radši bych šla ven než muset sedět doma - my totiž ven nesmíme, tak jsem malého konečně ukojila ke spánku, byl šíleně protivnej a chtěl pořád nosit, jinak plakal, tak doufám, že bude spinkat alespoň hodinku, nebo budu do večera udřená jako blbec - navíc se mi zdá, že kašle čím dál tím víc - asi se mu to trhá a tak to bude teď možná trochu horší :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
jo a jak jsme byli u dr. tak povídá, že se jí zdá, že mu ujíždí pravé očičko dovnitř, tj. že šilhá - já se snad picnu, vždycky nám něco najde, fakt hrůza :frowning2: :frowning2: :angry:
11. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
no a tchýně byla se mnou (chtěla jít se mnou, tak jsem jí to nedokázala zakázat) a tak to dr. potvrdila a v autě mi řekla, že si všimla, že mu ujíždí spíš to levé očičko - jsem myslela, že po ní skočím :angry: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
júúúúúúúúú, vy se máte, všechny kočárkujete a já trčím doma :frowning2: - Mareček ještě spinká a tak jsem stihla umýt a utřít nádobí a vyhodit zbytky jídla pejskům, to mě vždy potěší, když se zbavím zbytků :grinning: :grinning: :grinning:
zkusím ještě zkopírovat fotky z foťáku do PC než se brouček probudí :slight_smile:
11. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahoj holky..tak já do rána uklízim a uklízim a nebo se věnuji Sofče,asi jí ta rýma dost vadí,protože je chudinka protivná,pořád chce nosit..teplotu nemá,ale noc byla hrozná,ve 2h jsem musela vytáhnout vysavač a pak ještě v 5h-mě sousedi asi milujou.. :confounded:
Kacenko dneska měla Sofinka stejnej oběd jako Mareček,špenát měla taky poprvé a snědla půlku skleničky..
Koukám že Andreasek se přidala a koupila taky židličku chicco :grinning: my máme tu červenou :slight_smile: teda zatim je v krámu,ale v pondělí už jí budeme mít..
Sem si dopoledne dojela pro ten ztracenej techničák,tak ho měl u sebe městský policajt,já myslela že ho přímo našel,ale oni mu ho jen předali v tom obchodáku,takže vůbec nevim kdo ho našel..frajer za to nic nechtěl,ale pořád se chválil,jak mu trvalo půl dne než to všechno obtelefonoval atd,tak sem se ho ptala jak se mu odvděčím tak řekl at napíšu na velitelství pochvalu a že by šel se mnou na kafe,tak jsem mu poděkovala a radši vycouvala ale tu pochvalu jsem mu na velitelství napsala,když si o ní tak pěkně řekl :grinning:
11. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Káto já taky trčim doma,ale u nás stejně od rána leje tak bych ven ani nešla,chudák psice už je protivná protože neni pořádně vyběhaná.. :unamused: a Sofča je taky protivná,protože nejlíp se jí spí v kočárku :frowning2:
11. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.