• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
:slight_smile: tak my jsme taky zmrzlí jak blanka :grinning: musely jsme se jet projet protože, malej zase nějak stávkuje se spaním. kačí mi máme stanici tuhle http://shop.emos.cz/zbozi/2603105000-teplomer-digitalni-bezdratovy-ws-9641-it a jsme spokojený ono potom je tam kolikrát takových věcí co ani nevím k čemu jsou :slight_smile: jsem dneska třeba narazila na meteostanici za šest a půl no ta snad to počasí už řídí nebo co :grinning:
13. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
gratuluji k úspěšně povedené zkoušce :slight_smile:
taky jsem zdlábla pár vanilkových rohlíčků - přinesla je tchýně, abychom je ochutnali, já u nich slepovala odpoledne chvíli linecký, baví mě to a mám linecký ráda :slight_smile:
13. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj.
Dopo jsme byli v nákupáku, všichni tři, Alex si chrupal v nosítku, naštěstí přímo v potravinách ani nebylo moc lidí a po ostatních shopech jsme nechodili. Nechali jsme tam téměř tři litry a přitom toho zase tak moc nemáme. Ale kupovali jsme nějaký maso a pak Alexkovi BIO maso, tak to nějak naskáče.

V pátek mu tchánovci přinesli mrkev a jablka, si asi myslej, že toho Alex jí na kila. tak jsem to nastrouhala a podusila a už to má ve skleničkách, akorát se mi to nechtělo sterilizovat, tak jsem s tím provedla to, co provádím s marmeládou, horké nandala do sklenic a obrátila dnem hore, tak uvidím.
Pak jsem mu ještě uvařila kousíček kuřete, vyžehlila a za chvilku jdem koupat a pošupajdí směr postýlka.
13. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
sun - to je hezká meteostanice - dobrý tip pro naše - my máme http://www.zbozi.cz/p265495-hyundai-ws-1806-boy/?q=meteostanice%20hyundai&sId=LMq4n0DUwCGWu4B6FHa8&r=hint a jsme s ní taky spokojení :slight_smile:
kupovali jsme ji v létě, když se nám narodil Mareček, abychom věděli, kolik tu máme stupňů a jak je venku :wink:
13. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
Jituš - taky bych si přála, aby Mareček alespoň do 20 hod usnul a spinkal alespoň do půlnoci, ale asi to tak nebude, jako už 3 poslední večery - vždycky usne kolem půl osmé, skoro usíná při koupání a pak vytuhne při koju, dám ho do postýlky, spí půl hodiny a pak tu zlobí do těch 22 hod a někdy i déle - jsem z něj fakt zoufalá :sweat_smile:
přijeli naši tak jdu za nima :slight_smile:
13. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
tak jsem právě dodělala vanilkové rohlíčky :slight_smile:
nám dneska vyšlo spaní pěkně blbě,Sofča usla až v 17h a ještě spí,přitom touhle dobou už připravuji koupání,tak to počítám že večer usne až kolem desátý..tatka nám odjel na vánoční večírek,tak jsem doma sama,tak si to s ní večer užiju..
Andreasku gratuluji ke zkoušce..četla jsem že už zdobíte stromeček,nějak brzo né? :confused: Já zrovna dneska přemýšlela zda ho ozdobíme 23 nebo až 24.12 :slight_smile:
13. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
Mareček ještě spí od té doby, co jsme přijeli :confused: . To su zvědavá, kdy ho uspím na večerní spaní :sweat_smile:
13. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
Blani tak to jsme na tom stejně :confounded:
13. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
Hani, vidím :sweat_smile:
13. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
tak nevim zda jí nemám vzbudit..stále ještě spí..touhle dobou už jí většinou napapanou,vykoupanou ukládám do postýlky na noční spánek..tohle už se nám teda dlouho nestalo,jsem z toho nějaká vykolejená.. :confused: :sweat_smile:
13. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
no my to máme dneska taky s tím spaním takový makový moc toho nenespal odpoledne ted tady pořád brečí, tak asi půjdem dneska o hodinu dřív koupat a rovnou spat nebo co. jitu já koukala v penny i albertu a nic moc výběr tý bio zeleniny tam nemají všude je hlavně mrkev, ještě kouknu zítra ve městě. kačí taky dobrá mě se na tom nejvíc líbí ten panáček :grinning: bez toho by to nešlo.
13. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
Hani, tak Mareček před 6 vstal :slight_smile:

Sun, mně se tam taky líbí ten panáček. Akorát minulej týden nám svítilo na balkón slunko a on se vyslikl do kraťasů. Tož to bysme venku asi zmrzli :grinning:

Já budu vařit nejspíš z nebio, protože na vesnici bio opravdu nekoupím a tak často nakupovat nejezdíme a nikdy jsem si bio zeleniny nikde nevšimla.
13. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
no já taky o tom uvažuje, ale právě přemýšlím jestli ti pak nevyjdou zdravěji ty sklenky :sweat_smile: vaření mě, ale baví tak to budu tak nějak střídat. v tomhle mají výhodu děti co jim je půl roku v létě, kdy je všecho všude plno. :slight_smile:
13. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
Sun, no právě. Mamča mi včera říkala, že v tom parním hrnci se mi sice nevyvaří vitamíny, ale ani ty škodlivé látky :sweat_smile:
13. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
tak filip se zabavil tak snad to těch 7 vydrží. no právě blani jak pak poznat co je pro to dítě nejlepší. ještě jsem to ani nedopsala a už je tu nějaký knukání tak já jdu radši připravit tu koupel
13. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
helou dámy,

tak vidím, že u andrejky se zdobí stromek (tak brzo? :confused: ) a asi i slaví zkouška, gratuluju :dizzy_face:

Jo a taky se spaním máme zábavu, já dala teď malou spát, protože od 15h nespala a byla pěkná protivka :rolling_eyes:
Tak třebas si trošku odpočine, pak ji vykoupeme a půjde spinkat. Možná že dneska později, než v těch 20h :fearful:

Tak se jdu navečeřet, tak zatím báj báj :grinning:
13. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
ahoj holky,

tak co nového? Musím dočíst. Dneska jsem žehlila a ještě dneska musím prát a zítra zase žehlit, je toho nějak moc po těch oknech, záclony, povlečení. Fujtajbl. Už se mi skoro o žehlicím prkně i zdá.
Zítra budu gruntovat koupelnu záchod a vytírat.To jsou vyhlídky... :grinning:
13. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
andrej: svatbu jsme měli malou, nechtěli jsme velkou. Jen rodiče sourozence a švagrovou s dětma a moje sestřenice (družičky) - to bylo na oběd a pak jsme se přesunuli k nám na garden party a tam už bylo víc příbuzenstva, ale žádný davy. To rozhodně ne. Já na to moc nejsem.
Jinak gratulace ke zkoušce, jsi borec :wink:
13. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
evul jé já taky dneska žehlila, ale zítra už nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
Já vařím, protože mi vadí složení těch skleniček.
Třeba si koupíš skleničku maso a ono je tam masa jen 40%. A zbytek jsou zahušťovadla. Tak mu raděj maso uvařím.

Sun, u nás maj standardně BIO kořenovou zeleninu, brambory, jablka, banány, citrony a občas dýně, řepa, fenykl, špenát, tak jak maj něco zajímavého, tak nakoupím, zpracuju a šoupnu do mrazáku. No a v hypermarketech mají občas BIO mraženou.
13. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
Stromek my máme umělej, ono by nám tu živej opadal. Zkoušeli jsme to a při průchodu kolem něj se z něj od třetího dne sypalo jehličí, a to jsme měli jedličku, tak jsme pořídili umělák, vypadá hezky, taky jsem toho oběhala, než jsem sehnala dle představ, ale teď máme vystaráno. Dřív jsem zdobila počátkem prosince, ale letos to vidím na 23.12. :grinning:
13. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
tak to máte super výběru jitu, u nás je teda prd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to lepší, že víš co do toho dáváš a co tam je. myslíš si, že je lepší vařit třeba i z nebio než sklenky? protože mě asi nic jinýho nezbyde. tak mi stromek zbobíme klasika 24. a máme taky od lonska umělej.
13. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Sun, no pro mě jsou sklenky z důvodu toho složení prostě jen jako krajní nouze a když nám je někdo dá, jako třeba tchánovci apod.
Ikdyž třeba květák jsem koupila raděj mražený, když jsem nesehnala BIO a stejně tak brokolici. Ono se to mrazí hlavně v odbě přirozeného růstu, kdy je to nejlevnější, tak se vůbec nebojím.
13. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
achoooj holkýýý!!

tak my máme živej stromek jako vždy a letos pěkně velkej, kavkazkou jedly za litr :wink:

nela teda dlabe ty hnusy ze sklenky...což čumím, ty polévky se zeleninou atd...jsem ráda, že sežere vše co jí dám pod nos!

Andrej to už se nemůžete dočkat jěžíška co?? my taky ne, budeme už jako rodina konečně!!ve čtyřech!! :dizzy_face:

jinak vás dočtu! :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak Sofinka se probudila v 18.45 :astonished: tak jsem jí dala kaši,před chvilkou jsem jí vykoupala,ale naděje že by usla si nedělám,možná tak kolem 20.30h že to půjdem teprv zkoušet..
Tak já zatim jenom skleničkuji,Petr dovezl z Německa taky nějaký skleničky-oni to tam mají v takových plastových mističkách,je to bio,Sofča dnes dostala brambory+mrkev a mohla se užrat snědla 130ml :astonished: to do sebe ještě nikdy nedala,jsem fakt čuměla..
13. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
holky, my zdobime uz takhle brzy, protoze po stedrem dnu uz doma skoro nebudem.. a 27. uz jedem do jeseniku az asi do 2. ledna, taze bychom si ho vubec neuzili.. ja mam nejradsi stejne to teseni :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Holky kdybych jí chtěla koupit UM ,mám koupit od 6.měsíců což jí bude v pátek 18. nebo radši ještě odnarození..máme vyzkoušenej jen Nutrilon od narození..
A kdy jste začli dávat maso?
Andy neni dnes Vojtíškovi půl rok?Jestli si to dobře pamatuji,tak joo vid?Tak vše nejlepší k polokulatinám :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
Andreasku my když slavili Vánoce u moji mamči a třeba už 22.12 jsme odjížděli a 30.12 se vraceli tak jsme taky zdobili stromeček třeba už 1.12 aby jsme si ho pořádně užili :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Hanko, koupila bych už od půl roku, těch pár dní se to nepo a někde jsem četla, že když už dlabe příkrm, tak je lepší pokračovací mlíko.

Maso dám prvně zítra.
13. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
takže radši mražený, když není bio jo? tak já počítám, že by jsme maso vyzkoušely tak o vánocích :slight_smile: jo andrej přesně to těšení je to nejhezčí :slight_smile: pak to uteče člověk ani neví jak a je po všem, letos to teda budeme mít delší protože na štědrej den budem samy doma a druhej den půjdem teprve na dárky k našim :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.