• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Teď má Mareček na hraní lžičku a mooooooooooooc ho to baví :grinning:
15. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
jitko jj, to je jasnacka, uz jsme zacali s mrkvickou, tak budem pokracovat..
tady sneziii, co u vas? ja to miluju.. :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
jo a jdem dnes k dr. a sabce se zrovna na "mindicce" :grinning: udelaly drobne pupinky, jako potnicky.. :grinning: :confounded:
15. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
Bre ranko.
Blani-tak to ja kdybych ji dala lzicku,tak bude cekat papani a bude brecet :grinning: Jako tudle, manzel mi podal kovovou lzicku at pry zacinkam na zoubek a ja si to neuvedomila a ona chudinka myslela, ze dostava nejakou dobrotu a rozbrecela se kdyz nic :sweat_smile:

Jinak ja uz moc mlika nemam, vzdycky jsem kojila rano a v noci a odpoledne a ted ikdyz rano pije z obou prsou,tak stejne rve a uklidni se az kdyz ji udelam UM, to hned usne :slight_smile: Takze uz to bude mit fakt jen jako zakusek. No ale jinak papa hezky, k obedu ma vzdy brambor+mrkev+neco, uz jsem pridala i zloutek, na svacinku ovoce-bud presnidavku koupenou, nebo banan, hrusku, jablko na sklenenem struhadle - kdopak uz ho ma? :grinning: Akorat teda po jablicku byla asi osypana, ak musim s nim pomalu.Masicko uz asi taky zkusime. Vecer ma kasicku.
15. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
"mindicce" :grinning: :grinning: to neznam to slovo, to je hezky, my mame "pipinku" :grinning:
15. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
jo a Andrejko, taky taky snezi a mne je nejaka zima, mame topeni na plyn, je to nejak nastaveny -termostat je v jidelne a obcas tam musim otevrit okna, aby se t ochladilo a zacalo topit, ale mama tam ma kytky a prej ji zrznou, tak si asi zatopime s Majdikem v krbu, tatinek nam chrape po nocni.
15. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Krásné ránko holky,tak Vojtík se vzbudil v noci ve čtvrt na tři a pak až o půl osmé.Od rána s emu snažím dát rochu mlíka ale bojkotuje ho úplně,tak teď zbaštil ovoce,tak aspoň něco.Včera jsem začla balit dárky,tak dneska budu pokračovat.Odpoledne jdeme ven s kámoškou se kterou jsme ležela v porodce.A jejíma klučíkama.Už tady máme bílou pokrývku sněhu. :wink:
15. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
andarko, my mame "mindicku" no :grinning: :grinning: to je tomasuv vymysl :grinning:
15. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
-ahojík mamky,tak vás zdravím všechny a přeji hezký den
-tak my dneska opět doma budeme,navíc nám montují nové dveře a jednak Sárinka stále kašle a zřejmě to chytá aj Aduška takže aj tak bychom byli raději doma
-jakpak se máte a co mimča posluchají :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Andaro, tak Mareček ještě neví, na co lžička je :grinning: :wink:

My taky nemáme mindičku, ale pindíka :grinning: :wink:

Adrošku, tak ať jsou holky brzo zdravé :wink:

U nás nesněží, vykukuje sluníčko :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
ahojky adrosku :slight_smile:
sabinka po ranu parkrat kuckla, ale to je asi ze mela po noci ucpany trosku nosik, teplotku mela 37,4 bez odectu v zadecku, myslite, ze hexu ji muze dr. dat?
jinak my pujdem ven za chvili, potrebuju vybrat penize a chci prinest doktorce se sestrickou nejakou malickost k vanocum, dostane kazda zvlast, aby se nehadaly :grinning:
adrosku, tak jestli sarinka kasle, tak je lepsi asi zustat doma, je tam zima..
15. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Andrej, teda, ty jsi hodná, dávat doktorce dáreček :wink:
Jo, Andrej, jak zhruba dlouhé musíte mít ty seminárky?

My půjdeme ven, tak zatím pa :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
blani, rikam si, ze tam chodime kazdy mesic, jsou mile a dobre mi prijde, budou vanoce, tak co je nepotesit :slight_smile:
blani no jak ktera, nektera kdyz je poradne o necem staci na 4x A4, ovsem nektere az na 12 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
-no nás určitě dr.nenaočkuje ted ve čtvrtek jakmile kašlou no a le uvidíme,nevím jak dlouho se to může zase odkládat ta další hexa už jednou nám odložila
15. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
adrosku my mame dane dve a dneska by asi mela byt treti..
15. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
teda andrej ty jsi hodná :slight_smile: blani my můžeme mít tak maximálně mindíka :grinning: ale máme taky pindíka. :wink: teda já chci taky sníh zrovna jsem filípkovi říkala, že se ho asi do vánoc nedočkáme u nás totiž svítí sluníčko :sweat_smile:
Ahoj holky, tak se nám pěkně rozjel k té rýmě i kašel.

Včera jsem volala Dr. tak říkala pokračovat s Libenarem a když bude kašlat tak Mucosolvan 2,5 ml ráno.
Tak snad jí zabere a jestli to čtvrtka ne, tak se rozjedu k Dr. protože v ten pátek chceme odjet.

Tak už kašleme obě dvě :cry: Já si koupila ten Jitrocelový sirup, tak snad mi zabere.

Ve středu máme jít na vítání občánků, tak to budu muset přeložit, jestli mi to teda umožní, přece s ní nepůjdu mezi děti že jo.
-katerina taky dáváme libenar a mucosolvan tak at ste taky brzo fit
15. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
katko, treba se to do stredy vyrazne zlepsi..
15. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Androšku díky, a taky přeji brzké uzdravení :wink:

Andrejko: v koutku duše taky doufám :slight_smile:

Dala jsem jí ten Mucosolvan a spinká, tak uvidíme jak rychle zabere.

Jinak u nás sněží a svítí sluníčko.
15. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
presne katko, jeste bych to nerusila a uvidis potom :wink:
15. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Anrej co studuješ za školu?
15. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
teda tady se ty nemoci nějak šíří tak at jsou všechny mimča i mamči brzo fit. tak nám došel balíček z hami klubu jsme dostali pokračovací mlíčko jedno jídlo s masem a kelímek 100% ovoce. no neber to :grinning:
15. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tak u nás kojo ve 3 a v 7 :wink: a venku lehounce poletuje sníííížek a je zima jak na Sibiři :grinning:
Kačí a má malá zvednutou postýlku?to pomáhá a taky na noc zvlhčit vzduch :wink: :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
Andrej, v zadečku musíš vždy odečíst, jinak to nemá žádnou vypovídací hodnotu, prostě jsi naměřila 36,9 a je to, žádných 37,4.

My jsme z bazenu doma, dneska to byl studený odchov, k těm 31 se to přibližovalo podle mého jen vzdáleně i lektorce se to zdálo chladné. Tak jsme se zocelili. Teď tu Alex ožírá pouzzle, budu to muset nějak pořešit, protože jinak ho za chvilku kus spolkne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
-jé jmisa tak to ste moc teplo neměli tedy,hlavně at nejste nemocní
15. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Kat: mám zvednutou postýlku a asi ještě něco vymyslím s tím vzduchem. Vůbec mi to nejde doma naladit, buď je přetopeno nebo chladno, ale spíš asi nechám chladněji to je určitě lepší že jo.
15. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
adrosek, no snad ne, zase to bylo teplejší než normální bazén, ale ne tak teplej jako je někdy.
15. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
-tak snad ne
-holky taky se chci zeptat nemáte něketrá nějaký jídelníček jak má vypadat když se začíná s příkrmama nebo nějaký odkaz kde bych to našla,děkuji
15. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
Adrosek, najdeš na www.kojeni.net
15. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.