• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andrej: tak to já mám taky ráda, nudle s mákem a cukrem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

blani: já vím, já jen, že si myslím, že tyhle noci taky nebudou trvat věčně, každopádně si je užívám, dokud můžu :grinning: stejně máš můj obdiv, že jsi ještě pojízdná
16. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
hani tak vidíš, jak se to malej líbí, to mu se říká výchova k hudbě :grinning:
16. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Hani, já už děkuju aji za 2 hodiny :sweat_smile: . Protože někdy to je i po půl hodině :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi, aha, tak to jo :wink: . Však užívej :grinning: :wink: . Pojízdná být musím :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
blani: já vím, ale pár hodinek navíc vkuse by se šiklo viď, třeba se to brzy zlepší.
16. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Tak jsme z venku doma, z hodiny a půl venku Alex cca 20 minut proječel, jeho tak neba ležetv kočáře, chtěl by koukat ven.
Teď už má po O, dneska měl brambor, cuketu a květák. Já mám těstoviny s lososem, smetanou a koprem. :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jo, Hani, pokud jsou ty peřiny normálka do pračky, tak bych se zkusila zeptat v normální čistírně, kde čistí mokrou cestou, třeba v nákupákách jsou ty řetězcové čistírny.
16. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
jo hani presne, jitka ma recht, zkusila bych to v nakupakach :wink:
ja upekla jedno cukrovi a byly jsme i s bellcou venku, ted sabinka dospava na zahrade a premyslim, ze bychom jeste sly do bauhausu.. neco tam potrebuju..
16. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Tak jsme doma z malé procházky, myslím, že nám to prospělo. :slight_smile:

Udělala jsem si kapučínko, páč teda je tam zima jak v Rusku :grinning:

Sranda s tím naším hafanem venku skákal a chytal vločky. :grinning:

Jsem docela nervózní z dárku pro manžu objednala jsem tu Cewe knihu 8.12. a ještě mi nic nenapsali, tak snad to stihnou píšou tam do pěti dnů v tom fotolabu. :astonished:
16. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jsem teď koukala na idnes.cz že na Novodvorský někdo přepadl Komerčku a má rukojmí, dávaj přímej přenos na netu, ale není nic moc vidět, jen jak padá sníh.
16. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jitu, tak to je mazec :confused:
16. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Koukám, co je tam sněhu, to u nás není a přitom je to kousíček.
16. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
taky jsem to už četla na seznamu, chudák ten člověk, co je rukojmí
16. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
no prej je to ředitelka.
16. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
ty poldové tam jen tak postávaj, by mě zajímalo na co čekaj.
16. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
jitu, tak to jí docela lituju, v tý situaci bych tedy nechtěla být.
asi čekají na Godota :grinning:
16. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
No jsem zvědavá. Proč u ty prachy prostě nedaj, aby ji propustil a pak ho neodbachnou. :pensive:
16. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
jitu taky nechápu.
16. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jitu, tož to taky nechápu :unamused:

My už máme poprašek sněhu a teď sněží celkem dost :slight_smile: .Jsem pořád čučela z okna, že ty chodníky vypadají jaksi divně šedivě a ono byly zasněžené :grinning: . No jo, když su slepá a nedám si brýle, tak to tak vypadá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
u nás už jsou bílý silnice a všechno a pade pořád To je tak krásný.

holky mám dotaz. Teď v prosinci končím mateřskou, bude mi teď nějak naposledy vyplacená a najíždím na 3letý rodičák. Mám dotaz ohledně toho, že mi vyměřili nějakou částku a ještě mi bude sociálka doplácet do těch 7600 máte to taky? Proč je to takhle blbě na dvakrát? :confounded:
16. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
Evule, já to tak nemám, mně končila PPM k 12.12. a měla jsem za těch 12 dní přes těch 7600, tak za prosinec dostanu los prdos od socky na rodičáku.
16. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
já tomu právě vůbec nerozumím jsem asi natvrdlá. Jak se to tedy dělá? Můžeš mi to prosím vysvětlit? To to takhle budou platit i příští rok a pořád? Že mi bude nco chodit od socky a něco odjinud? :fearful:
16. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
Evule, nee, to je jen jeden měsíc, kde máš kus PPM a druhou část rodičák.
Máš nějakou dávku PPM na den, tu znásobí počtem dní, co jsi ještě v prosinci na mateřský a když to nepřesáhne těch 7600, tak Ti to do nich doplatí, kdyby Ti to přesáhlo, jako mně, tak za prosinec máš jen to a rodičák dostaneš až v lednu nebo teda za leden od obce - pracáku.
16. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
Já právě myslela že v nákupáku mi jí nevezmou když je tam jen čistírna oděvů,ale zeptat se můžu za to nic nedám..
Jsme se vrátili z venku zima je tam teda pořádná -4st..jsem to vydržela jen hodinu a to jsem byla pořádně nabalená a Sofča ještě spí v kočárku na chodbě..
16. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jitu děkuju, takže mě to proště nevyšlo do těch 7600 tak mi socka doplatí a od ledna už to bude chodit najednou? Jestli tomu dobře rozumím... :wink:
16. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
Evule, jj. Najednou od socky na obci.

Hanko, já myslela, že tam máš peří jako peří, co se nedá prát v pračce, ale ty pratelný peřiny by normálně vzít měli a dát je do své obr pračky.
16. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
jitu: děkuju, jsi celá ze zlata :wink:
16. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
Tak už ji osvobodili a vypadá to, že i zločinec přežil.
16. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
holky tak zidlicku uz mame na poste, jen ji vyzvednout :slight_smile:
16. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
holky, vy ty židličky máte už jako připravený až začnou sedět nebo Vám už sedí? :grinning:
16. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
andrej: to bude radost co? Krásný nový fotky... :wink:
16. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.