• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
hani, to perovani prijde eins, zwei :grinning:
kaci, hic tam teda opravdu neni :grinning:
pripravuju vecu, bude zapeceny kureci steak s cibuli, rajcetem a olivami a k tomu pecene brambory..
tomas pry nemel svacinku (chuderka moje) :grinning:, tak ma pry mega hlad..
15. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
jo a jdem zabalit az se sabca probere tomovi darky k vanocum :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Jé tak dárečky jsem nikdy nebalila dřív než na štědrý den :confused: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
15. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
tak my jsme odpoledne strávili u našich malej chrněl na balkoně v tý zimě se mi nechtělo nikde courat a to jsou u nás "jen" -3, když si představím, že bude sedmkrát větší zima brrrrrrrr :pensive: tak mi už taky začínáme pérovat, ale vždycky je to jen chvilka a žuch dolů nebo na stranu :grinning: tak andrej at se nedostaví žádná reakce a píchanec přežijete bez újmy. my jdem na půlročku 5. ledna.
15. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
Sun zrovna jdete na moje narozky,to bude určitě všechno v pořádku :wink:
15. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
My taky nepérujem, protože ruce maj jinou zábavu, než by se o ně jeden opřel. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale na lezení je ještě moooooře času, tak mě nechává pérování chladnou.

Teď jsme dovařili a půjdem koupat, jíst a spát.
15. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
tak my jsme vykoupaní...a řádíme pod hrazdičkou. :wink:
15. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
My jsme vykoupaní, nakrmení a mladej je v postýlce. Já tu dělám mrtvýho brouka, ale myslím, že ještě nespí, sice je tam ticho, ale to by to vzal fakt hopem.
15. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
jitu, malej je taky v postýlce ä taky dělám mrtvýho brouka, taky jako u vás podezřelý ticho, čekám ještě vyrvál,no uvidíme, kdy zabere :grinning:
15. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Tak u nás se chrní, zapích to megarychle.
15. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
jitu, ti naši kluci jsou jako přes kopírák,u nás se taky chrní :grinning:
15. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
Jsem ho šla zkontrolovat, tak usnul s nohama opřenýma o žbrdlení postýlky, prostě ví, že je ulevující, dát si nohy hore. Neprobral se ani když jsem ho rovnala a přikrývala. Asi plavčo a rehábka v jednom dni jsou náročný.
15. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
jitu asi jo, aspoň máš klid a chvilku pro sebe, já jsem taky ráda, že zabral, odpoledne tomu moc nedal, tam jsem čekala, že bude nevrlej a bude plakat.
15. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
To jo. Udělala jsem si svařáček, namazala chleba se škvarkama, ještě asi půjdu pro jeden, jsem od oběda nejedla.
15. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
Tak teď jsem uspala Marečka :slight_smile:

Holky, zltumovač na trubku :grinning: :wink:

Hani, Mareček taky jenom pase :wink:
15. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Jitu, tos vydržela od oběda nejíst :confused: . Smekám :grinning: :wink:

No nic, jdu něco dělat a pak na ordinaci. Dobrou noc :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
tak už spíme,dneska malého obstaral tatínek,i krmení,já si aspoň zacvičila,osprchovala se,a teď půjdu pověsit prádlo.Tak vidím že tady už skoro všechny mrňouskové spinkají.
15. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
andrej: tak to je fajn, že pomohl viď, máš chviličku pro sebe.
15. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Hmm, tak mně tatínek pomůže tak maximálně do hrobu :grinning: :grinning: Byl doma od dvou do 5 a pak zase šel do práce, jsem zvědavá, kdy přijde, snad mi aspoň donese na snídani něco sladkého :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Evi jj,trochu jsme měla obavy u toho krmení,ze začátku plakal,už byl unavený,ale zvládli to na jedničku,dokonce mu v náručí usnul.To teď poslední dobou dělá pořád.
Jitu ale aspoň tak sladká snídaně :grinning: :wink:
tak jdu pověsit konečně to prádlo,furt tu čučím.
15. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Sun vy jdete na půl roční prohlídku až 5.1?My už máme půl roční za sebou 8.12..
Tak jsem konečně dodělala cukroví už ho nechci ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
tak u nás se taky chrní :slight_smile: jo hani taky jsem myslela, že dr. to zmákne ještě letos, ale asi se jí už nechce letos makat:grinning: tak jdem rovnou na kyčle, 3.hexu a půlročku a ještě sebou musím vzít ten papír na plavčo. tak jsem smíchala ty banány s jablkem je to mnamka, ted to ještě musím zavařit.
15. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Sun a jak to budeš zavářet? Já znám jen způsob v takovým tom big hrnci, co v něm je strčenej teploměr. Když jsem byla malá, tak naši tak zavařovali. Halvně okurky :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
andrej: je to šikula, zvládnul to bravurně.... :wink:
15. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
jéé naši mají ten hrnec s tím teploměrem,akorát taťka zlomil ten teploměr.Zavařoval v tom kompoty. :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Tak malej taky chrníííí :dizzy_face: :dizzy_face: zalomil to už u koja a pak se lehce probral na dokrm a hned jak jsem ho uložila tak spal :dizzy_face: :dizzy_face: v šest jsem mu dala mrkvovou šťávu-aby si zvykal :wink: :grinning: tak si mlaskal :grinning: už ji dlouho neměl
15. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
jo to bude hokus pokus :grinning: poradil mi to martin mám to v hrnci na dně žíňku a dala jsem to vařit pak to povařím tak jsem zvědavá, ted jsem, ale na netu četla o zavařování v mikrovlnce a zní to skvěle
Zavařuji v MV již několik let. Nikdy mi nic nejiskřilo ani nebouchlo.V ETĚ 3195, na plný výkon malé 330ml ´= 2 min.
velké 75oml = 4 min.
Podle počtu se to násobí. Víčka používám jak Omnia tak Twist. Třešně , okurky, papriky i čalamáda NÁDHERNÉ. Tady je výhoda ,že nemusím čekat ,až budu mit okurek větší množství . jako letos kdy se nějak se nevedou. Takže tam dám třeba jen 3 skleničky. a nebo v myčce, ale to se mi na ty moje 2 skleničky nevyplatí :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Sun téda v mikrovlnce?????? :astonished: :astonished: to slyším(teda spíš čtu) poprvý :confused: :confused:
15. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
jo já taky, příště to vyzkouším je to jednoduchý jen, aby mi to tam nebouchlo :sweat_smile: no jdu nalejt čokoládu na ten zbytek cukroví at mám hotovo a pak ještě nakouknu
15. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.