• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak pak dej vedět jak to dopadlo :wink: jestli si nebudete psát ježuchovi o novou mikrovlnku :wink: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Tak koukam že tady se chrní nebo peče nebo kouká na růžovku :confused: tak jdu hold do hajan :wink:
Papááááá a dobrou noc :wink:
15. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
holky dobrou noc :slight_smile:
15. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
Dobré ránko, tak my jsme dneska vstávali o půl 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Když vstával kolem 8., tak to bylo lepší :grinning: . Ale je furt nějakej umrčenej a zíve, no nejspíš nedospanej :rolling_eyes: . Teď ho mám v lehátku a čučí na TV, tak je aspoň chvilku bez mrčení :sweat_smile:
16. pro 2009 v 06:33  • Odpověz
Ahoj všem.

Zavařování v mikrovlnce? To jsem neslyšela a co ta víčka? A jak v myčce? Četla jsem, že se dá zavařovat i v troubě.

Blani, Tak nakrm a ještě zalezte do postýlky. Já až v 7 nakojím, tak tam taky ještě hupsnem, mám zimní spánek :grinning:
16. pro 2009 v 06:35  • Odpověz
Blani, ty necháváš malého koukat na telku?

Já teda zatím ne. Navíc, když se o to pokusí manža, že jako malej chce koukat na fotbal, tak dostane vynadáno. Se bojím, aby nebyl slepoň jako já. :fearful:
16. pro 2009 v 06:44  • Odpověz
Čauky,
tak my měli dnes krásnou noc. Po těch třech prokňouraných....kojo ve 2 a pak po 5 a furt chrní....spí na bříšku, což u nás není zvykem, vždycky totiž začne pást koníky a ze šoku chudák řve. Teď už tak chrní dvě hoďky a nevadí mu to. Takže to asi na nás předtím hrál :grinning:

Zavařování v mikrovlnce?? to neznám :sweat_smile:

Já na telku taky nenechávám dívat....
16. pro 2009 v 07:13  • Odpověz
Jitu, kojo nepomohlo. Dostal o té půl 6 a vypadalo, že bude spát a najednou se otočil na záda a konec. Ale už nějakých 15 minut spí :slight_smile:
No, nechávám :sweat_smile: . Jako ne cíleně, že bych ho před TV posadila a teď se dívej :grinning: , ale když je v lehátku nebo ho máme v náručí a zmerčí televizi, tak se na ní dívá. Asi se mu líbí, jak to bliká. Zdravý to asi není, já mu to říkám :grinning: , ale neposlouchá. Stejně ho to dlouho nebaví. Okouká se mu to, jako všecko.

O tom zavařování v mikrovlnce jsem už kdysi četla.
16. pro 2009 v 07:29  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
sabca se prave vzbudila, tak ji nechavam na gauci vetrat bez plinky, popijim kaficko a za chvili pujdu vykonat svoji obvyklo cinnost a to luxovani :slight_smile:
jsem zjistila, ze sbce se hrozne libi, kdyz ji rikam čau, to se rehta jako blazen :slight_smile:
16. pro 2009 v 07:33  • Odpověz
dobré ráno,
tak u nás noc dobrá se vzbudil v 1 a pořád tam sebou házel tak jsem ho dala na břicho a usnul hned no čuměla jsem jak blázen takhle spal jen jako maličkej asi 2x. tak zavařování děs no v tom hrnci se mi jedna sklenička otevřela :angry: tak jsem se naštvala a druhou šoupla do tý mikrovlky víčka nejiskřila v pohodě, jen nevím jak poznám jestli je to zavařený dobře nebo ne :sweat_smile: andrej pěkný větrání :slight_smile: taky jsem přihodila pár fotek. u nás se taky občas čučí na telku. :sweat_smile: ale jak píše blanka moc dlouho ho to nebaví za chvíli už zase čučí jinam.
16. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Sun pěkný nový fotečky :wink: :slight_smile:
Jitu naše mmka zavařuje v troubě :wink:
U nás má malej taky TV zakázanou :grinning: :grinning: občas jí teda zmerčí když ho třeba při koju přendavam z kozy na kozu :slight_smile:zakloní hlavu a to pak na ní čučí oči,vyvalený a plně zaujatej,ale je to jen na pár vteřin :grinning:
16. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ráno tak u nás kojení ve 24-2-6-9 :slight_smile: ted je Sofča v ohrádce a povídá si s pejskem..
Sofča taky občas kouká na telku,asi jako Mareček od Blanky,líbí se jí jak to bliká :slight_smile:
Dneska budeme doma a odpoledne na procházku,zatim je na teploměru -4st.tak doufám že se to vytáhne..
16. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Já blbec včera nechala větrat Sofinku u mě na peřině a oan se mi na ní počurala,takže jsem dnes spala jen pod dekou a ted hledám čistírnu,kde by mi peřinu vyčistili,mě se totiž nevejde do pračky,ale nemůžu nic najít :unamused:
16. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Hani jejda to je nemilá nehoda :confused: tady v Kt čistírnu peří máme ale v Praze? to neporadím :sweat_smile: :wink:
16. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
já právě nevim kam to pořádně dát,protože peřina neni z peří,tak to tady prohledávat skoro všude přijímají pouze oděvy nebo je to čistírna peří,tak nevim..taky nechci jet přes celou prahu kvůli tomu.. :unamused:
16. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
sun diky :grinning:
hani, ja peru vnitrky normalka v pracce, ale mne se tam vejde no.. mame takove celorocni z ikey..
16. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Hani aha o tak to je prekérka :confused:
16. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
sun, ta fotka s tou vanocni stuzkou je super :grinning: jak na to cuci :grinning:
16. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Čistírna peří je určo i v Praze, několikrát jsem to viděla.

Jinak já mám taky prací a kvůli tomu jsem si hlídala, aby pračka měla velký otvor.
16. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:

Tak u nás noc hrůza, večer už jsme nekašlali, a v noci zase ano, tak se pořád budila.Rýma mi přijde ohodně lepší a tan kašel už není suchý, ale odkašlává, tak snad to bude ok.

Dneska je to vítání, manža říká, že půjdeme a já nevím :frowning2:

Každopádně zítra chci zavolat Dr. jestli můžeme přijet aby si jí poslechla, abych byla klidnější, protože v Liberci jsem byla v nemocnici jednou a nevzali mě, protože jsem z Prahy to je dobrý co.
16. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
16. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Mně Alex teď po sváče usnul, uvidím, jak dlouho bude spát, kdyžtak půjdem ven až po O.

Jdu to tu pofackovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
jo katko vy mate to vitani uz dnes, ja myslela az za tyden.. tak to jo..
no musis sama vedet, jak je mala na tom.. pokud nema teplotu, mozna bych sla..
16. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Hani z jaké jsi Prahy?
16. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
díky andrej to jsme balili dárky spolu. tak si představte dorazil snížek i k nám od rána pěkně chumelí jestli to vydrží tak do večera bude bílo. odpoledne sice máme kočárkování, ale lepší se procházet ve sněhu než v dešti :slight_smile: to je super, že bude letos sníh na vánoce no nakonec jim ty jejich předpovědy nevyšli :slight_smile: hani a co máš za peřinu?
16. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
Já ještě nemám zabalené dárky, ale už jsem napsala pohledy a dneska je při prochajdě hodím do schránky.
16. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Andrej, už mi přijde lepší a teplotku nemá ani neměla. Máme to teda kousíček do Vysočan. Ach jo.
16. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
jitu už u vás zase bude probíhat domácí násilí :grinning: já jsem dva pohledy poslala v pondělí a zbytek rozdám osobně.
16. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Kat, ono jde taky o to, jestli kašle, aby nenakazila ostatní děti. Jao matka bych nebyla moc happy, kdyby tam někdo přišel s moc kašlajícím prckem.
16. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
No právě, já to taky nemám ráda. Tak uvidím ještě, zase jsem jí ráno dala ten Mucosolvan a teď spinká, tak až se vzbudí tak to vyhodnotím.
16. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.