• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
-jmisa tak to máme taky tak jak ty píšeš,taky chodíme ještě na cvičení kvůli tomuhle
15. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
holky, tak jsme zpet z venku a od dr..
mala ma 6550 g a 68 cm.. mame pichlou 3. hexu.. dr. i sestricka byly moc rady za vanocni balicky :dizzy_face:
pak jsme byly jeste venku i s bellcou, jsem nejaka vyrizena, mlsam tu vlnky s kafickem.. sabca lozi po gauci, za chvili bych ale rekla, ze pujde chrnet..
15. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
Mi přijdou všechny ty vaše děti hubeý :grinning: Ono asi spíš Alex bude těžká váha. Na plavču je největší, přitom jsou všichni +- stejně staří, on je i dlouhej proti nim :grinning: Když vezmu, že výžil měřil míň než oni všichni.....

Andrej, jsem tu hledala taky něco sladkýho ke kafi, no nemám nic, tak smolíček aspoň nebudu tlustá :grinning:
15. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
Jitu :grinning: . Já jsem si dala štrúdl, ale ještě bych si něco dala :sweat_smile: . Ale zase na oběd jsem měla jenom česnečku, tak můžu :grinning: :wink: . Ještě že se důvod vždycky najde :grinning: :sunglasses:

Mareček spí už skoro 3/4 hodiny. No, hledím, nejsu zvyklá :sweat_smile: . Ale určitě teď, jak jsem to napsala, tak bude za chvilku vzhůru.
15. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
jitu: tak to my jsme taky těžká váha, neboj nejste v tom sami :grinning:
tak to jo, to já nějak přehlídla s tím pasením
15. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
:slight_smile: blani: Davča zrovna usnul :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
jitko, to u nas se vzdycky neco najde, mame treti suplicek specialne na dobroty :sweat_smile: :grinning:
blani, peklas strudl nebo mas kupovany? ja uz dlouho nic nepekla, tak se musim polepsat, jeste pohubneme :grinning:
ja mela na obed jen makovku a jogurt v rychlosti, pres den se docela odbyvam, ale vecer se kolikrat pekne s tomem nabastim :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
Nazdárek..tak už máme taky stromeček,koupili jsme ho v Ikei za 499kč měli jednotnou cenu na všechny stromky,mohli jsme si vybrat jakej chcem a když od 5-15.1 dovezeme zpátky účtenku o zaplacení toho stromku tak nám vrátí 300kč ale musíme je utratit zase v ikei,což u nás neni problém.. :slight_smile: Petr jel ještě koupit podstavec,ten se nám při stěhování jaksi někam ztratil..Sofinka spí a já jsem vybalila nákup,pověsila prádlo a ted jsem si konečně taky sedla..
Andreasku a to už dělala doktorka Sabince půlroční prohlídku?
Sem ráno musela udělat Sofince k snídani UM jelikož jak v noci neustále pila,tak jsem ráno měla prsa úplně prázdný :pensive: k obědu měla poprvý květák amoc jí chutnal.. :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
tak jsme doma,jsem pěkně vymrzlá.Ale fajně jsme s kámoškou pokecaly
No Vojtík i zvykl právě na ty šťávy,i když je ředím,chutnají mu více.
15. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
Tak já měla knedliky s vajíčkem. A večer to bude asi jen chleba.
Až domyje myčka, tak půjdu uvařit na zítra a pozítra těstoviny s lososem.
15. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
My budeme mít půlroční prohlídku taky předčasnou - ve čtvrtek.

Sakra, už mi zase rozebral puzzle.
Vám to děti nedělaj????
15. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
Evule, tak ať tě překvapí, jako mě Mareček a spí taky dlouho :wink:

Andrej, včera jsem pekla, z křehkýho těsta, co dělává tchýně. Je úplně nejlepší, co znám :sunglasses:

Andrejko, ono ty šťávičky budou asi sladké. Myslím, že to bude něco, jak když ty piješ neslazený čaj a nebo si naředíš džus. Teda já jsem tu šťávičku ještě nekoupila, tak ani nevím, jak to chutná, jen si myslím.
15. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
hanicko nene, pulrocni budem mit 19/1.. a pry nejakou zkousku sluchu, tak to je asi v te pulrocni jakoby..
jsem zvedava na reakci po hexe.. snad to bude ok..
15. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
My jdeme k dr. v úterý na hexu i na prohlídku.

Jitu, nedělají, protože nemáme puzzle :sweat_smile:. Ale ježíšek donese, tento týden by mělo přijet. Ale objednala jsem krtečkové a potom myslím s číslama a písmenkama, tak tam nebude mět až tak co rozebírat.
15. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
Jo šťávy jsou sladký, hlavně ty s hroznem. Já je Alexovi ředím, ale jemu nedělal problém čaj, na ten byl zvyklý dřív a pije i převařenou kojo vodu samotnou. Jo jak jde o jídlo a pití...... :grinning:
15. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
Zkoušku sluchu? Tož to su zvědavá, jestli ji dr. bude dělat i Marečkovi. Si myslím, že mu bude tleskat u hlavičky.

Už je vzhůru. Když tady tchán z manžou řvou - neumí mluvit potichu, není se čemu divit :angry:
15. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
jitko, mne mala puzzle zatim nerozebira.. ale asi to teprve prijde.. mam pocit, ze andrejka h. psala, ze ji to dela vojtisek..
15. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
tak my máme půlroční prohlídku 21.12 + druhá hexa
Jitu taky mi rozebírá puzzle :wink: doplazí se ke krají a jde na to :grinning:
15. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
Andrej, Alex se taky dosune na kraj a začne, navíc to strká do pusy a když mu to zarazím, tak se vzteká a tahá mě za vlasy a klidně se miu toho tahání drze směje do ksichtu :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
jj Vojtík to má taky pořád v puse,když mu to vyndám všechno dám zpátky,otočím se a už to dělá zase.Teď zrovna ne až se tomu divím,dala jsme ho doprostřed puzzle on s eposunul skoro až pod radiator,furt kope nohama.No v tuto chvíli už není pod radiátorem a sune se pozadu pod moji židli,na co má to puzzle to fakt nevím,když je stejnak furt na parketách
15. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
na parketách to líp jede :grinning:
15. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
no holky, taky uz mi rozhodne mala na puzzlich nebo dece nevydrzi, toci se vsude mozna a chechtam se fakt kdyz je na tech ctyrech a peruje :grinning:
15. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
jj,na parketách jede dozadu,a když ho dám na postel,tak hned na čtyři a dopředu :grinning: :grinning:
tak my jdeme na 5 měsíční a skoro 6 měsíční až 7. ledna... :wink:

blani: no na dlouho to nevidím. :unamused:
blani teda ti tvoji tchanovci porad nejak rvou, ja bych jim koupila k vanocum neco na ztlumeni :grinning:
15. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
Evi, tak využij každé chvilky a odpočívej :wink:
15. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
jee me nejak rozbolela hlava.. nejspis to bude z oleje s vuni pomerance, ktery jsem nalila do takoveho toho udelatka se svickou a vune se odparuje.. nic necitim, ale hlavu mam jak strep :angry:
15. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
nám žádnou zkoušku sluchu teda nedělalali :confused:
Jmiso Sofča puzzle nerozebírá,jelikož na něm má položenou ještě deku..
Andreasku to je Sabinka fakt šikovná že už péruje,Sofča je o 14 dní starší a zatim jen pase..
15. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
Tak jsmy byli 2 a půl hoďky venku a teda žádnej hic tam nejni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pucek tu teď piští pod hrazdičkou :dizzy_face: zase objevil nový zvuk a tak ho zkouší :grinning: :grinning:
Andrej jéé my taky jdeme 21.12. na půlroční prohlídku :wink: :grinning:
A puzzle taky přinese až ježuch a budou s Patem a Matem :wink:
Blani jj kup tchánovcům k vánocom dusítko na trubku :wink: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
blani: už je vzhůru :grinning:
15. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.