• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ajoj andry.....tak už doma, konečně vid a jak se ti chodí a sedí :sweat_smile:
5. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
smouli.. ani se radeji neptej :sweat_smile:
sili me hodinu.. :frowning2: prisel se na me podivat snad vsechen nemocnicni personal :frowning2:
byl to des, nemit epidural, tak bych to asi snad vubec nezvladla.. ale stalo to vsechno za to..
sabinka je kocicka :dizzy_face:
5. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
Andreasku, vitej do klubu sešívaných :grinning: Já to měla ale bez epi :rolling_eyes: Ale už si to ani nepamatuju :slight_smile:
5. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
miso taky uz je to v poho, ten uzlicek nam to vse vynahradi vid :wink:
ona sla ta nase mrska jakoby hlavickou ale ne celem, proste nejak pretocene :sweat_smile:
5. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
ted jsem to napsala nejak divne, no to je fuk.. proste nejak nedotocene vyplula na svet :grinning:
5. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
no já se potrhala naprosto nesmyslně, tu mám steh, tam mám steh, přitom nástřih mám malej a ten bohatě vystačil. :confused:

Teď mi ty stehy vypadávaj a chvilkama to fakt pěkně svědí :grinning:
5. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
Andreasku, já to pochopila, já nejdřív tlačila na pravým boku, aby malej dorotoval a až konec na zádech.
5. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
holky prosim poradte mi jakou odsavacku si koupit! ja mam strasny mlikarny.. a sama odstrikavat rucne nechci, me ta prsa hoodne boli, mam je jak sutry! :confounded:
5. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
Andreasku, ono záleží, jestli Ti to mlíko teče, ale z vlastní zkušenosti bych počkala tak 7-10 dní, ono se to upraví.
5. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
miso jak myslis tece..
no sabca basti a pribirame hezky z mlicka, ale fakt mam skaly, to je desny..
v porodce jsem si byla obcas odstrikat na te medele, ale rucne si odstrikavat me desi, jak me to boli :frowning2:
5. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
mně to zkraje neteklo, měla jsem prsa jako šutr, šlo to jen na elektrický, ta ruční bolela jak sviň.
doporučili mi nahřát před kojením teplým a po kojení naopak ledovat, no a po 6 hodinách paralen, během dvou dnů se to spustilo a šutr prsa se uvolnila.
5. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
miso tak to ju.. taky mam doporuceno sprchovat teplym a po koju zas ledovat, i ten paralen, tak snad to zabere.. snazim se kojit opravdu kazde 2 - 3 hodky.. uplne cucim, jaky mam s prominutim kozy :grinning:
5. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
to jsem měla taky ale tak po týdnu se to znormalizovalo. ale předtím bylo kojení dost utrpení, měla jsem bradavly zničený.
5. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
miso ani mi nemluv, to samy..
ale tu bolest se snazim zkousnout a mazu bepanthenem a vetram a tak no..
5. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
a mas odsavacku miso?
5. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
ahojky andreasku tak tě vítám zpátky i se sabinkou :dizzy_face: já taky budu pořízovat odsávačku, ale zatím nejsem rozhodnutá jakou mám tu ruční, ale je to dost makačka. malej z prsu sice pije, ale je schopnej sát hodinu a pak řve hlady :confounded: tak mu radši budu odstříkávat.
5. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Andreasku nemám, zvažovala jsem ji, ale tou pákovou to byl vopruz a elektrická je drahá a navíc teď by byla zbytečná.
5. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
tak at tě to moc dlouho nebolí!!!

ty vogy nella byla doted vzhůru..od půl 6 a ted zabrala, mńo nechala jsem ji trochu pořvat,to pak je unavená, strčím dudlík a chrápe. tak půjdu taky do peřííííí- bolí mě nějak žaludek.tak pa a dobrou :pensive:
5. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma. Musíme se rozkoukat a zítra napíšu popis porodu atd. Jsem unavená, sedět nemůžu, ale stojí to za to.....
5. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
ipusko ja to same, take jsme se dneska vratily :slight_smile:
ja si nejakou asi koupim, ale nevim vubec jakou..
5. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jsem dala do albíčka jednu s psicí.
5. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
andreasku-ahoooooj vítám tě maminko :slight_smile: teda to sis užila stím šitím co?ale už to máš zasebou :wink:
ipusko-taky tě vítám maminko :slight_smile:

tak a já se du rozloučit,zitra mám nástup do porodnice a v úterý ráno dem rodit,tak si namě v rámci možností vzpomeňte :sweat_smile:
jinak nervičky už se dostavily,jenom namě někdo promluví nebo mám otom zitřku mluvit a už se mi derou slzy do očí,takže si nedovedu představit ten zitřek až pojedem,jede tam snáma i Martinův tata,tak snad nebudu bečet,před ním nechci, je to trapas,ale vím,že to neudržím a jak Martin bude odcházet tak spustím,chjo ať už je to zamnou :dizzy_face:

tak se tady mějte a evci-doufám,že až dojedu z porodky tak už budeš mít malýho taky na světě :wink:
5. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky.Zdravim Ipusku a Andreaska.
Rence drzim palce na utery :wink:

Andreasku-tak jsem zvedava na popis porodu,ale zvladla si to, ses sikulka a na siticko zapomenes, brzo se to zahoji :wink:
5. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
holky pridala jsem fotky do albicka :slight_smile:
reni moc moc ti drzim palecky! :dizzy_face:
jdu si dachnout na chvilku :slight_smile:
5. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
reni: taky držím pěstičky, neboj dobře to všechno dopadne.

Jdu na kutě. Dobrou noc.
5. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
andrej: Sabinka je nádherná. Moc kráááásnááá :wink:
5. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
evi diky moc :slight_smile:
akorat jsem dokojila.. cekam az usne.. :slight_smile:
holky nejak ten porod musim teprve sepsat..
6. črc 2009 ve 04:35  • Odpověz
Ahoj.
Andreasku, malá je krásná, oproti našemu vypadá v tej autosedčce big, náš se tam úplně ztrácí :grinning:
6. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
miso moc dekuju :slight_smile:
je fakt, ze je to docela kus zensky :grinning:
vsak on alexik bude hezky papkat a bude z nej poradny kus chlapa :wink:
6. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Tak už jsem přestala krvácet, hurááááá.
6. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.