• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Dobré ráno holky,

Tak asi dnes budu volat Dr. Kačenka je od včerejška zahleněná, i když jí ten nosík vysaju tak v zápětí jí to tam zase lítá, neměli jste to někdo? vůbec se nemůžeme té rýmy zbavit.

Včera jsem si říkala na chalupě, že už to odchází a jak jsme se vrátili do Prahy tak se to zhoršilo, možná je to tím že? ach jo :fearful:

Tento týden musím máknout, protože v pátek chceme odjet na chalupu a vrátit se až v lednu, tak doufám, že vše klapne, to se dovím dnes, tak snad.

Zatím pa
14. pro 2009 v 07:44  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Kater, teda, no mohlo by to být i tím. Třeba nějaká alergie nebo nevím co. To budete tak dlouho na chalupě? Tak si to tam užijte. Hlavně, ať není Kačenka nemocná :wink:

Marečka jsem nechala v posteli u manži, tak mu tam kecá :grinning:
14. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
Heli, vy si s těma zubama teda užíváte :frowning2:
14. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
blani, je to chudák malej, a to ještě neví, že ho ty zuby budou trápit celej život :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím nikde nic drsnýho pod dásničkama nemá, tak to asi ještě potrvá, ale nateklý je má ještě víc než normálně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kater, ať je malá v pořádku, na chalupě si to pěkně užijte :wink:
14. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
Heli, teda. Já jsem si naivně myslela, že je bolí prořezání jenom těch prvních zoubků (jednoho dvou nebo kolik jich napoprvé vyroste) a pak už ne :sweat_smile:
14. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
dobré ráno holky,
tak mi noc klasika, jen malej se poslední dobou v posteli dost roztahuje, že ráno spím úplně na krajíčku :sweat_smile: no hlavně, že spí. katuš tak at se tý rými brzo zbavíte, třeba je na chalupě lepší vzduch tak jí to pomáhá tak si to na chalupě užíte snad to kačence pomůže. teda heli už, aby ty zuby vylezli co? u nás zatím nic, jedině dobře, ani se na to moc netěším :confused:
14. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
dobre ranko, za chvili bude hlidat prababicka, ale jen v kocarku, komplet malou pripravim, aby ji ani nevytahovala, ja jdu na laser, na odstraneni dvou znaminek, bojim bojim :grinning:
14. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Sun, ty spíš s Filípkem v posteli?

Andrej, neboj, to bude v pohodě :wink:
14. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
no blani doufam, porod byl asi horsi :grinning:
14. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
jo blani ve dvě(tři) si ho tam beru na to kojení a už s náma zůstane, nechce se mi ho přenášet, když tak pěkně usne, ale zabere teda poslední dobou dost místa :grinning: andrej neboj laser by neměl bolet ne? taky bych potřebovala pár znamínek vyfiknout, ale pořád není čas :sweat_smile:
14. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
Andrej, asi jo, ale osobní zkušenost nemám. Teda s laserem :grinning:

Sun, já si taky Marečka k ránu právě někdy nechávám u sebe a vždycky su celá přeležená, jak si nemůžu lehnout, jak chci. Nejlépe na břicho :grinning:
14. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
Moc díky holky, ještě tu musíme ten týden vydržet a pak hurá pryč z Prahy :grinning: Už se moc těším.

Chalupu máme kousek od Ještědu, takže vzdoušek úžasnej.

Než jsem se vysprchovala a umyla hlavu, tak malá vytuhla v hrazdičce :grinning:

Já mám hrozný kašel, nevíte co si můžu vzít a co ne? Asi se na to rovnou taky Dr. zeptám.
14. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
teda holky jak se vám stane, že prcci jen tak někde usnou samy? :confused: to u nás neexistuje, vždycky ho musím uložit, aby usnul. ted to právě zkouším a pak se chci vrhnout na kuchyn, martin tam zas včera řádil tak mám co uklízet (vařil polívku) :slight_smile:
14. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Sun, tak na kuchyň se musím vrhnout taky, ale až manža odejde do práce, dneska si trochu přispal a my zase vstávali brzo,.
14. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Sun, já taky nechápu, jak můžou jen tak usnout. Ale nechápu ani to, že ty dáš Filípka od postýlky a on sám usne :grinning: . Bodejť bych to chápala, že... :sweat_smile:
Jo jo, chlapi a vaření. To mám doma taky - pohroma pro celou kuchyň :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky,s tím mraženým nemraženým,já koupila vojtíkovi normální brokolici a květák.Takže je lepší mražená zelenina?
Hani Vojtík měl půl roku v sobotu.ale děkujeme za přání.
Čekáme teď kámoše má mi přinést dárek k vánocům pro jindru a už to budu mít všechno.
14. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Tak jsme spali doteď :grinning:

Katerinou, můžeš si vzít Stodal a pak Tymiánový sirup. Jinak nic moc dalšího. Možná ještě Jitrocelový sirup, udělat si jitrocelový čaj s medem.
14. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Jeee Jítko, ty vždycky poradíš děkuju. Čaj s medem si dělám, tak uvidíme.
14. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
Andrejko, já jsem kdysi četla, že ta brokolice a květák strašně rychle ztrácí vitamíny. A oni to mrazí asi co nejdřív od utržení, takže to bude asi lepší.

Jdeme ven do té kosy.
14. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Bréééé ránko :slight_smile:
Andaro teda tak to byl pořádnej den blbec a ta šestá nemoc no to by mohlo být ono :wink:
Kater no mohlo by o být tou změnou ovzduší :wink:
Tak u nás kojo ve 3 a pak v 6 a pak jsme ještě s prckem usnuli a v půl 9 zvonek tak vyskočím a ona to byla tchyně se švagrovou kde prej jsou papíry od káry a poté co nás oba s malým probudili teprve volali Radkovi :angry: takže mě pěkně nasejřili hned po ránu :confounded:
14. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
jsem ted vyndala z mrazáku mrkev brambor made in doma a bylo to takový zdrclý jak houba :stuck_out_tongue_closed_eyes: není lepší třeba si dát do mrazáku jen samotnou mrkev a pak to nakombinovat? jitu ty jablečný můžu dělat i z domácích jablek? jen se povaří a naleješ to do sklenek a obrátíš víčkem dolů? ptám se dokola jak trubička, ale lepší se zeptat než to dělat pak znovu. nejsem chlap ne? tak se zeptám. :wink: :grinning:
14. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
bréé ránko,

už asi 2 hodiny vás tu dočítám, hraju si s malou, cvičíme a krmíme, no klasika.

Dneska asi zas budu doma, tak uvidím jak to s prckem půjde, zas bych chtěla trochu poklidit.

Katy téda, to by mě teda nasejřilo taky

andarko teda to byl den
14. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
ahoj holky,

malej chrápe na zahrádce v kočíku. U nás noc zase super, budíček v 6 ráno a spali jsme do 8:15. Takže to je krása.... :wink:
14. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
tak kámoš už odejl,budu muset zabalit ten dáreček,aby ho Jindra nenašel
malému přivezl válec na lezení,tak mu ho dám pod stromček,Bude mít už dva,protože já jsem mu ho taky koupila :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
andrej: ten se tedy bude mít, může ty válce střídat....nebo jsou úplně stejné? :grinning:
14. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
Evi nene nejsou oba stejné.Už to máme vyřešené,jeden si pak odveze k babi a jeden bude mít doma. :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
to je dobrý nápad, já taky některé věci mám u našich a některé doma.Abych to nemusela furt převážet.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Téééééda koukam na tu účast tady dnešní :astonished: :grinning:
Zrovinka jsem docmudila ptáky španělský a tak je teď do sebe tlačim :grinning:
Charlie no to mi povídej jsem normoš viděla rudě :angry: :grinning:
Evulko téééda krásná noc :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Andy tak hold bude mít třeba jeden u vašich :wink: :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
holky, tak jsem zpet z laseru, prababicka to zvladla na jednicku, sabca totiz celou dobu spinkala :slight_smile:
pak jsme sly ven i s bellinkou, ta nam zacala harat, nakrmila jsem sabcu prvni mrkvickou (pak pridam foto) a ted jsem nakrmila sebe.. jelikoz mi totiz dala dve injekce s lokalnim anestetikem, misto koja jsem dala mrkvicku a je to.. chutnala ji a snedla skoro celou sklenicku :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Andy jééééé,ale já to napsala aniž bych to četla :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.