• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrej, teda, to je Sabinka šikovná, že jí chutnalo :wink:

Vidím, že jste měli všichni dobrou noc. Tak to je super :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Já jsem udělala těsto na jablečnej závin, teď odpočívá v ledničce a já jím polívku.
14. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Holky mám teď jako kulisu puštěnou telku,kdo myslíte že dneska vypadne v Super star?Já si myslím že Dominika,nemá asi tolik fanoušku jako kluci
Ten válec bych mu nejraději dala už dneska,jenže to by byly otázky od Jindry odkud ho mám,všechno bude překvapení.Kámoš byl s malého úplně nadšený,ještě ho neviděl,a Vojtík ani neplakal.
14. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
andrej: tedy to je šikulka a jak jí šmakovalo.... :slight_smile:

blani: tedy závin ten bych si taky dala, já mám v plánu tento týden zkušební vánočku, uvidíme jak se povede.
14. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
andrej: taky myslím, že Dominika, i když jí mám tedy ráda.

káťa: jojo nemůžu si vůbec stěžovat, krásná noc to byla. :wink:
14. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Andrej, já taky tipuju Dominiku.

Evi, vánočky jsem dělala myslím 2 roky zpátky na vánoce a byly mňamkové. Bodejť by ne, když mi těsto nádherně zadělala pekárna :sunglasses:
14. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
tak my se budeme chystat za chvilku ven,i když se mi moc do té zimy nechce,ale sedět doma se mi taky nechce,tak co naplat.Mňamky závin :dizzy_face:
Taky se mi líbí Dominika.Jako celkově se mi líbí slováci.Martin superně zpívá,ale jako osobnost se mi spíše líbí Domča a Miro
14. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
blani: to jo, já bude dělat těsto ručo fučo, snad se to povede :wink: ale musím bez rozinec, manža je nesnáší :sweat_smile: a pak si jí dám s kakaem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andrej: mám to jako ty. Taky se mi víc líbí slováci, Martin mi taky moc nesedí s tou jeho povahou, nevím, prostě mi nějak vypad z oka
14. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Evi, tak růčo bych to nezadělala. To mi kynuté nejde.
14. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
tak jsem ho zase uspala byl nějakej protivnej pořád plakal tak jsem ho i nakojila, ale nechápu, že by měl hodinu po tý mrkvi s bramborem (125) už hlad. :confused: ale uklidnil se a ted chrní odpoledne vyrážíme do města vyzkouším to nosítko nechce se mi tahat kočár a navíc se s ním všude nedostanu. :slight_smile: my máme vánočku objednanou u mamči dělá moc moc dobrý samá rozinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a taky myslím, že dominika i když zpívá krásně, ale oni už ted zpívají dobře všichni tři.
Teda koukam že se to tu už trochu rozjelo :grinning:
No a musím jít sundat plíny a asi je rovnou vyžehlím :wink: malej řádí v postýlce-je bez plíny a tak je šťastnej :grinning:
Letos taky zadělam vánočku v pekárně :dizzy_face: když už ji máme doma :wink: :grinning: :grinning:
Evul se máte :wink: :grinning:
no a my hold vánočku koupíme :grinning:
Vojtík mi tady sedí v židličce,pořád něco mele.No zlatá židle,nemůžu si ji vynachválit.
Tak my se jdeme chystat,mají v kaci teplé punčocháčky,tak s ejdu mrknout jestli ještě na nás něco zbylo,taky do řezníka.Jo a hlavně vybrat prachy.Tak zatím papa
14. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
martin taky rozinky nee, jenže on sladký moc nejí tak si je kdyžtak vydlabe já přece kvůli němu nebudu bez rozinek. holky využíváte hodně tu pekárnu? přemýšlím, že by jsme si jí časem taky pořídili, ale to až do novýho sem už se nám nic nevejde :grinning: brácha jí chce koupit letos našim k vánocům, tak okouknu co a jak.
14. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
blani: no to jde o to,jen to vyzkoušet a přijít si na to. Taky mi to kynutý ze začátku nějak valně nešlo,teď už je to lepší. :slight_smile: Ale proč se mořit, když to zmákne pekárna ne? Já jí nemám tak dělám ručo. :grinning:

káťa: to jo, těším se. Přijedou rodiče manžela, tak doufám že se povede, znáš to na just se zkazí :grinning:
14. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
jako ten náš bobek chrápe už dvě hodiny na zahrádce, se mu tam nějak líbí, takovej mráz, fujtajbl :grinning:
14. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tak jsem doma. Alex už je po obědě, dneska měl prvně maso. Teď se mi tu válí po břiše, mu nedokážu vysvětlit, že po jídle má být maximálně na boku. :angry:

Sun, klidně si udělej z domácích jablek. A dělala jsem to jak píšeš, přivedla do varu, minutku nechala a pak takhle vroucí naplnila do těch menších skleniček, zavíčkovala a hned dnem vzhůru a ráno jsem to teprve obrátila, sice se říká, že do vychladnutí, ale já i marmeládu nechávám do rána.

Jůůů, tak už se umí otočit i na záda sám, tak budu mít volno :grinning: Jsem ho teď koutkem oka zahlídla.

Jo a já dávám to jídlo s bramborem normálně do mrazáku a zatím se žádnému nic nestalo.

Alex měl hodinu po snědení té malé skleničky hlad pokaždý, takže bych se nedivila, že to máte tak na hodinku a pak kojo. Ono v tý skleničce taky žádnejch 125g není, je tam když přimhouřím oko těch 110g, dneska jsem tu malou dávala do masa, tak jsem to vážila, musela jsem rozdělat ještě další, aby to měl těch svých cca 190g.
14. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
holky, dala jsem sabca bastici mrkvicku do alba :grinning:
14. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jitu, jak to prosím tě je, když sní třeba tu skleničku 125 g tak jak se pak dokrmuje mlíkem. Do té dávky co pije mlíčko nebo jak je to?
14. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Sun, pekárnu používám teď hlavně na zadělávání kynutého těsta. Manža chleba z pekárny nechce, on je děsně mlsnej na chleba, nechutná mu skoro žádnej kupovanej, no a já ho samotná nesním. Tak tam dělám hlavně těsta, třeba na knedlíky to mám ráda, já tam naházím věci, zapnu ji a jdu pryč a manža už pak knedlík uválí a uvaří :grinning: No a pak pomocník pro marmeládu, naházím, zapnu a jdu, nemusím nic míchat, sice se to nemíchá na plotně dlouho, ale mě to neba. Pak taky rýžová kaše, kdo by u toho normálně stál.

Pošuk mi tu válí sudy, zabrzdil se o skříň, jestli ten se dneska nepoblindí, tak už nikdy.
hm tak máme po spaní už čumí na taxík :grinning: díky jitu, no já jsem ho ještě dokojovala po jídle trošku (nechtěl se mi letět dělat čaj, tak na zapití) a co maso šmakovalo? co měl kuřecí? no třeba usne v tom nosítku i když to si u toho našeho neposedy nedovedu přestavit.
Jitu jakou máš tu pekárnu?
andrej: tak to je šikulka, vidím, že jí opravdu chutnalo :wink:
14. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Evuš, záleží, jak to snese. Já to kombinovala asi 3 dny, pak jedl Alex tu plnou dávku. Ale musela jsem u té malé kojit až tak za hodinu, jinak blindil a bohužel pil stejně celou dobu jako normálně bez příkrmu, tak jsem byla ráda, že jsem to nahradila po pár dnech úplně. Ale ty vlastně dáváš UM, tak zkus dát třeba poloviční dávku a uvidíš, jak bude reagovat. Ale mezeru bych si tam nechala.
14. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Pekárnu mám Moulinex XXL.
14. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jitu, díky já to právě zkoušela dát poloviční a řval mi potom jak lev :grinning:
14. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
Andrej, ty si hrdinka s takovým pidi bryndáčkem :grinning:
14. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jitu, tak na ní mrknu na netu. A spokojená? Navnadila jsi mě s tou marmeládou a rýžovou kaší, tu já ráda :grinning:
14. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Evuš, no jestli bude něco jako Alex, tak ho to nezasytí :grinning:
14. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Evule, jj, jsem. Chtěla jsem dva háky a aby tam byl program na bezlepkový chleba, kdyby náhodou jednou bylo potřeba.
14. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
:grinning: Jitu já bych řekla, že to bude to samý :grinning: tak pak jedině dávat celou dávku? Jakou tedy dáváš porci ty?
14. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.