• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evule, tak to je fajn, že kontrola dopadla dobře :wink:

Já jsem si taky myslela, že jsem křičela, ale manžel říkal, že ne. Že vždycky jenom na konci tlačení takové mručení jakože už nemůžu.
4. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Reni, no, asi záleží na lékárnici. Já, když jsem byla na začátku těhu nachlazená, tak mi je lékárnice taky nabízela. Nějaké s echinaceou. A když jsem jí řekla, že echinacea by se v těhu neměla, tak říkala, no, to máte pravdu :rolling_eyes: . Ale kdybych to nevěděla, tak by mi je prodala. A homeopatika mi vymlouvala :rolling_eyes:
4. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
holky je u vás taky tak nechutný vedro? chudáček šimonek se úplně peče...
4. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Blko, já taky vždy u konce s dechem právě hučela. Ale co, to je normální, nějak mi to bylo v tu chvilku fuk.

Dneska nám upadl pupíček. Mně padaj stehy, už aby to bylo všechno venku.

Poletu, já jím všechno. Dětská dr. v porodce řekla, že se teď spíš preferuje cesta - jíst všechno a s mírou a pokud by se objevil problém, tak teprve onu věc eliminovat ze stravy. Jediný, co tedy nejím, nebo spíš nepiju jsou bublinkový nápoje.
4. črc 2009 v 16:03  • Odpověz
Jitus, teď tu byla šílená bouřka, ale jinak bylo hnusný vedro, malej vždy přes den častěj chce kojit.
4. črc 2009 v 16:03  • Odpověz
reni: já právě předbíhat nechci, tak do toho koukněte praštit :grinning:

blani: jojo dopadla dobře taky jsem moc ráda.
4. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
Tak druhý balení s čč neproteklo :grinning:
Dorazili jsme s prochajdy, ale je hrozný dusno. ještěže se malej v tom kočárku vždycky tak krásně udrncá a pak spí jak zabitej. Teď jen čekám, kdy se probudí :confused:
4. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
Míšo, mě to bylo totál šumafuk. Stejně jako všechno kolem :grinning: . Já si to svoje mraučení uvědomuju tak jednou, stejně jako že jsem tlačila tak 3x a ono to prej bylo půl hodiny :sweat_smile:

Pupík nám upadl už v týdnu a mě stehy teprve včera večer - a to jen něco. Ještě tam tak 1, 2 nitě mám :rolling_eyes:

Byli jsme teďka chvilku venku. Vedro tam je, ale zrovna bylo zalezlý sluníčko, tak to bylo fajn :slight_smile: . A prubla jsem jít "jenom" v overálku a zakryla jsem ho plínkou a myslím, že to bylo OK. Jenom manžel chtěl, ať ho přikryju dekou (nechala jsem ju doma :grinning: ).

Mně se v kočárku taky udrncá. Ale jak přijdem dom, tak je vzhůru.
4. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
Heluli, no vidíš, jaká jsi šikulka :wink:
4. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahojk holky tak jsme z vabdru doma.dopo jsme byli malému koupit slunečník na kočík a pak nás Jindra odvezl k našim,Malý celou dobu strávil v kočárku na zahradě ve stínku,ale byl už pak rozmrzelý no to z toho tepla.Já jsem nakonec do kočárku dala jednu měkkou složenou zavinovačku zjistila jsme že když je v měkkém tak s emu tam lepší leží.
No a nejraději má cestování autem,jak jsme ho strčili do vajíčka,tak hned usnul,teďlka spí v košíku asi si ho přesunu do ložnice a taky se půjdu na chvilku natáhnout.Jsem nějak grogy.
4. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
"vandru" :sweat_smile:
4. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
tady je buřina a prší jako z konve :confused:
4. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
blani, už taky jedeš naplno v látce??
4. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
Heluli, ono přijdeš na umotání, které bude těsnit, já to taky vylepšovala a vylepšovala :grinning:
4. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
Heluli, ne :pensive: . Já to chcu zkoušet, když su sama doma (ani nevím proč :sweat_smile: ). Dneska jsem chtěla místo čč na novosklad vyzkoušet vv, ale nějak mi to nevyšlo, tak snad zítra.
4. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
Jsem přidala nějaký fotky.
4. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
Míšo, moc pěkný :grinning: Dětičky jsou roztomilý co?
Máš pravdu, asi si to chce ze začátku s těma plinušema pohrát a přijít nato, jak to prckovi uvázat na prdelku :grinning:

Já taky přihodila dnes nějaký nový fotečky :wink:
4. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
míša, helu: krásní chlapečci....jsou dokonalí. :wink:
4. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Dobré ránko holky,vidím že jsem tady dneska první.Chci všem popřát krásnou neděli.Hlavně hodné dětičky i když bude dneska zase vedro,tak ať to hlavně snášejí všechny dobře.My budeme mít dopoledne návštěvu apak vyrážíme k našim,sice jsem tam byla včera ale tentokráte jede i Jindra a vyrazíme s kočárkem.A můžu říct že na zahradě ve stínu je mi mnohem lépe než zavřená v bytě.Tak s emějte krásně,papa :wink:
Vojtíšek všem posílá sladkého hubana.
Jo a těhulky cítím na cestě další miminko :wink: Tak která to bude?
5. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
ahoj holky....
už jsem doma od našich...koukám mimi žádný tak reni a evčo ted je řada na vás :dizzy_face:¨
jééé holky koukáte někdo na HBO na stojáka??? to je prdééél někdy co?? tuhle dávali nejlepší ukázky já brečela smíchy!! nejdete to na netu: nastojáka.cz

no a já za chvílu opět jedu na chalupu na grilovaku. Malá je hodná ale taky už se začíná projevovat :grinning: hlavně než usne :wink:

tak zatál a budtě blond :wink:
5. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . Já vstávala teprve teďka, Mareček se v noci budil co 2 hodiny (někdy po 1,5 hodině). Dneska sluníčko zatím nesvítí, ale je tam teplo. Odpoledne jedeme k tetě, tak se těším, že konečně nebudu zavřená doma :slight_smile:
5. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj.
Tak náš spí v noci ty 4 hodiny, takže se nají kolem 20, pak kolem půlnoci, čtvrté a pak až ráno. Přes den je to tak 2-3 hodiny, jak kdy.
Teď jezdí s mužem po venku, už jsou venku hodinu, to asi objeli celé sídliště a nebo seděj u kámoše na zahrádce na pivu :grinning:
5. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Míšo, tak já ho v noci budím po 3 hodinách a dneska budil on mě...

Jo jo, zahrádka a pivo - to prohlašoval manžel, že tak bude chodit na procházky, už když jsem byla těhu :grinning:
5. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Blko, no já ho v noci nechávám spát, dětská řekla, že v noci to mám nechat na něm a přes den vzbudit, pokud se neprobere do tří hodin, tedy než začne růst váha, pak to asi nechám zase na něm, jak mu to bude vyhovovat, uvidím.

Jo a v noci jsem zkusila dát čtvercovou froté plenu na novoskolad, bez nějakého vycpání apod a vydržela v pohodě ty 4 hodiny, na povrchu nebyla ani vlhká.
5. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahooooooj holky ted jsem tu mela kamaradku ze spanelska tak ji upne zamrazilo jake mame brisko nevideli jsme se rok ale co me poteslo tak bylo to ze rikala ze nevypadam na to ze jsem pribrala 20 kilo tak to me potesilo rikal ze mam jen to bricho :grinning: :grinning: :grinning: jinak mam nejaky vytok tak uz se mozna neco chysta no uvidime dnes prijdou zase oboje rodice a budem zase pect parky mnam :wink: :wink:
5. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Já malýho ani budit na jídlo nemusím. Je to žrout :grinning: takže budí on mě.
V noci asi tak po 2,5-3hod, ve dne jak kdy, někdy vydrží i ty čtyři. Ale poslední asi tři dny mi vesměs dopoledne probrouká. dnes vůbec nespal a vytuhl až kolem dvanáctý. Taky jsem ho během toho dopo musela ixkrát přikládat k prsu. Tak nevím, jestli na něho působí to horko, nebo není mlíčko to co má být???? Achjo :confounded: Navečer mi teď taky docela dlouho vydrží koukat. Naštěstí mi aspoň při tom koukání nebreči :confused:
5. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
zpráva od charlie: Ahoj holky, hlásím,že se máme dobře, možná nás už zítra pustí, hlavně abysme nechytli žloutenku. Malá pije jak o život, je to moje šikulka!!! Moc vás zdravíme!!!
5. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
jéééé míšo krásnej klučík....tak koukám že už si tu budeme povídat o miminkách, kakání, papání, brečení a navzájem si pomáhat a radit-to je pěkné!!

tak evčo...snad užuž že by něco?? tak holka neboj se nic at to máš rychlý...a prcínka u sebe!! :wink:
a já jdu žehlit-furt jen peru a peru a nežehlím :confused:
5. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
ahooj holcinky moje!
hlasim prijedzd domu! :wink: :slight_smile:
co nevidet pridam fotecky ju :slight_smile:
holky a kdo jeste mate mimisky??
charlie, reni, evco co?? hlaste se! :wink:
5. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
andrej: ahojky maminko, charlie to má za sebou a reni, já a Evča před sebou. :grinning:
5. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.