• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
katko UJAK - media :wink:
jitko jj, ja si to tak myslela :slight_smile: diky..
15. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Jeee to studuje neteř, ale v Anglii, ale říkala, že by šla raději do Prahy, že je to tam nic moc. :grinning:
15. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
-děkuji jmisa
15. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
-holky a odměřujete kolik dáváte množství těch příkrmů,dáváte celou tu skleničku kupovaného příkrmu tedy těch 125gr nebo jak.si vaříte sami spíš že
15. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Adrosku vařím a odměřuju, ale dávám porci odpovídající té větší skleničce - 190g a když náhodou dám kupovanou, tak dám tu větší skleničku.
Ovoce na svačinku dávám těch cca 120g.
15. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Kači jj irčo chladněji :wink: a vlhčit,třeba mokrou plínku přes roh postýlky nebo sušit prádlo tam kde je mrňous :slight_smile:
Adrosek jéé koukam že je holkam přesně 6 měsíců :confused: tada toto uteklo co?tak přejeme všechno nej :wink: :slight_smile:
15. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
-děkuji za odpovědi,no já dávám každé tu skleničku atam je 125gr té mrkve od Hami
-jojo katka už jim je dneska 6.měsíců a šíleně to letí
15. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Adrosku, tak já už nahrazuju jedno kojení tím příkrmem, takže se 125g na oběd bych se se zlou potázala :grinning:
15. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
-no to asi ano,to je pravda jmisa,taky postupně začnem nahrazovat,dám jim ktomu třebas barmbor pak ještě aby toho bolo více
15. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
no tak já jsem to dneska počítala a kojení máme stejně jen přibyl zeleninový oběd 125 :grinning: adrosek gratulace holčičkám k polonarozkám. jak to děláš, když holky krmíš mrkvičkou? dáváš jim po lžičkách na střídačku nebo prvně nakrmíš jednu a pak druhou?
15. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
ahoj holky,

drak spí na zahrádce. U nás taky krásně sněží, taky to mám tak ráda... :wink:

koukám, že mimča tu začala stonat,tak ať je brzy lépe.
15. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
jj evulko,děkujeme.

Kačenka se teď vzbudila a přijde mi lepší,tak uvidíme.Zrovna baštíme :grinning:
15. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj Evulko :slight_smile: já se taky snažím toho našeho pidižvíka udrncat,ale doma a v košíku a moc se to nevede :sweat_smile: :rolling_eyes: jo koukala jsem do albíka :wink: ta fotka s červeným čumáčkem je super :dizzy_face: :slight_smile:
Taky my budeme začínat s mrkvičkou akorát na vánce :grinning: :grinning: to oslaví půlročniny :dizzy_face: no jem na to zvědavá :confused: :grinning:
15. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
kat: už aby bylo lépe, je mi těch malých prcíků tak líto, když takhle stonají :frowning2:

káťa:tak to se bude Honzulka mít, místo kapra dostane mrkvičku, i když by si možná dal radši toho kapra co? :grinning: :grinning:
Tak ať Honzíček brzy zabere jako ten náš drak :wink: a děkujeme za chválu, dneska bude červenej zase. :grinning:
15. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
Evul no už jsem to vzdala a hodila ho na bříško a tak je alespiň chvilinku klid :grinning: jsem včera mazala špunta krémem než jsme šli ven a to teda byli ksychtíky :grinning: :grinning:
No oni snad teď ty nemoce trochu poleví když začalo mrznout :wink: :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
no tak mi máme za sebou 20 schrup :grinning: no vynahradí si to odpoledne, ted se najím já dokud je klid a pak dáme cuketku. teda jak to, že u vás všude sněží, vždyt hlásily sněhový přeháňky ojediněle. no u nás pořád nic, ale sluníčko už nesvítí tak se k nám třeba ze západu něco řítí :grinning:
15. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
káťo, tak na bříšku je spokojenej? to je hlavní, Davča taky ale jen chvilku :grinning:
snad to poleví no :confounded:

sun: však ono to k vám taky dojde, u nás je krásně bílo :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
tak jsme pojedli oba,nějka s enám podařilo s enajíst najednou.Měl květák s bramborem a do toho kousek žloutku.A já měla sekanou.Spíše by si dal asi tohleto.
Tak u nás nesněží,slunko taky není.Za hodinu jdeme ven,Holky chutnají vašim prckům čajíky bez cukru?
15. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
tak u nás momentálně taky nesněží a svítí sluníčko, :grinning:
15. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
andrej: no lepší je slazenej, ale i ten vypije, když je žíža :grinning:
15. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
-tak sme po jídle,za chvilku půjdou chrupkat to bude zase tak na půl hodky jak je znám potvůrky
-krmím je zaráz,mám je na kojo polštáři a dávám jim na střídačku at to mají zaráz,jen pak dokojím každou zvlášt
15. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak ja vzdycky uvarim 1bramboru a treba dve maly mrkve, nebo jednu velkou, do toho treba par ruzicek brokolice nebo kvetak, jednou tydne cely zloutek a umixuju,nevim kolik je to gr,ale je to plna misticka a sni vsechno :wink:
15. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak jsem venku pěkně zmrzla. Slunko zalezlo a začalo fučet.

Andrej, dík. Já právě pachtím jednu seminárku, která je na 10 stránek a přijde mi to jako dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
andar: tak to budu taky dělat. Díky za tip :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
tak my dneska zdlábli 150 a na zítra tam je taky, jsem udělala takovej mix 2 mrkve 2 brambory kousek květáku a malou cuketku. no já mu ted dám 150 a příště mi tu malou skleničku hodí na hlavu co? :sweat_smile: ted se trošku zkulturním a pojedem ven.
15. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
Tak jsme z rehábky doma. Uvidíme, co nám řekne v ponědí dr., ale určo budeme muset ještě pokračovat, bléééééé.
Alex dospává v autosedačce, ale myslím, že se vzbudí každou chvilkou, dostane oběd a půjdem ven s psicí a pak musíme do obchodu.
15. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
jitu a proč musíte na rehábku ?
15. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
-holky vy už teda vaříte pěkně,já taky zřejmě pomalu začnem at si holky zvykají a můžem jim jedno kojení nahradit jídlem pěkně
15. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
Evuš, no páčto Alex nemá kvalitní první vzpřímení, pásl se zakloněnou hlavou a byl takovej "orzevlátej". Rozevlátost už je pryč, ale sklon k záklonu má stále, ono to nevypadá, že hlavu zaklání, spíš ji má kolmo k zemi, ale měl by ji mít vytyčenou do prostoru, na krčku jsou pak takový vrásky - faldíky, to tam být nemá, tak cvičíme.

Andrej, já sladký čaj nikdy nedala, takže Alex chuť sladkého čaje nezná, tudíž pije neslazenej.
15. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jo, čaj dávám taky neslazenej. Sladké určitě budou ty granulované. A já jsem si teď koupila granulovanej od babio a tam není cukr, jak v těch klasických granulovaných, ale laktóza a to je cukr jak v MM. A ta laktóza je i ještě v granulovaném čaji čiperka.
15. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.