• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak už spíme, jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží - pořád mele tou dolní čelistí jako když honí falešné zuby :grinning: :grinning: tak dobrou :slight_smile:
11. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj všem.
Byla jsem venku s psékoj a sněží.

Kacenko, Alex taky hodní čelist, já říkám, že dělá bezzubou bábu :grinning:

Já dám asi Alexovi po deváté sváču, předám ho manžovi a vyrazím po nákupech, prý jsou nějaký slevy, ale ještě s to rozmyslím, uvidím, jak se bude starej tvářit.
12. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Dobré ránko. Tak u nás půlka noci děs a pak to šlo. Vzbudil se o 3/4 na 11, o 3/4 na 12 o 1/4 na 1 o 3/4 na 1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak teda milostivě až ve 3, pak v 5, to jsem si ho už nechala u sebe, protože u kojení na mě pomrkával a usmíval se :grinning: . pak v 7 a ještě zabral do 3/4 na 8. Takže ve finále super, ale ze začátku jsem teda myslela, že zhebnu.

Jitu, sněží? U nás teda nic nepadá.

Charlie, při tom prvním přesunu se většinou nevzbudí. A kdyby jo, tak bych mu dala prso :sweat_smile:
12. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
dobré ráno
tak u nás taky začíná poletovat sníh :slight_smile: třeba přece jen ty saně do vánoc vytáhnem.
12. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
Blani a to si pořád kojila? :confused:
12. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
Sun, já vysvětlovala Alexkovi, že se musí posadit, aby mohl jezdit na sáňkách, jinak má smolíka pacholíka :grinning:
12. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Jitu, spíš jsem mu to prso dala, aby usl. Hlad neměl, on jenom dudlal a pak teda pil, jak se to mlíko spustilo :grinning: . Ale hlad neměl.
12. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobré ránko,tak u nás nic nepoletuje.My jsme dneska s Vojtíškem sami doma,taťku máme do tří v práci a pak o půl páté jede na florbal.
Malý se vzbudil ve dvanáct na papu,a pak od půl šesté pokňourával,ale vždycky jsme mu nahodili dudel a na chvilku usnul.Oficiálně jsme vstávali v sedm.Včera jsme byli celý den u našich,Vojtík aspoň dědovi předvedl,jak umí být na čtyřech a jak rychlostí blesku se přesouvá po posteli,a to minule děda prohlásil že i šnek je rychlejší,tak včera vzal svoje slova zpět. :grinning: Zítra chceme jet na vánoční trhy a pak k anšim,necháme tam na chvilku Vojtíka a Jindra mě zaveze do Kik,chci s i tam koupit nějakou teplejší mikču ke krku,a možná rukavice.
12. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
Tak já už se jdu pomalu chystat. Jedu s našima mrknout na ty trhy.
12. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
Dobré ráno,já už jsme vzhůru od sedmi,vysávala jsem ,udělala chlebíčky a ted jdu vařit polívku..v 10.30h k nám přijede babi s dědou a moji mamčou tak budeme mít celej den o zábavu postaráno..
Jinak Sofinka už má tu rýmu lepší,dneska v noci jsem odsávali až v 7h ráno..jinak spala celkem dobře 21-1-4-7 :slight_smile:
Tak já jdu zas makat,za chvilku jsou tady,všem přeji pěknou sobotu..u nás taky padá sníh,kéž by to na Vánoce vydrželo..
12. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
jé tady je dneska teda klid :grinning: tak nám samozřejmě jak na potvoru nevychází spaní se mi ted probudil a spát by měl jít zase ve 2 a to dorazí fotografka tak budem muset vyrazit ven a doufat, že si dá alespon půl hodinku než dorazí. to už všichni sáňkujete či co? u nás to pořád poletuje, ale nic moc.
12. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj.
Tady se sníh nedrží, docela hodně se sypal dopoledne. Jsem vyštvala manžu s Alexem kočárkovat a jela jsem do JYSKU psici ještě pro polštářek do toho pelíšku, tak s polštářkem ho vzala na milost. V poledne jsem usnula u kojení a vzbudil nás manža, kterej se tu stavoval, pro změnu je zase akutně v práci, tak jsem zvědavá, jestli přijde do 2, jak sliboval, abych mohla jet do nákupáku. Moc tomu nevěřím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
ahoj Jituš - u nás se sníh docela drží, jsme cca 400 m nad mořem, tak asi proto - Marča se v noci vzbudil už o půlnoci, tak jsem mu dala napít a usnul, a spinkal, teda u mě v posteli, až do půl šesté :slight_smile: , pak kojo a spal skoro až do devíti - takže to máme posunuté, usíná dlouho a dlouho se budí - teď spinkal po obědě jen půl hodiny, asi se z toho picnu a už na mě zase pořvává z postýlky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dopo byl u tchýně a my sjeli do Alberta nakoupit - v lékárně jsem mu koupila gel na dásínka, večer mu ho zkusím máznout, možná i přes den podle situace - smí se max. 6 krát za den jmenuje se to Calgel a v hypernově jsme chtěli toho mluvícího pejska pro Marečka ještě k vánocům a samozřejmě ho nemají :angry: jako posledně v Tescu, taky byl v letáku a vůbec ho neměli :angry:
Jituš, to ti nezávidím, že manža musel do práce, Pepa přišel ráno z práce po deváté, a už je zase v pr....i - jel k bratrancovi pro kosti pro psa, vždy se najde důvod, co udělat, aby mohl někde krafat :grinning: :angry:
12. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
ahoj holky,

u nás sníh taky docela drží tedy na ulicích ne,ale jinak všude kolem docela jo. :grinning:
já měla dneska s manžou generální úklid. Vyprat dvě pračky, záclony a povlečení, uvařili jsme dohromady-sekanou a brambor, potom žehlit, udělat vánoční výzdobu a manža ještě pokračuje, vzal barvu a bílí to kolem oken.... :confused: tak mám i docela dost. :wink:
12. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahoj mamulenky :slight_smile:
tady taky chumelilo jako blázen :dizzy_face: ale skoro všechno je zase pryč :confounded:
dopo jsme byli s Radkem v městě a konečně si koupil zimní bundu :dizzy_face: :dizzy_face: no hurá :sunglasses: už ho honím 3 roky aby si ji koupil :grinning:a malýmu jsme koupili leporelo s obráskama nářadí :grinning:je tam třeba pila,šroubovák,lopatka a i gola klíč :grinning: :grinning:
Evul tak to je super že ti manža takle pomáhá s úklidem :wink: :slight_smile:
12. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
Tak jsem nakonec vyrazila do nákupáku. V Tescu měli los prdos, tak jsem chtěla ještě do Hypernovy, ale tam jsem to po 15 minutách kroužení po prakovištích od střechy po podzemní parkoviště vzdala a jela dom. K večeři si dáme asi pomelo nebo rajče :grinning: Nemáme nakoupený ani mlíko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
káťo: tak to je fajn, Honzíček se bude hezky učit nářadí už od malinka. :wink:

jojo pomáhá a ten oběd udělal taky skoro sám. Já jen udělala z tý sekaný šišku :grinning:

jitu: taky dobrá véča.Manža má dneska narozeniny, já měla ve středu,tak dneska bouchnem šampaňský a bude taky dobrá večeře :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Evi,
velká gratulace k narozeninám tobě i manžovi a hezky to oslavte :slight_smile: . Jako dárek máte asi ty okna a generální úklid, co? :grinning: :grinning: Myslím to z legrace. :wink:
12. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
kači: děkujeme, jojo jestli nám dneska ďáblík usne včas, tak si dáme to šampáňo, máme na něj chuť. No generální úklid a úklid po oknech byl opravdu ten nejlepší narozeninový dárek pro oba :grinning:
12. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
Tak náštěva už odjela,já nakrmila a vykoupala Sofču,ted haleká v postýlce-místo spaní a já to tady zas pouklidila..
Evule vše nej tobě i maželovi k narozeninám hlavně zdravíčko a at vám dělá Davídek samou radost :slight_smile:
12. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
hani: děkujeme.
12. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
Evi taky přeji všechno nejlepší tobě a tvému manželovi k narozeninám a pořádně to oslavte,snad vás Davídek nechá :wink:
tak u nás se už od sedmi spinká,zakončil to hysterickým řevem,nakonec tu flašku kaše vypil v polospánku v postýlce.Proto to dávám flaškou a ne lžičkou :grinning: už byl unavený,ale taky hladový,bobek,a nevěděl co dřív,tak křičel a křičel
Jindra je pryč,dneska tu pobyl za celý den hodinku,to jsme si aspoň zacvičila.Už aby byly svátky a on si taky nás užil.
I u nás sněžilo,sice to hned roztálo,ale i tak to bylo fajn první poletující sníh a my venku.
Sun jak dopadlo to focení? :wink:
12. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
andrej: děkujeme. Davídek taky usíná. Tak snad i ta oslava bude.
12. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
:slight_smile: andrej taky jsme měli dneska pěknej řev hlad a únava dohromady tak odpadl chudák už při kojení a chrní. evi taky se přidávám ke gratulantům a už jděte bouchnout to šáňo :wink: andrej jo focení bylo super fotografka taková milá holčina :slight_smile: malej taky spolupracoval tak máme fotky s kovbojským kloboukem s křídla atd. :slight_smile: ještě chtěla udělat ty detaily nožiček atd., ale copak to jde s našim neposedou tak jsme se domluvily, že až bude spát tak jí brnku a ona dorazí ještě jednuc :slight_smile: martin měl zakázáno se smát, tak se snad fotky povedou.
12. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
ahojj holky, ted jsme dorazili z berouna.. odtahovkou :sweat_smile: :angry: :grinning: odesel nam jaksi alternator! :fearful:
12. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
teda andrej to je smůla :unamused: zrovna ted před vánocema co? tak at vám to brzo spraví a nestojí to majlant :wink: já jdu domazat to linecký minule mi došla marmoška tak jsem dokoupila další a asi kouknu na primě na ten film tak zatím pa
12. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Evulko jéééé taky přejeme tobě i manžílkovi všechno nej,nej,nej :dizzy_face: hlavně hoooooodně moc zdravíčka,lááááááásky,štěstíííí a pohody :sunglasses: hlavně ať jste všichni spolu šťastný :wink: :slight_smile:a užijte si oslavičku :sunglasses:
Andreasku tééééda to je smůla kočko :confused:tak snad budete zase brzy pojízdný :wink:
Sun to je dobrý s tím zákazem :wink: :grinning: tak super že jste si focení užili :slight_smile: už se těším na fotečky :dizzy_face:
jo a hlásím že dnes se pinďovi povedlo 2x přetočit na břííííško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a už jsem ho i viděla v akci :dizzy_face: tak su celá šťastná :grinning: a jdu se koukat na Obsluhoval jsem anglického krále :wink: je to úžasnej filmík :dizzy_face:
Tak páááá kočky a přeji včem dobrou noc :wink: :slight_smile:
12. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Sun tak to je super,že vám focení vyšlo
Andy to je pech
Holky počítám si tak články o příkrmech,chci se zeptat odky se může podávat žloutek? A jak je to vlastně s tím lepkem,od kdy se může?Asi mi nejlépe poradí Jitka,že?
12. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahojky kočky

blani tak pokud to tak funguje, tak proč ne, já bych měla nervy, že ji vzbudím, že bych ani nedýchala :confused:

sun a kdy budou fotky? Doufám, že se pochlubíš :wink:

andrej no to nepotěší, co?

evul taky přeji vše neeeej :slight_smile:

My byli dneska na oslavě, měli jsme kačenu mňam mňam. :slight_smile:
12. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
no holky, a to mame novy auto.. no teda uplne novy ne, je to rok 2005 - opel astra combi.. bude to stat tak desitku no :angry: za to jsme mohli mit skoro snubaky, ale co.. penize budou, my nebudem..
12. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.