• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kat, hezký. Máme stejnou osušku :slight_smile:
14. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
Kat, hezké fotky. Vidím, že máte masážní vanu. Jaké to je? Nekazí se v tom voda a není to plné vodního kamene? A využíváte to?
14. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
katko, zacala jsem davat mrkvicku, protoze jsem ji mela doma babylove bio a byla jsem dnes na laseru, tak kvuli lokalnimu anestetiku vis.. jsem mliko odstrikala - 250 ml a vylila..
14. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Andrej, tys odstříkala 250ml :confused: ? Tož to se mi snad nikdy nepovedlo...
14. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
takový škody :grinning:

Já jsem si tak oddechla, když jsem přestala odsávat, fakt úleva. A jako bonus - přestala mě zlobit štítnice, asi toho na ni fakt bylo moc.
A tos potom nemohla kojit? To ti řekli?
tak ve městě dobrý, malej usnul v nosítku asi po čtvrhodině, jen jsem pořád koukala jestli tam může dejchat :sweat_smile: no přijely jsme dom a začalo to prvně jsem rozbila skleničku s hověžím co jsem mu koupila pak jsem se pustila do tý jablečný přesnídávky a opařila si ruku :sweat_smile: no prostě den blbec. a to ještě mi ta přesnídávka přijde taková řídká, asi jsem tam dala moc vody :frowning2: tak si to kdyžtak zítra zopáknu. kačenku pěkný fotečky. jo a ještě se mi do tašky vylil jogurt :rolling_eyes:
14. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Sun, tak si to mohla zahustit rýžovou moukou - stačí nemléčná rýžová kaše, to je v podstatě rýžová mouka. A nebo vařit delší dobu, aby se voda zredukovala.
14. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky..já dneska celej den nezastavila až ted tak jsem si vás dočetla jste toho nakecali..
už máme židličku od chicca a je opravdu moc pěkná,taky jsem dnes dokoupila všechny dárky-tak hurrááá mám to krku,vyzvedla jsem ty kalendáře a jsou super,už se těším až je mamča s Petrem rozbalí..
jinak jsem se od včerejška snažila nasbírat nějaké mlíčko a odstříkala jsem ani ne 80ml ,dneska jsem kojila jen ráno a ted večer a prsa mám skoro prázdná,tak nevim co se děje,jsem dnes koupila bebu premium od 6.měsíce a Sofince moc chutná...
14. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
no to jsem teda mohla vždyt jí tady mám :grinning: no nic jablek máme ve sklepě dost a voda taky teče :wink: :slight_smile: andrej teda 250 jsem taky nikdy nedala :confused: hani tak to jsi vzala hopem ty dary vidíš to už to máš z krku. já jsem dneska taky dokoupila zbytek ještě možná koupíme tu meteostanici.
14. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Sun, teda, fakt den blbec :rolling_eyes:

Hani, a není to tím, jak ti Sofinka nechce mlíčko, že by se ti snížila produkce?
14. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
blani to nebylo najednou vis, behem dvou hodinek asi, proste dve koja jsem nahradila..
14. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
jitu a co to zahustit až to budu malýmu dávat to by šlo ne? :slight_smile: ted jsem si dala ten zbytek s piškotama a je to dobrý, ale jinak je to konzistencí asi jako hruškovej džus :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Sun, jo to by taky šlo a nebo to zamíchej do kaše.
14. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
No a nebo to trochu ještě nařeď a dej jako šťávu :grinning:
14. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Andrej, tak to potom jo, když to nebylo na 1 zátah :wink:

Jdu na TV. Dobrou noc :slight_smile:
Blani: vana je super občas v zimě když se chceš prohřát, jinak vůbec nedoporučuji, jestli jsem v ní za 7 let byla 10x tak je to moc, ten začátek to jsme si to užívali, ale teď jedině sprcháč.

Vlastně co máme malou tak tu vanu využívám, jinak skoro vůbec a ta údržba..... musíš mít spečl tablety a ty jsou ještě k tomu drahý no hrůza, takže výřivku možná začnu pouštět až bude Kačenka větší.

Mě je tý Kačenky tak líto, protože vím jak je mě když mám takovou rýmu :cry:

Teď už spinká, tak jsem zvědavá na noc a doufám, že to zítra bude lepší. Už aby jsme z té Prahy odjeli.
Dobrou Blani
14. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
já jdu taky na superstar,možná se ještě stavím, když ne,tak dobrou. :wink:
14. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
jj už to bude začínat, taky budeme koukat a večeřet studenou, vůbec nevím co vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Já mám telku puštěnou jako kulisu, ještě běží reklamy, jak bych si lehla na gauč, tak bych vytuhla. :grinning:
14. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
jo to by šlo jitu :slight_smile: no nějak se to spotřebuje s piškotama je to fakt dobrý :wink: taky jsem dneska koupila mraženej květák a brokolici a měli cuketu sice né bio, ale vypadala dobře. tak zítra něco uvařím. jo jitu nevíš jestli by šla udělat nějaká banánová přesnídávka martin nakoupil bio banány :grinning: jsem mu říkala, kdyby měli nějakou zeleninu at jí vezme a tak máme banány.
14. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Sun, no vyiděla jsem udělaný banánový pyré - mražený, tak asi by to šlo, rozňahňat, nechat přejít varem a šoupnout do mrazáku, ale nevím, ak by to pak chutnalo, nezkoušela jsem to.
14. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
tak já našla zatím tohle http://recepty.chytrazena.cz/detska-jidla/jahodovo-bananova-presnidavka-bez-cukru-108112.html ty jahody tam být nemusí. taky mám telku puštěnou jako kulisu nevydržela bych u toho ležet. no jsem zvědavá kdo vypadne, můj tip je stará, ale uvidíme.
14. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Čůůůůs mamušky :slight_smile:
tak jsme byli venku naše obligántní 2 hoďky a byla tam pěkná kláda :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak spal pucek ještě dobře půl hoďky v garáži :dizzy_face: teda doufam že teplota venku pod těch -10 nepůjde :confused: si nedovedu představit bejt celej den doma páč přesně jak píše Blanka doma prďola nespí :unamused: jinak už mam hotový i kokosky :wink: a jsou ňam :grinning:
Kat krásný fotečky :wink: :dizzy_face:
Tak jdu na Vyprávěj :wink: páááá
14. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Andreasku to máš stejně mlíka dost za dvě koja 250 ml..
Mě se ta produkce snižuje i tím že jsem začla dávat ty příkrmy,ale stejně mi překvapilo že v nalitýho prsa jsem vytáhla jen 60ml :astonished:
sem si myslela že vypadne Stará tak do finále jdou dva kluci jeden čech a druhý slovák.. :slight_smile:
14. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
hani jj, mlika mam porad dost, zitra jdem k dr., tak jsem zvedava, kolik sabce nameri a navazi a jestli uz mi rekne, at prikrmuju..
14. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj všem.

Andrej, tak každopádně od ukončeného 6. měsíce přikrmovat budeš, ať dr. naměří a naváží, co chce.

Alex už je po snídani, dneska dostal kaši, aby mi vydržel po celou dobu plavča, to je do 9, teď ještě chrní. Po koju bych ho tři hodiny v pohodě neudržela. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 06:41  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . U nás vykukuje sluníčko a Mareček tady zase vykecává :grinning: . Pokud se ten křik dá nazvat kecáním :grinning:
15. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
dobré ráno,
tak filip ted ještě spí tak doufám, že si stihnu vypít v klidu kafčo. jitu ty už kojíš jen v noci? já už asi taky začnu dávat ty svačinky, poslední dobou pije čím dál častěji. ale, když budu dávat třeba dneska poprvé cuketu a odpoledne bych dala jablko, aby zase neměl nějaký bolení z toho. jsem myslela, že začnu prvně maso a pak až tak v lednu ovoce, ale asi by mě sežral :sweat_smile:
15. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.