• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evuš, v Albertu to maj normálně mezi zeleninou, ale je to v "celofánu" a na něm je ta klasická zančka BIO produktu.
13. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Evul já vím jak jsi to myslela :wink: :slight_smile: ale u nás je to takové no takový zvláštní :sweat_smile: tak su ráda že teď budeme všichni i s manžou u nás a né u našich :wink: ale no zase budeme u tchyně :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to asi jen letos a od příštího roka už tady nahoře :sunglasses: jinak no jako prodavačka jsem většinou chodila do háku už od začátku prosince skoro nonstop a tak jsem toho dycky měla na štědrý den plný brejle a byla jsem ráda že je konec šílenství :grinning:
13. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Andresku pěkné nové fotečky :wink: :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
holky, já vánoce taky moc nemusím - pořád se jen žere sladký a kachna se zelím a bramborový salát a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no, od té doby, co už nedostávám překvapení, mě to nějak nebere a spíš nevím, co komu koupit a letos ani nevím, kam dáme stromeček, teď je místo něj postavená Marečkovo jídelní židlička a fakt už není kam ji dát jinam, tak budeme asi bez stromečku :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Káto přesně,od září už tě všude v obchodech lákají na Vánoce..u nás v rodině žádný dětičky nebyli,takže jsme vždycky rozbalili dárky,seděli,čuměli na telku a jedli,jelikož u nás nikdo nehraje na žádnej hudební nástroj ani neděláme žádné zvyky..s dětičkama už to bude jiné,až budou větší a budou věřit na ježíška tak to bude krásný..
Jitu, děkuju, určitě mrknu až pojedeme do Písku do alberta. Ještě že tě máme :wink:

káťa: já vím, já to asi neumím moc vysvětlit,ale vánoce mám fakt ráda. Příští rok už budeme taky sami s manžou a Davídkem doma. :slight_smile: To jako prodavačka sis asi užila co? Davový šílenství v obchodech :grinning:
Jo Andrej, koukala jsem, že na psici šlo nějaké sexuální nutkání, co? :grinning:
Tak jsem Marečka před 15 minutama uspala. Trvalo to jaksi dlouho. Stejně bude za chvilku vzhůru na prso :sweat_smile:

Já mám vánoce ráda. Úplně nejradši, když jsou bílé, ale to už hodně dlouho nebylo. Líbí se mi na nich ta pohodička, jak jsou všichni usměvaví a pohádky. Ale bojím se, až bude Mareček větší, těch masírovacích reklam na hračky - kraviny :rolling_eyes:
13. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Káto a kde jsi prodávala?
Tak u nás se ještě nespí,ale je v postýlce a povídá si tam tak jí zatim nechám třeba usne.. :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Blani usměvavý? :confused: Mě naopak přijde že jsou všichni podráždění,jak nestíhají,žádná vánoční pohodička,všichni se jen honí a v obchodákách je to úplně nejhorší.. :unamused:
13. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Kačenko, letos to ještě se stromečkem nějak uděláme, ale nevím, jak příští rok, jak bude Mareček chodit a všude šátrat.
13. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
kaci diky :slight_smile:
jitko jak to myslis? :grinning:
13. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Hani, tak jako teďka v tom davovým šílenství jo, ale na ten štedrej den a další svátky jo. První svátek vánoční jsme vždycky chodili do kostela, podívat se na betlém, dát andělíčkovi nějakou korunku, tak to z těch lidí dýchala hrozná pohoda :slight_smile: . Letos ale do kostela asi nepůjdeme. Ještě pořád nevím, jak to uděláme...
13. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
holky ja jdu spat, dobrou noc :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Evul no však je dobře že máš vánoce ráda :wink: :dizzy_face:
Hani 2 roky v Hypernově pak 5 let v drogerii a nakonec v krámě se značkovejma hadrama :wink: takže pokaždý lidí mraky a já kupovala dárky poslední týden :grinning:
Kačí jj přesně taky pokaždý s manžou proklínáme to vaření :wink: všude plno tučnýho a sladkýho až je z toho člověku šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:a pak jsme ani nevečeřeli jak jsme byli přežraný :grinning:
Blani ty reklamy jsou děsný :confounded:
13. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
káťo, tak to jsi si zkusila různý obchody co?co bylo nejlepší?
13. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Andrej, dobrou noc :slight_smile:

Kači, jo jo, a hlavně tam jsou fakt kraviny a vysvětluj prckovi, že taková hovadina za 1000,- je fakt k ničemu :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Tak jo kočky a koťátka :slight_smile: jdu se taky natáhnout :dizzy_face: po tej dnešní noci toho mam docela dost :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad to bude dneska lepší :confused: dobrouuuuu nooooooooc :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
káťo dobrou
13. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Tak teda ještě :sweat_smile: :grinning:
Evul nejvíc se mě líbilo v tej drogerce :wink: :dizzy_face: byla to taková stará(komunistická) drogoška a vedli jsme tam i sádru,barvy a vůbec všechno :grinning: a byla tam sranda :dizzy_face: no a pak mi ruplo v kouli a šla jsem za vyšším platem :sweat_smile: a prodávala ve značkovej hadrárně :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a tak jsem šla na mateřskou :grinning: páč tam to byl děs-samí snobáci a tak :unamused:
Blani pšesně tak to jim raději budu asi pouštět pohádky z DVD :wink: :grinning: páč tam ty reklamy nebudou :grinning:
13. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tak a teď fakt dobrou noc :wink: :grinning:
13. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
káťo jsem tě zdžela co? Tak teď už dobrou a sladké sny :wink: :dizzy_face:
13. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky, co je novyho holky? U mne toto, prekopiruju to, pac sem to ted psala do jiny diskuze: :wink:

Ahoj holky.
Tak mi poradte: nevim jestli je to k tem zubum,nebo co?
Majdinka mela asi 3dny zvysenou teplotu,jednou dokonce 39-to jsem ji dala cipek a behem hodky to kleslo na 38,3, nic jinyho ji nebylo-jako ryma,kasel atd. Pak uz melakolem tech 38 vecer a to jsemji dala sirup a dobry a vcera koukam, ze se osypala - na brisku, na zadech, krku, u usi,ale evidentne ji to vubec nesvedi. Mohla to byt ta sesta nemoc?Ted uz teplotu nema, vyrazku jeste jo Jinak je teda mrzout, zoubecky zlobej,porad neco nebo nekoho okousava

No a jinak dnes supr den - mama si vzala pred obedem kocarek, ze se projde.Tata sel ven neco delat a nas pitomej pes si chtel zkratit cestu pres bazen (byl tam led) a spadnul do nej!Tak ho tatka msel tahat ven, celyho mokryho ho dones domu a osusil a v tom mu vola mamka, ze ma neco s nohou, ze lezla nekam do prikopu pro houbu a uklouzlo ji to!Tak nechal zabalenyho psa doma a sel ji naproti, vzal kocar, pomohl ji dopajdat domu.Tak my hned, ze pojede na pohotovost, o tom nechtela nejdriv ani slyset (to vam nekdy budu vypravet o moji mamce jakej je nezmar a nesnasi doktory-jednou si i sama zasila rozrizlej prst!),ale nakonec senam to povedlo, tak ji tata odvezl a ma samozrejme zlomenej kotnik!Dostala sadru a berle a nemela by 3dny moc chodit, takze ted mam doma dve miminka-vlastne 4,jeste psy Takze zitra ji budu opecovavat,protoze ona je schopna to fakt rozchodit a jeste si to dodela

A aby toho nebylo malo, si jdu vecer napustit vanu, krasne teplouckou vodu, ze se nalozim a holky ja to dostala!!!!

Tak tot moje uzasna nedele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Kači, dobrou noc :slight_smile:

Andaro, teda :confused: . Nejvíc mě dostala ta napuštěná vana :sweat_smile: . Ať je brzo Majdulce dobře :slight_smile: a mamču hlídej :wink:

Já za chvilku půjdu taky spát. Dobrou noc :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
teda tery to byl den :astonished: jsi mě pobavila s tou mamkou to si fakt šila ten prst sama :astonished: teda, ale chudám zlomenej kotník to si užije ještě ted před vánoce, že se na tu houbu nevyprdla co. :wink: s tou nemocí ti neporadím sama nevím co si pod tím pojmem šestá nemoc mám představit, tak snad už ted to bude dobrý.
jinak já se přidávám do fanklubu vánoc :slight_smile: k andrejce a evulce. akorát teda jak říká blanča ty reklamy jsou děs už vidím jak za mnou filip běhá, že chce mluvící auto za dva a půl tisíce :sweat_smile: a dinosaura za pět :pensive:
13. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
sun: tak toho dinosaura jsem taky viděla, děs, to nechci do domu.

andar: to tedy je den D. To je hnus velebnosti, chudák mamka to budou Vánoce, hlavně aby se to brzy zahojilo. A s tou nemocí nevím,tady si vůbec nedovedu představit co to je....
13. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Sun-jo zasila si prst jeste ke vsemu cernou niti, taky si jednou zaplombovala zub :grinning: :grinning: atd. Ji nekdy rikam Robocop :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
andar: :grinning:
13. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj všem.

Andreasku, soudím dle postavení, ve kterém je opřená o mamčinu ruku - rameno. :wink:

Vánoční šílenství - dárky jsem měla vždy už v listopadu, letos jsem snad všechno vzala na netu, krom hraček, ale ty máme od října, jo a hadry pro puboše, ale to byla otázka - vběhnu do krámu, něco popadnu a jdu. Naštěstí neteři je to tak nějak jedno a synovec říká, že prej mám vkus :grinning: :grinning: No uvidím, co na to jednou můj synek :grinning:
No a pak jsem se vždy chodila projít po trzích apod. Letos to teda oželím, protože táhnout se do centra s prckem se mi nechce, ale příští rok už na strom půjdem.
14. pro 2009 v 05:49  • Odpověz
Zdravím holky po víkendu,
u nás kojení už v pohodě, ale od pátku se mi v noci furt budil pláčem a strašně špatně usínal, přes den nevrlej, včera od dvou hodin to bylo už fakt dost, tak jsem mu na noc šupla nurofen a spinkal krásně. Vzbudil se teda o půl noci a trvalo necelou půl hodinku než zabral, ale nevím, jestli to nebylo ze zvyku (to jsme poslední dobou v tuto dobu kojívali) pak kojo asi o půl 3, o půl 6 a ještě chrupká, ale nějak se kroutí, tak uvidím....
Na noc jsem mu přestala dávat kašičku, protože se mi budíval už o půl noci a bez koja prostě neusnul, tak mu dávám na noc UM od Hami Hajaja a kojíme fakt až o těch 2-3hod a pak až ráno od 5-7, takže pohoda...teda kdyby teď zas nebrečel kvůli těm zoubkům :frowning2: Sem zvědavá, jak dlouho nás budou trápit tentokrát :confused: :cry:
14. pro 2009 v 06:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.