• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu, tak to jo :wink:

Kači, to je šikulka :slight_smile:

Manža teď dal Marečka tchánovi do kočárku, tak su zvědavá. Snad mu nebude brečet. Budu muset dělat něco do školy. Vůbec by mi nevadilo, kdyby si ho manža vzal od krmení do krmení a já mohla něco dělat nebo nic nedělat :grinning: . Ale to ho nenapadne. A když jsem mu to řekla, tak prý mu mám říct :unamused:
11. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
Kačenko gratuluji Honzíkovi k přetočení-šikulka,ted už se bude točit pořád,počkej až se tě přetočí v noci a začne řvát at ho jdeš přetočit na záda a takhle to udělá třeba 4x za noc :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Blani, tak mu řekni, líná huba holé neštěstí.
11. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
Tak přivezli psici novej pelíšek, ten starej jsem ji vyhodila a ona teď to místo, kde byl obchází a očuchává a nějak se jí do nového nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Jitu, to se psice má, musí si ho trošku zasmradit po svém :grinning:
11. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
jitko, ona si za chvilku na ten novy zvykne, to je normalka :wink:, takhle reaguje i bellca, kdyz ji pelisek vyperu..
11. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
Tak jsme tu z venka :wink: a brrr mam zmrzlou aji sedinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: je tam humááááč,ale prďola ještě chrupká v garáži :grinning:
Děkujeme za gratulace :slight_smile: jsem z toho celý odpo v extázy :grinning: :grinning:
Blani ty chlapy nenapadne nikdy nic :confounded: co jim neřekneš to nevnímají :unamused: myslím že špetka empatie by je nezabila,ale bohužel na to nemají mozkové buňky :rolling_eyes:
11. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Kači, no právě, mě nebaví mu pořád říkat, co má dělat. Fakt jak malý děcko :rolling_eyes: . No jo, to se musí Honzulovi spinkat v garáži, když je to chlap :grinning: . Už ho učíš od malička, jo? :grinning: :wink:
11. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
káťo, to víš že jo, v garáži je chlapům nejlépe :grinning:
11. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
Tak tchán už je tady. Mareček toho dneska teda moc nenaspal :confused:

Přemýšlím nad zítřkem. Odpoledne pojedu s našima k tetě a nevím, jestli s něma jet i dopo do města. Chtěla jsem se mrknout na trhy, ale nevím, jestli nebude Marečkovi vadit být celý den pryč. A taky v Olomouci otevřeli slůně, tak bych se tam chtěla mrknout. Ale plínky kupovat nebudu :grinning: . Mají tam ten babio čaj, no asi pojedu :grinning:
11. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
Evul a Blani :grinning: :grinning: jj jen ať si zvyká :wink:no Blani jsem zvědavá schválně jestli odoláš a nekoupíš žádnou plínu :wink: :grinning:
No venku ho přece nenecham a garáž máme propojenou dveřma a tak sice co pět minut sbíham 2 patra,ale co bych pro něj neudělala :slight_smile: :wink:
11. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
káťa, on to ocení, co pro něj maminečka dělá :wink:
11. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
Kači :grinning: . Tak si pořiď chůvičku a nemusíš běhat :wink:
11. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
tak nazdárek my zase celej den procouraly po krámech, koupila jsem si teda plavky, když jste mě tady včera nahlodaly :grinning: měly je v kiku v akci jsou to tankiny, měly ve výprodeji a tak jsem vzala jedny i filípkovi na léto :slight_smile: no takhle já nakupuju na vánoce. :pensive: tak si představte, že ten můj trouba ten zub nemá a do zítra mít nebude :angry: :angry: :angry: zubařka to dneska nestihla no to budou fotky :rolling_eyes: ale odkládat to nechci příští týden není čas pak vánoce a kdoví kdyby jsme se zase domluvili. no holt se bude smát se zavřenou pusou :sweat_smile:
11. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
Sun, tak to je teda pech :unamused: .

Mareček mi tady okusuje nabíčku na notebook :grinning: . Teda tu šňůru :grinning:
11. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
No my chůvičku máme,ale ta je přimotaná k postýlce a mě se nikdá nechce ji odmotávat a tak raději takle sportuju :grinning:
Tak máme nakojeno a je tu aji taťka :slight_smile: tak jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Sun tak to je teda pech :confounded:
Evul no doufam že to ocení :wink: :grinning:
11. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
jo blani je to zákon schválnosti :angry: co nadělám, ještě, že nemá mareček zuby co? :slight_smile: no jdu začít uklízet, čekám jen kdy dorazí ten náš kolozubec, aby hlídal malýho a já mohla začít smejčit, auto už má dole zase tam někde krafe. :rolling_eyes:
11. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
sun, ty ses ale naslapnuta :grinning:
11. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
Sun, jo jo :grinning: . Chlapi, že? Vykecávají víc, než baby :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
káťo to víš že jo, časem určitě.

sun: a co má se zubem?
11. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
evi hrál v pondělí hokej a vyrazil si přední zub :angry: jo a tu židličku máme taky dřevěnou tak nejsi sama :wink:
11. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
sun: tak to jsem ráda, že nejsem sama :wink:

tedy chudák a hodně to má uražený?
11. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
tak jsem se nadlabla, meli jsme chleby s debrecinkou, syrem a rajcatkem, tomas vykoupal sabcu a ted jede do hospody, zitra jedem za mamkou, tak ma povoleno pet piv maximalne :grinning:
11. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Evul no jsem na teda zvědavá :wink: :grinning: :grinning:
Sun jj to známe :wink: pak že ženský jsou ukecaný :grinning: kam se na ně v tomhle hrabem :grinning:
Andreasku jé a jak to kontroluješ? :grinning: musí přinést účtenku??? :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
káťo :wink: určitě to bude vděčnej syn.. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
kaci vidis, to je napad! :grinning: no proste poznam, kdyz si jich da vic :grinning:
11. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Evul :grinning: no jestli bude po mě tak určo :wink:
Andreasku :grinning: :grinning: tak 5 já nepoznam to až tak od deseti vejš :grinning:
11. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
V TV je velký kulový, tak jsem si pustila Harryho Pottera, ale teda pro děti to moc není :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
blani no zalezi jakej z tech dilu..
11. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Blani já mam puštěný Žhavý výstřely,ale jen jako kulisu :wink:
11. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.