• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
evi on už tam měl předtím umělej, tak šel celej ven :fearful: no martin chtěl jít taky do hospody tak jsme se mírně nepohodly tak trucuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda dneska nám to uspávání dalo zabrat skoro třičtvrtě hodinky pořád plakal no snad na něj nic neleze :pensive:
11. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
sun: tak to jo, no ale stejně ho lituju. Já zubařku nesnáším. Minulej týden jsem tam byla a naštěstí v pohodě.
11. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
Andrej, ten novej něco s krví se to jmenuje. Ale jako mám to spíš taky jako kulisu, jaksi mě to zatím nebere. Je to jakýsi tmavý a hodně nových postav, o kterých vůbec nevím, proč tam jsou.
11. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
Evul jé tak zubáky taky nemusím :wink: to raději 100x na gyndu než jednou k zubaři :grinning:
Sun a jej tichá domáctnost? :confused: to já ho do hospody musím většinou vykopat :grinning:
11. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Kači, jo jo, radši gynda :grinning: . Nikdy jsem tam teda nechodila ráda, jenom v těhotenství, to jsem se těšila :grinning: , ale teď by se mi zase nechtělo. Už jsem vyšla ze cviku častého "roztahování nožek" na doktory :sweat_smile: .
11. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
káťo tak to já taky, i když taky jsem z toho vyšla no.. :grinning:
11. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
jo taky zubáka nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: radši gynda. jo bude tichá domácnost protože šel v út na poker a ještě se ptal jestli má jít v út na poker nebo v pátek na mariáš tak si vybral a ted to tady na mě zkouší :stuck_out_tongue_closed_eyes: celou neděli bude zase na hokeji tak at si nás taky užije ne? (no malej spí a já sedím tady :sweat_smile: )
11. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
tak zubař koukám patří mezi neoblíbené doktory,no není se čemu divit :grinning:
11. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
sabca konecne usnula.. nejak pobrekavala.. naucila se usinat ze jsem u ni a mam na jeji tvaricce/spanku polozenou ruku.. to ji uklidni a usne.. je to moje kocicka.. dneska jsem zabrousila nahodou do tematu zemrelo mi dite a holky teda jsem se neudrzela.. slzy sly ven.. hlavne u jedne maminky, ma doma ctyri klucika a jedina holcicka jim zemrela.. snad opravdu radeji necist.. nebudem si delat smutnou naladu co..
11. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Sun teda ty jsi přísná :astonished: :grinning: :grinning:
No já už teď po těhu tu přehlídku na gyndě taky nemusím,ale raději roztáhnout nožky než otevřít pusu :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Sun, tak tak, ať si vás taky užije. Jako pro chlapy se narozením miminka moc nezmění, oni si dělají furt to, co dělávali (teda aspoň ten můj), tak ať je jednou doma, že :wink:

Andrej, já to tam občas taky pročítám :pensive:

Kači, tak tak :grinning:
11. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
andrej: o tom jsem taky četla,je to smutný. Jinak Sabinka je šikulka, takhle hezky na čtyřech :grinning:

káťo to já taky :grinning:
11. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
já si teď zase pročítala naší diskuzi, nějak kolem května, jak si tam furt stěžuju, že mě berou záda. :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
blani, je to desny.. nikdo z nas nevi, co ho ceka.. ale verim a doufam, ze moji rodinu a lidi kolem, co mam rada, nic zleho nepotka..
11. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Evi :grinning:

Andrej, přesně tak, vůbec si to nedovedu představit, to musí být něco příšerného :pensive:
11. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
nebudem na to myslet, jo.. :wink:
kde mas manzu?
11. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
Andreasku já tam byla jednou a už nikdy více :sweat_smile: ale no nemysleme na to :wink:
Evulko jj kde ty časy jsou co? :grinning: jsem si tak říkala že si dam tu práci a najdu co jsme tu probírali před rokem :grinning:
Blani no u nás jak kdy někdy je manža úplně milionovej a někdyna odstřel :grinning: :wink:
11. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky.
Teda holky,ty zuby,to je des.Majdulka mela z noci na dnesek teplotu 39,je mrzuta a protivna, uz aby ji vylezly uplne a byl na chvilku klid :unamused:
11. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
jee andarko, tak at se to majdulce brzy uklidni.. my jsme jeste bezzube :grinning:
kaci, presne tak, je to smutne, ale radeji na to nemyslet..
11. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
andar: to je chuděrka :frowning2:

teď zase pro změnu čtu naší první diskuzi, ty naše nevolnosti, vyšetření a tak. Je to doják...docela bych to vrátila.
11. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Andrej, já? Chrní vedle mě s notebookem na břiše :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
evulko, ty ctes zpetne diskusi jo? no jo to je nostalgie co :slight_smile:

blani aha :grinning:
11. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Evul jééééé hoď link ať si můžeme taky zavspomínat :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
Andarko a jej taky snad se brzy ty potvůrky vyhrabou :confused: :wink:
Andreasku krásná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: Sabinka je šikulka :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Andaro, tak ať je Majdulka brzo v pohodě :wink:

Evi, já když vidím nějakou těhulku, tak jí to bříško strašně závidím :dizzy_face: . Jako bříško bych brala, ale to je tak všechno. Druhýho prcka ještě ani omylem, stačí jeden :grinning:
11. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
kaci no dnes jsem na ni tak rano koukala a rikam si, no tohle jeste nedelala :grinning: tak jsem ji blejskla a pak vecer se ji to podarilo jeste nekolikrat lip, tak jsem fotku vymenila.. ale lezeni to jeste ne.. ale uz by mohla pomalu, ze?
11. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
Blani jé tak to je přesný :wink: těhu jo,ale dalšího prcka no toho už tak ne :sweat_smile: :grinning:
11. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jaksi se mi klíží oči, tak půjdu spát. Ještě musím Marečka přešoupnout do postýlky. Tak snad už bude v klidu spát. Dobrou noc :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
helou dámy

teda andrej, já čumím, jak je Sabča šikovná, to ta naša Veru je oproti té vaší malé lemra líná :confused: No ale já ji pořád opakuju, jaká je to moja šikulka :grinning:
11. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
já teda o těhu břuch ani nestojím, dyt to všude zavazelo :angry:
11. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
Káťo tady je první, ke konci už tam nejsem asi jsme se přestěhovaly do druhého trimestru ne? Já už tohle spokojeně zapomněla.
11. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.