• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun, jo, budu ho páchat na sobě :grinning:
16. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
ahoj kočénky,

tak já jsem se rozhodla jít dneska na prochajdu a nakonec sedím u notase v riflích a malá spí na chodbě v kočárku :grinning:
Když ona najednou tak vytuhla u krmení, že se mě ji nechtělo budit oblíkáním. Snad bude spinkat dlouho páčto dneska jdeme na cvíčo, tak at tam chuděrka neplače nevyspáním :grinning:

Mě Veru teda puzzle nerozebírá, protože mám na tom děku a tu neshrnuje a když už se to povede, tak to hned narovnám a dám ji hračku :wink:

Zavařování v mikrovlnce taky neznám :confused:

Andrej prosím ti, co jsi vymyslela za vánoční balíčky doktorce?
16. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Tak u nás už je po sněžení a teď tu šajní oskar :wink: :grinning:
16. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Tak u nás je pěkný hnus :grinning:

Potřebuju nakoupit, od začátku týdne jsem ještě nebyla, takže to u nás vypadá, že nás vykradli :grinning:

Ale jak to udělám s malou to nevím, hlídání nemám, to je hrůza vůbec se mi s ní do krámu nechce. :fearful:
16. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Charlie: já jestli zítra k Dr. pojedu tak tam vezmu sestřičce kávu a Dr. láhev šampaňského, máme to pro zákazníky a jedno uzmu.
16. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
kater tak to je od tebe hezký :wink:

Já jim nedonesu nic, tak max. prachy za prevenar :grinning:
16. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Já teda dr. taky nic neponesu.
16. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojky holky,tak my jsme měli docela poklidnou noc,Vojtík se vbudil na papu akorát o půl jednéa pak až o půl osmé,to už si v postýlce povídal s hračkami.U nás sněží,jsem zvědavá kolik toho napadne.Odpoledne půjdeme se podívat do intersparu,mají tam nějaké věci v akci-hračky a hlavně jsou v akci ty podvlíkačky,což potřebuji.Měla přijet mamka ale nakonec se staví zítra a pak jedu sní domů,protože jdeme s Vojtíškem na oslavu narozenin ke kamarádce.
Já teda nic doktorce ani sestřičce nekupuji,jen jim popřeji :wink:
16. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
u nás chumelí jak ďas :astonished: Šmankote, to necu :confounded: Se ještě vymelu v autě s takovou, bydlíme v kopci a to je pak zážitek to sjet :astonished:
Ale namrzlo není tak to bude v poho :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
U nás poletuje sníh, jedna vločka na metr čtvereční :grinning:

Já jsem asi úchylná, ale já ráda řídím na sněhu :grinning:
16. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
no to jsi teda blázen :grinning: já jak napadne sníh ukládám řidičák k zimnímu spánku :sweat_smile: no budu se to muset naučit, ale nechci to trénovat zrovna s prckem na palubě. já jsem taky dr. jen popřála.
16. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
Jitko to jsme dvě.

Prosím tě, koupila jsem si ten jitrocelový sirup, jak jsi mi poradila a beru ho tak jak je tam napsáno 3x denně lžici, ale není tam jak dlouho nebo tak. To je čistě přírodní nevíš to tam nějak nepíšou :grinning:
16. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Andreasku my taky máme celoroční deky z ikei pračku mám na 5 kg ale nenarvu to tam.. :frowning2:
Sem ted vytřídila Sofči oblečení co už jí zas neni a vyndala 6-9 měsíců,akorát to musim vyprat.. :slight_smile:
Katerino to je dobře že už je Kačence líp..tak na to vítání jděte,stejně to trvá tak 20 minut a tam bude v teplíčku..no uvidíš až se probudí.. :wink:
Jinak já bydlim v Chýni 8km od Zličína..
16. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Tak prcek spinká,koupila jsem pro nás Cd harmonie a relaxace pro miminka a maminky a asi to zabírá :grinning:
Holky já jsme ten fusak normálně i s Vojtou narvala ještě do hlubokého.V neděli měl poprvé premiéru ve sporťáku,byl z toho fakt vyjukaný,ale nakonec se mi vlezl ještě do hlubokého sice je tam jak sardinka,a nesmí bobek vyrůst ani o centimetr.Už aby seděl,to bude jiná ve sporťáku
16. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
u nás se taky spí,tak já jdu pouklízet a vyluxovat..u nás sníh taky poletuje ale jen zlehka..
Za týden v tuhle dobu už budou přípravy v plném proudu :grinning:
Charlí jsem včera nakoupila na ty babicovy těstoviny po táborsku a v sobotu je chci udělat,už se mi zbýhají sliny ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
Hani: tak na zličíně to fakt nevím o čistírně, možná na Plzeňský.

Tak Kačenka se vzdudila a pořád kašle, tak to raději odložíme, myslím si, že tam bude i těžký vzduch a to by tuplem kašlala a o to víc. Raději to nebudu riskovat, že se to zhorší.
Napsala jsem jim omluvný email a požádala jestli je možné jiný termín.

Hani: ty těstoviny chci taky zkusit.

Teď jsem nám s manžou objednala oběd, to jsem to dopracovala, ale může mi Kačenku hlídat až odpo. tak asi pak pojedu sama na nákup a on bude hlídat.

Myslíme, že bych s ní mohla ven na vzduch?
16. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
hani, my taky mame pracku na 5 kg, ale narvu to tam, to je zvlastni :grinning:
16. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Tak jsme právě měli kojo se šlofíčkem :wink: :grinning: venku se zatáhlo a opět posněžává :dizzy_face: jééé před rokem touhle dobou jsem si v ukrutnej chumelenici jela pro těhuprůkajdu :dizzy_face: :grinning:
Jinak Dokimu taky jen popřejem pěkný vánoce atd. a nazdar :wink: :grinning: :grinning:
Tak jdu spatlat náplň na jedno cukroví :wink:
16. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
kato tak to bude lepší dají vám náhradní termín a půjdete až bude kačence líp. ven si myslím, že by jste mohly pokud není teplota líp se jí bude dýchat. teda u nás chumelí jedna báseň :slight_smile: jo já budu stromeček zdobit ve středu večer at máme pak celý den klid, no klid budem se muset stavit u tchýně a pak bych ještě na chvilku chtěla zajít k našim.
16. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak jsme přišli z venku. Dneska jsem ani nějak moc nezmrzla a to je větší kosa, než kdy byla :grinning: . Sem tam na mě spadla vločka sněhu, ale fakt ojediněle. Na oběd jsem si koupila mraženou rajskou, tak se těším :slight_smile:

Kat, ať je Kačence brzo líp :wink:
16. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
ahoj holky tady taky sněží. Jinak noc u nás taky dobrá, klasika krmení v 6 a spali jsme do 9:30. :grinning:
16. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
Děkuju :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Kačí no pokud malá nemá teplotku tak ven určo na chviku můžete :wink: a je super že vám na vítání dají jiný termín :wink: u nás se vítá jednou za uherák :grinning:
Evul tak to byla super noc :wink: my kojo v 1 a v 8 :dizzy_face:
Tak náplň mam upatlanou a teď tlačím oběd :wink: :grinning:
16. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
káťa: tak to máte podobné s tou nocí ne? Máme to ale šikovné kluky... :wink: ale aby jsme je zase nepřechválili co?
16. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
Holky, teda, já vám ty noci závidím. Mareček se dneska budil zase každou hodinu a jednou teda až za 2, tak to mi bodlo, spát aspoň 2 hodiny v kuse :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
blani: jen se neboj, počkej až u nás nastoupí zuby, to budou noci :pensive: :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
tak my už jsme po obídku,malý měl květák s bramborem a já si udělala testoviny s cukrem a mákem +másílko.Nic jiného jsem tu neměla.Teď se vypravíme pomažeme na chvilku ven a do toho Intersparu.
16. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Evi, jenomže já si myslím, že zuby to nejsou :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
Andreasku tak že bych byla tak neschopná :sweat_smile: :pensive: jako já jí tam narvu,ale ten buben je tak přervanej že by se to snad ani neotočilo natož vypralo..
Jsem si pustila na ten úklid Kabáty a zpívám to Sofince a té to přijde hrozně vtipné,to jsem ráda že se jí Kabáti taky líbí :grinning:
Ted dostala na oběd brokolici a moc jí chutnala,zatim jí akorát moc nechutnal špenát jinak tu malou skleničku 125g sní k obědu celou..
16. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Blani mě se Sofinka v noci taky budí a zuby to u nás taky nejsou..ale po hodině teda nee,to by mi asi fakt hráblo,mě stačí ty 2-3h i když dnes spala od 2-6h tak ty 4h v kuse byly úžasný.. :grinning:
16. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.