• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
charlie, sun, káťa: děkujeme holky.

andrej: to dokáže naštvat. Snad to bude brzy hotové,máš pravdu peníze budou my ne. Tak člověk to vyhodí kolikrát za větší blbosti. A kdy budete mít svatbu?
12. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
evulko no radi bychom v roce 2010.. mame predbezny datum v zari, ale jeste neni zamluveny matrikou, tak uvidime.. cekaji me totiz statnice a nevim, jestli nebudem ve skluzu a tak..
12. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
andrej: jasně, hlavně,aby to proběhlo v klidu a ne společně ve stresu se státnicema. A jaký bude příjmení? Polepšíš si? :grinning:
12. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
evulko, ja bych rekla, ze to bude tak nastejno :grinning: z blata do louze :grinning: :grinning:
12. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
andrej: :grinning: :grinning: to já si polepšila. Mám kratší jméno :wink:
12. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
evulko a jak velikou jste meli svatbu?
12. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
dobre ranko holky.. vcera posledni, dnes prvni :slight_smile:
padim totiz za 3/4 hodky do skoly, pak se pujdu cournout asi do palladia jeste pokoupit posledni darky..
:wink:
tady snezi, je to krasny za oknem, ale asi se budu muset hoodne nabalit, jinak zmrznu..
preji vam hezky den, letim do sprchy, uz jsem po snidani, sabinka i zbytek rodinky chrundi :slight_smile:
papaa :wink:
13. pro 2009 v 06:15  • Odpověz
Ahoj všem.
Andrej to je pech s alternátorem, ale to je prostě ten neblahý vedlejší účinek vlastnictví auta :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrej H., ono s tím lepkem to pokaždý uváděj jinak, já bych to zkusila od ukončeného 6. měsíce, nám bude půl rok o vánocích, tak to zkusím. Třeba jen jednou za týden a počkat, jestli se nějak nepohorší trávení.
Žloutek by se mohl v podstatě zavést době, kdy se zavede maso, nahrazuje vlastně maso. Nejdřív se ho dává kousek, prostě jako u všeho.

Já asi zatrhnu Alexovi večer spaní od šesi hodin, protože dneska tu plaší od pěti, tak už jsem vylezla, muž má smůlu, hodinu jsem držela Alexe v posteli, pořád po mně lezl a to ještě neleze :grinning:Jsem celá oslintaná.
13. pro 2009 v 06:18  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . U nás je pěkná kosa a v noci strašně fučelo. Nevím, jak teď, ale už nic neslyším.

Jdu vás dočíst.
13. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
Jitu, proč má muž smůlu?

Dnešní noc byla ani nevím, jestli lepší nebo horší :sweat_smile: . Vzbudil se myslím kolem půl 11, pak ve 12, krásně usl a pak o 3/4 na 1 zase s brekem. Tak jsem míso prsa chovala, okamžitě usl. Položila do postýlky, lehla do postele a hnedka vstala, protože brečel. Tak to šlo nějakou dobu, pak jsem si s ním na sobě teda pololehla do postele, spal jak dřevo, dala do postýlky a źase brek. Tak znova a napadl mě spásnej nápad, dát ho spát na bříško. Sice jak jsem ho položila, tak jsem se bála i pohnout, aby se nelekl a nezačal pást koníky :sweat_smile: , ale dobrý. No, celej tento proces trval 3/4 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A pak na bříšku spal 4 hodiny :confused: . Tak dlouho v kuse jsem už dlouho nespala :sweat_smile:
13. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
Blani, protože manža spí v obýváku a když dám Alexe hulákat na zem, tak ho vzbudí :grinning: :grinning:
13. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
krásnou stříbrnou neděli :slight_smile:
tak u nás sníh jen tak poletuje tímhle tempem do vánoc fakt nenapadne :rolling_eyes: u nás dneska po ránu proběhly pokusy o lezení sice je to pár centimetrů, ale super. fotky budou ten týden jak jsou vánoce už se taky moc těším :grinning: a určitě se s váma o ně podělím. já jsem o lepku četla, že je dobrý ho dát kojeným dětem v tom půl roce, dokud se ještě kojí. jo a žloudek jak píše jíta nahrazovat s ním maso jeden den v týdnu.
13. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme na chaloupce a do teď sněžilo a ještě trošku sníh poletuje, budeme tu i na Vánoce tak máme šanci na bílé :grinning:

Včera jsme byli na rodinné oslavě a hrůza, byla jsem úplně hotová a Kačenka taky za celý den spala 30 min.

A v noci se mi pak budila chuděrka no úplně rozhozená, teď podřimuje a za chvilku chceme jít na procházku do lesa, pak oběd a zase do té Prahy :cry:
13. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky..Petr se šel projít s Rozárkou,Sofinka spinká a já jelikož mám uklizeno a navařeno od včerejška,tak mám chvilku klidu..včera večer jsem upekla 4 plechy lineckého a dneska se chystám na vanilkové rohličky..
Zítra bude odpoledne Sofču hlídat Petr tak se pojedu podívat po kráímech,snad už konečně dokoupim ten zbytek dárků,at už mám klid..
Sun těšim se na fotečky,ty budou určitě suprácký.. :slight_smile:
Blani nějak mi uniklo,jak to že ted Mareček v noci spinká tak špatně? :confused: Se chudáku ani nevyspíš..
Andreasku tak to auto naštve obzvlášt ted před Vánoci je to dost peněz..a navíc když je auto skoro nové..
13. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Tak u nás noc docela děs :unamused: malej usnul normoš v 8 a já se dostala do pelíšku až v půl 12 a v půl 1 řev jako blázen a vůbec neel ukonejšit a tak jsem musela vytáhnout kozu :unamused: a pak usínal až do 2 :rolling_eyes: a pak kojo ve čtvrt na 5 a ráno se probudil v 8 a manža s ním blbnul až do 9 :wink: :slight_smile:
13. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Koukám že Kátě a Blance prckové v noci zlobili..u nás byla noc normální kojo ve 21-1-4-6 a pak jsme spali až do 8.30h a pak si s ní hrál ještě tatka tak to bylo fakt pohodové ráno,jsem udělala snídani no takhle by se mi to líbilo..
13. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
tak u nás už to vypadá se sněhem dobře :slight_smile: odpoledne bude bílo. martin je zase na hokeji tak počkáme až dorazí a půjdeme na chvilku ven na rodinnou procházku. nejradši bych šla na nějaký trhy nebo koledy abych se na ty vánoce nějak naladila. ted tu balím dárky a všimla jsem si, že meteostanice co jsem koupila tchýninýmu přiteli měří teplotu jen vevnitř :angry: no mě klepne. ted nevím co s tím.
13. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Sun ty už balíš dárky? :astonished: No to s tou meteostanicí je to pěkně blbý,to by mělo být snad automaticky že to má měřit vevnitř i venku..jestli to měří jen vevnitř tak je to jen teploměr né? :confused: A kde si to koupila?
13. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
v tescu :frowning2: já jsem taky počítala, že je to automatický, tak jsem to neřešila a ted na to tady koukám jak jojo. :astonished: jo balím at to máme pokupě stejně to tu leží na hromadě :grinning: tak tady alespon vánoční hromada. filip spí vařeno mám tak si dělám vánoční atmosféru :grinning:
13. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Krásnou neděli všem.Měli sjme jet na vánoční trhy,ale když sjme vyspávali do půl deváté,tak jsme to zrušili.Odpoledne jedeme k našim,takže i tak toho máme dost.Taťka se snaží zabavit Vojtíka,ale moc mu to nejde,a já piju kafčo.
Jitu díky za odpověď.Příští týden mu udělám květák tak dám do toho ten žloutek.
Jinak asi padnul u Vojty rekord.usnul v sedm,asi jsem třikrát jen nahodila dudlík a první papu bylo v sedm a pak asi za půl hoďky ještě vytuhnul do té půl deváté,akorát se tak roztáhl na mé půlce postele,že jsem málem ležela na zemi.
Tak dárky ještě zabalené nemám.Už jsem to chtěla udělat,ale nějak na to nevychází čas.
Sun to je super,že Filípek už se snaží o lezení,každý první centimetr je úspěch.
13. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Jsme přišli z venku a su zmrzlá jak ho.no :sweat_smile:

Hani, nevím, proč tak špatně spí. Ale hlad nemá, nevím, co se mu stalo. Ale už je to tak min. týden.

Sun, teda, ty už balíš dárky, to jsi dobrá. Já je ještě nemám ani koupené :sweat_smile:
13. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Holky, kde všechny jste :confused: ? My jsme byli pro stromek. 700,- v p.deli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
ahojky,
Andrej - to je blbé s tím alternátorem, ale nedá se nic dělat, hlavně je to špatně načasované před Vánocema :frowning2:
taky jsem se byla před chvílí projít venku a sněží tam a je tam -3 stupně a byla jsem zmrzlá jako Blanka :grinning: :grinning:
Blani - možná mu taky už rostou zoubky, že tak špatně spinká - Mareček se taky ve spinkání pokazil, co mu rostou ty zoubky :wink: večer usnul až kolem 22 hod a to po šíléné scéně - řval jako o život a pak kojo v půl 3, půl 5 a v 6 a pak spal až do půl 9 - vždycky, když ho přendám do postýlky, tak spí kratší dobu, než když spí u mě v posteli :sweat_smile: :confused:
teď spal už potřetí dnes svoji oblíbenou půlhodinku, ven nemůže, takže jsem fakt zvědavá na ten večer, to zas bude horor nejmíň do desíti, ale dnes je taťka doma a v bedně asi nic nedávají, tak budeme mít domácí program nošení dravé zvěře :grinning: :grinning: ježíš, ten zas kašle, asi se toho kašle nezbavíme :frowning2:
Sun - to je škoda s tou meteostanicí, taky by mě nenapadlo, že je možné, aby neměla venkovní teplotu - taky jsme chtěli koupit meteostanici našim a zatím jsme nevybrali - ta, co stála 1000 měla jen teplotu venku, vevnitř, vlhkost a hodiny a ta, co stála 1500 kč, měla toho víc, ale zase je o dost dražší :grinning: :grinning: -asi se domluvíme, že přijde ježíšek až po slevách :grinning: :grinning:
už máte všechny dárky? já pořád jen pro Marečka -tchýně slíbila, že koupí něco pro sebe a tchána sama a my to zacvakáme, tak alespoň máme klid s tchánovcema :wink:
13. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
Kačenko, na ty zuby jsem taky myslela. Ale dásna nemá vůbec bílé, má je všude stejně růžovoučký.

Z dárků mám akorát objednaný věci pro Marečka, příští týden by měly přijít, tak se těším :grinning: , vymyšlenej dárek pro mamču, možná aji pro taťku, ale vůbec nevím, co manželovi :frowning2: . Tchánovce ať si vymyslí manža, ale beztak nic nevymyslí a budu muset přemýšlet já :angry: :grinning:
13. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
ahoooj holky, blani, taky jsme byli pro stromecek, mame krasnou jedlicku :dizzy_face:
jj kacenko, co se da delat, ale nastesti mame fond pro mimoradne prilezitosti :grinning:
byla jsem rano ve skole a dala jsem zkousku, sice za tri, ale mam to :slight_smile:
pekne jsme venku na prochajde vymrzli, tak si ted davame kaficko a cukrovi od me mamky, to je vam basta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
my pro sebe s manžou taky zatím nemáme nic, uvidíme, co nakonec pořídíme - ani mě nic nenapadá :frowning2: - nějak ty vánoce nemám ráda, vymýšlet ty dárky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže myslíš, že zoubky to nejsou - možná se chce jen přesvědčit, že jsi tam a nebo může mít špatný sen a nebo chce jen prostě pochovat :confused:
13. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Andrej, my taky. Kupujeme tu normandskou jedli. Ale jako moc výběr neměli. Dalo nám to práci sehnat pěknou.

Andrej, co, už zkoušku :confused: ? Tak brzo? A z čeho? Jsi šikulka. Ani jsi nepsala, že se musíš učit. Já fakt nevím, kdy to budu dělat. Vím, že to píšu furt dokola, ale su z toho dost bezradná a už si aji stresem pobrečím :sweat_smile:

Jéé, tak cukrovíčko bych si taky dala. Takové vanilkové rohlíčky...... :sunglasses:

Kačenko, viděla bych to na to, že se asi potřebuje přesvědčit, že tam jsem a že mi ty prsa nikam neutekly :sweat_smile:
13. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Já taky nerada vymýšlím, co koupit, protože každej to co pořebuje, si koupí když to potřebuje a nečeká rok, až budou vánoce :grinning:
13. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
blani, jj, prvni zkouska a dva zapocty uz mam..
no taky ze jsem se prave extra neucila, tak jsem rada, ze mam za tri, ja si z toho moc nestrilim.. takhle, ja tam na tu zkousku vubec chodit nechtela, ale nakonec jsem si rekla, ze to zkusim a ze kdyz to na poprve nevyjde, tak pujdu znouvu a mam to :slight_smile:
jj, vanilkove rohlicky tu mam taky :wink:
jinak stromek uz zdobime, tom ho serezal a dal do stojanku a ted natahuje svetylka :slight_smile:
13. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Andrej, tak to jo. Většinou jsou takový, kdy to jdeš jen zkusit, nejlepší :grinning: :wink: . Už zdobíte? Tak brzo? To my budeme až na Štědrý den :slight_smile:
13. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.