• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
blani tak dobrou a úspěšný přešoupnutí :grinning: Já bych na to neměla nervy, co když se vzbudí??
11. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
Charlie :grinning: :grinning: no já bych brala tak ten 6-7 měsíc to to ještě bylo v pohodě :wink: :grinning:
Blani dobrou :wink:
11. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
no kači přísná nejsem,ale on by tam chodí docela často tak ho musím trošku krotit :pensive: andrej je to hrozný ani jsem v tý diskuzy nebyla a radši ani nepůjdu představa, že by se něco stalo je hrozná. ten strach už v nás bude pořád. :pensive: tery tak at zoubky co nejdříve vykouknout at už máte klid holky :wink: loni jsem touhle dobou byla ségře na maturáku :grinning:
11. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
katy no tak jo, dobře, ten 6-7. by teda šel :grinning:
11. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
blani dobrou noc, hezky se cela rodinka vyspete :wink:
charlie ale jakapak prosim te lemra no fuj to nesmis rikat ty ty ty.. :grinning:
11. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
andrej :grinning: :grinning: :grinning: tak dobře, je to lemřička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
tak mě to těhotenství taky docela chybí, přemýšlím, že by jsme v létě začali, aby děti byli od sebe 2 roky, ale všichni mě mají za blázna :sweat_smile: a to ještě, když ten náš filip je takovej no řekněme "živější" :sweat_smile: :wink:
11. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
no ale fakt, jako otáčet se do boku se jí moc nechce a přetočit se na bříško zatím udělala jednou (dokonce u fyzioterapeutky a ta dokonce tvrdí, že to bylo cílené :grinning: ). Ale že by se zvedala na ručkách nebo se zvedla i na čtyři to zatím eeee
Ale nám to samozřejmě vůbec nevadí, my na to všechno časem přijdem samy. Jen se koukám a porovnávám, ale čistě ze zvědavosti, jinak to neřeším :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
charlie :grinning:
sun no tak proc ne zase.. vsak uvidite, ja taky zas deti od sebe nechci mit daleko.. no ale jeste vubec nevim, zatim si chci uzit sabinku :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Charlie :wink:jinak teda devátej ten nééé :astonished: to by děs oteklý nohy ruce a 25 kilo nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sun :grinning:
11. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
sun a proč za blázna? Dyt to je krásný, 2 děti a od sebe 2 roky, si budou krásně hrát. Záleží přeci jen na vás jak se rozhodnete, na okolí se vybodni :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
a tady je ta první, nějak sem to nevložila
11. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
Charlie my taky máme je jedno přetočení a jinak je to též lenoch :wink: :grinning:
Evul jdu se tam ponořit :wink: :grinning: ale na tu první se tu ten link neoběvil :confused: :confused:
Sun no a proč ne :wink: ty to zvládneš :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
ty jo holky, mně to taky tak chybí, proč to tak uteklo....sice teď je to taky krásný, ale to těšení se, to bylo nádherný.
Evul :wink: :grinning:
no jo holky, sabca se pretaci na brisko uz pekne mrstne asi mesic, jenze ja uz zase chci dalsi level a cekam, az se otoci zpet sama na zada.. porad budem cekat, az udelaji neco noveho.. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
jé děkuji kačí za poklonu :grinning: ale já sama si nejsem jistá, že to zvládnu, ale chtěla bych je mít právě takhle co nejblíž u sebe. no charli vybodni já bych byla ráda, kdyby do toho šel někdo se mnou :grinning: tak je překecávám jedna má 1,5 roku kluka a druhá 8 měsíců. :slight_smile: nejvíc by mě mrzelo, že už bych se nemohla věnovat ani jednomu na 100% jako třeba ted filipovi. :frowning2: ale to bych asi druhý neměla nikdy co? :grinning:
11. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
holky, to je hrůza, Mareček ještě nespí a vřeší tady v postýlce, dělá pejska a leze na deku a řve u toho - mě snad picne - s těma zubama se mu úplně naboural režim a před koupáním měl přes 38 teploty, tak jsem mu dala Nurofen, teď už si nepovídá ale začíná na mě pořvávat, abych ho nosila - Pepa je v práci, tak se na tuhle noc opravdu těším :frowning2:
já chci taky 2 děti do 2 let :grinning: :grinning: :grinning: protože pak už by se mi do tohohle blázince znovu nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď tu prdí jako o život :grinning: :grinning: :grinning: a u toho hýká jako oslík :grinning: :grinning: :grinning: i když možná už spíš naříká :astonished: asi ho budu muset zase nosit :angry: :frowning2:
ty staré diskuze, na to nemám čas, jsem ráda, že stíhám dočítat tu současnou :grinning: :grinning:
dobrou noc, užívejte si, dokud vašim mimčům nerostou zoubky :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
no kacenko my jeste zub nemame jediny, takze zatim dobry, ale teda asi se mame na co tesit.. :sweat_smile:
dobrou noc..
11. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Sun to máš pravdu. Však neboj, ono to nějak dopadne

Kacen chůdě, tak to nějak zvládni

Já to balím a jdu brzo do postele, tak pááááááá
11. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
no já jsem nakoukla na odkaz a znám tam jen andrejky :grinning: já jsem se do týhle party přidala někdy po vánocích. dřív jsem byla v červnu tam byla i kačka, ale pak to tam nějak uschlo :grinning: no ono když si vezmež, že těhotenství je zase skoro rok :fearful: ono to uteče. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Kačí téééda mareček má teda svůj den co? :confounded: chuděro malá,zub a ještě do toho rýmu :unamused:
Sun no to bys to druhý měla tak za 10-12 let :grinning: :grinning:
Andreasku Sabinka je čiperka :wink: :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
tedy kači, to je děs. Chuděrka malej, snad brzy usne.
11. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
Kočky moje mourovatý asi to taky zabalim a mažu do sprchy :wink: pak se podojit a spinkáááááááááááááááát :grinning: tak dobrou noc a slaďonké sny :wink: :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
no kaci az moc, malem uz zbuchla z postele.. :confused: uz to chce davat fakt bacha..
11. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
káťo dobrou, já půjdu taky. Dobrou kočky
11. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
taky jdu, dobrou noc vsem :wink:
11. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
no tak já tady teda sama nebudu :grinning: dobrou a dlouhou :wink:
11. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.