• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Čusky mamulky :slight_smile:
Tak my byli celý odpo zase u našich a asi tam budeme raději jezdit ráno a hned po o domů páč Radek je pak naštvanej že mu doma spojí práce a pak to dodělává přes den po nocích a malej taky z toho celej vykolejenej a dneska ještě ke všemu vyhasnul kotel a tchyně potřebovala přehodit letní kola za zimní a tak je teď přehazuje a prďolka už naštěstí spinká :sunglasses: jsem ho uložila a pořád plakal a tak jsem mu ohřála ještě 35ml MM co jsem včera nadojila nad plán(většinou vyždímu jen 100ml) a vyzunknul to ubliknul si a už dadááááá :dizzy_face: :dizzy_face:
a jdu dočítat o čem jste tu krafali celej den :wink: :grinning:
13. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Jmiso a jak dlouho už dáváš příkrmy?Já 12 dní tak nevim zda už začít maso nebo ne?Ještě jsem ale nevyzkoušela vše-květák ani brokolici jsem jí ještě nedala..
Sousedka právě koupila ten Nutrilon od 6.měs. a prej je hnusnej,malýmu taky nechutnal,tak nevim co koupit jestli sunar nebo bebu? :confused: nechci koupit nic velkýho,abych to pak nemusela vyhazovat kdyby to nepila..
13. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
já teda vařím z normální zeleniny, co koupím v obchodě nebo co máme ze zahrádky (ale toho moc není :sweat_smile: ) a pak máme domácí králičí maso, tak to mu budu taky dávat, zatím maso neměl, zítra dojíme ten špenát s bramborem, zatím papá pořád tak max. 80 ml - sní půl skeničky 125 ml + vodu, kterou mu tam přimíchám, což je asi málo, ale jsem ráda, že to do něj dostanu a kašičky taky max. 80 ml
teď usnul opět u koja, tak ve 20.15 hod očekávám budíček a lezení po postýlce :frowning2:
13. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
ty jo já ji prostě neuspím...je od 16h vzhůru a nemůže zabrat...ted zas řve v postýlce, dycky ji dám dudu, chvíli klid a pak zas začne :stuck_out_tongue_closed_eyes: se z ní picnu :grinning:
13. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Hani, přikrmuju zeleninou od 20.11.

Sun, můj názor, že je lepší to mražený, hlavně u brokolice, špenátu a myslím i květáku a kořenové zeleniny, ono to nějak do sebe vsakuje nejvíc dusičnanů, který jso zase nejvíc, když se zelenina urychluje v zimě. Ale je to můj názor :grinning:
13. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Kacenko, tak to je teda nejedlík :grinning: Alex zblajzne porci velikosti té skleničky, což je kolem 190g a ovoce na sváču mu dávám kolem 120g.
Vody dávám minimálně, ale dostává po jídle na zapití, tak vždy něco vychlastá.
13. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
tak snad usla, jsem ji poplacávala po zadku! :grinning:

ty jo, to my strojíme stromek přesně ráno na štědrý den...ale dnes zrovna radek říkal, že by ho už ustrojil dřív :unamused:
13. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Hanko, já taky nemám Nutrilon, mně odpuzuje, že je tak předraženej jen kvůli značce.
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to střídám, co maj v drogošce za příjemnou cenu.
13. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
jitu: taky závidím ten výběr zeleniny.To u nás taky nevedou, max.mrkev :grinning:
13. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Káto Mareček je asi stejnej nejedlík jako Sofča :slight_smile:
Tak s tim masem ještě počkám..mám taky asi 5 skleniček brambor,mrkev+hovězí,tak jsem přemýšlela zda už jí to dát,ale ještě počkám a koupim zas nějakou zeleninku..
Káto já jdu taky odsávat protože zítra odpoledne hlídá Petr tak aby tu něco pro ní měl,to jsem zvědavá kolik ze sebe dostanu.. :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
co teda je drahej...nella ho má tak na týden a stojí cca 340kč, takže jako fakt masakr
Evuš, ono to nemaj všechno najednou, ale chodím kolem, tak tam obden nakouknu a když maj, tak koupím.
A jejda příkrmy :confused: tak to se nechytam :sweat_smile: :grinning: ale už mam něco nakoupeno pro sychr :wink: koupila jsem mrkvičku od Hami První lžička a pak z DM bio mrkvičku :wink:
Smoulo, ty máš aspoň holku, co může stromek zdobit. Mě to neba, minulej rok mi to zdobil synovec s neteří, předloni taky synovec, ale letos asi nepřijedou, švára je nemocný a tak nechce, aby mi sem zatáhl nějakýho prasáka, tak to zbude na mě, muž na to už nejni vůbec. Vždy si říkám, proč jsem ten stromek nekoupila jen metrovej :grinning: My máme 180 cm a pěkně hustej, chjooooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
my dnes měli telecí se zeleninou....no mám toho v lednici dost!! Je to super radost když vidím jak jí, Nikola to nechtěla to byla hrůůůza, dnes jen knedle s omáčkou ale ostatního jen trošku.... :angry:

tak já pádím na superstár- čabas :wink:
13. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
teda mě to děsně baví ho strojit...já vánoce miluju, já se rozeřvu normálně i u reklamy když dávaj tu s kamionem anebo tam jsou mimina já řvu dojetím :grinning: a to stačí když vlezu do krámu a hrajou vánoční koledy a já vidím betlém béééééééé :unamused: :slight_smile:

v sobotu jsme byli v Ikee v Praze a maj tam dobrý ceny...v neděli tam jedu s mamkou a pořádně to projdeme!!!!

pa
13. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
jitu: a kde kupuješ zeleninku?
13. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
jo a nevím jak u vás v Praze ale u nás dělaj ve stánku že malujou na ozdoby...tak si nechám namalovat na 4ozdoby červené zlatoým písmem naše jména a pověsííím na stromek, to zas budu bulet :grinning:

ttak už pááááááááááááá
13. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Evuš, kde se dá, nejvíc Albert, ale občas Penny a Billa (tam je teda drahota). Někdy v BIO shopu. Jsme takovej tůůůůrista po zelenině.
13. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jitu, my tu máme jen Penny, nebo u rodičů manži je Albert, ten je i v Písku jinak nic :cry:
13. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jitu v tom albertu to mají nějak označené, že je to bio nebo jak to tam vedou?
13. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Šmoulo jéé tak mě zase vánoce nějak moc neberou :sweat_smile: :sweat_smile: a stromek jsme měli s manžou jen jednou a jinak dycky ozdobim pár větví ve váze a hodim na stůl vánoční ubrus,na to svícínek a je hotovo :grinning: ale příští rok už taky stromek bude :grinning: :wink:
13. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
káťo u nás letos stromek taky nebude, jelikož nebudeme doma a vrátíme se až před silvestrem,tak to nemá význam, až příští rok
13. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
tak mě baví stromek zdobit, ale né potom odzdobovat :grinning: jo jitu tvůj názor s tím mražením má logiku určitě na tom něco bude. :wink: zítra prozkoumám ve městě mrazáky.tak mě se dneska ani na superstar dívat nechce je jich tam čím dál tím mín a trvá to čím dál tím dýl :rolling_eyes:
13. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
sun: tak odzdobování mě taky dost neba :rolling_eyes:
13. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Mě Vánoce taky moc neberou,nemám ráda ten stres,davy lidí a honění za dárkama..
13. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
já zase vánoce mám moc ráda. Spíš tu atmosféru, rodina pohromadě a tak. :wink:
13. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Hani jj přesně :wink: je z toho děsná komerce a nejvíc mi štve že to do lidí hustí už od září a to pak ztratí svoje kouzlo :confounded:
Evul no u nás doma byli jen jedny takový ty "pravý" vánoce jinak je to většinou takové podivné-sedíme na gouči a dlabem cukrový a čumíme na bednu :frowning2:
13. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
káťa: což to u nás se taky dívá chvilku na telku. O dárkách to pro mě ani není.
13. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
hani tak to jsem rada, ze nejsem jedinej blazen, co zdobi stromek takhle brzy :grinning:
sun, mas pravdu, silene to utece, tak si to takhle prodluzujeme.. ja vanoce miluju :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.