• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Katerina v té židličce od chicca sedět ještě nemusí umět je polohovatelná :wink:
Sem si vyndala dárky že je začnu balit,ale Sofinku to moc nebavilo,tak až večer,jenže to sem chtěla zas žehlit..
16. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
Tak Mareček mě překvapil a spinkal 1,5 hodiny a já jsem si schrupla s ním :sunglasses: . Sice se po hodině vzbudil, cucl si a usl :sweat_smile: , ale co už.
U nás už je taky dost bílo :dizzy_face:

Mně židlička a všechno přišlo dneska. Židličku převzala sousedka a ptala se, co tam mám tak těžkýho :grinning:

Jitu, prosím tě, a když jsem si o rodičák ještě nezažádala, bude mi chodit automaticky? Já si myslím, že jo, mamča říkala, ať na to zapomenu :sweat_smile: . Ale zase když mám na požádání čas do 21 měsíců věku dítěte, tak asi jo, ne?
16. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
U nás se to taky pořád sype a navíc je tu už -7st :astonished: ..já mám jet zítra za kamarádkou,to teda nevim,ve sněhu si taky nejsem moc jistá.. :confounded:
Sofinka spinká tak já jdu balit..
16. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
Blani, to Ti rozhodně chodit nebude automaticky.
Do 21 měsíců máš čas pouze na volbu délky rodičáku.
16. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
Tady je "jen" -2,5 :sunglasses:
16. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
tak už jsme doma z té chumelenice.V Intersparu nebylo nic co jsem chtěla :angry: a lidí jak opic
jak an potvoru při převlikání postele mi to Vojta poblil :angry: jsem myslela že se picnu
16. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
tak my sjme teda měli -7, docela kosa do toho ta chumelenice,no moc kočárků teda venku nebylo
16. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
Jitu, aha :sweat_smile: . Jsem byla naivní :grinning:

Hani, já jsem zítra chtěla jet do práce :unamused:
16. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
Teď pojedeme k našim, tak zatím pa :slight_smile:
16. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
blani: mějte se hezky, ahoj

u nás už sněžit přestalo, ale mrzne až hrůza. :wink:
16. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
Tak jsme byly na naší dlouhej prochajdě a dneska tam bylo super jelikož nefoukal včerejší severák :wink: :dizzy_face: tak další cukroví dopatlaný a jdu vzbudit juniora na papů :wink: jinak u nás je -2,7 :slight_smile:
16. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
káťa: ty jsi taková šikulka takhle péct, co to bude dneska? My jdeme pomalu koupat a taky krmit. :grinning:
16. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Alex dneska spal hodinu a půl odpoledne, od půl 4 do 5, ale protivnej je furt, takže koupat a krmit a spát budeme jako obvykle, ještě s ním musím půl hodinky vydržet :grinning:
Pak mě čeká balení dárků, protože v pátek přijede ségra na otočku, tak po ní pošlu dárky k našim a ségřiným dětem.
16. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Evulko dělala jsem tohle: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=66376 :wink: a je fakt ňamkový jen jsem si to vylepšila a pár těch ořechů do nádivky jsem nasucho opražila v troubě :grinning:
16. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
Kači to vypadá dobře, asi to večer udělám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
Kačí vřele doporučuju :wink: je to ňam a docela i rychlý :dizzy_face:
16. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
U nás taky pěkně chumelí a to má zítra ráno jet manža do Plzně, ale říkal když bude kalamita tak na to peče :sweat_smile:

A já zrovna zítra potřebuji auto, tak bych musela jet tím co by dům dal :grinning:
16. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
Kačí právě jsem na to koukala tak jen co malou uložím tak se do toho pustím :wink: díky za tip
16. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Kači za málo :wink: a zkus i těch pár ořechů opražit v troubě :wink: má to pak takovej lepší šmak :dizzy_face:
16. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
nazdárek, tak mi byli venku celý odpoledne jsem to trošku podcenila a chodila v botaskách :sweat_smile: a ted mi ty nohy pomalu rozmrzají, takže ještě dneska píšu ježuchovi o super teplý botičky. jsem myslela, že zajedem nakoupit ještě ve středu před štědrým dnem a martin mi oznámil, že půjde do práce i ve středu :angry: ach jo.
16. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
Mě manža udělal radost, mezi svátkama nemusí do práci, všichni mají dovču, takže zavřeme, tak budeme mít 11 dní v kuse volno :grinning:
16. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
Sun, nic si z toho nedělej, mně manža oznámil, že do práce musí i o svátcích, tož tak. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice ne na celej den, ale už to vidím, že tampoletí několikrát za den. :angry:
Jo a Alex už chrní. Jdu na to balení.
tak at ti to jde pěkně od ruky, no je to blbý s tou prací :cry: tak se ani na ty nákupy pojedeme kouknout v sobotu, ale to bude asi masakr :pensive: no on by byl i ve středu.
16. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
kači, to vypadá úžasně. Mňam. hned bych ochutnala :wink:
16. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
Evul tak se zastav :wink: :grinning: ještě jsou(až na 3 kousky) všechny :grinning:
Katy tak to je super že si budete manži užívat celé svátky :wink: :dizzy_face:
Sun no to si fakt nevybereš jestli v sobotu nebo ve středu :wink: bude to mazec i tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak špuntík už to taky zalomil :dizzy_face:
16. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
:grinning: káťa: jo zastavila bych se ráda, kdyby to nebylo tak daleko :grinning: jsi ale stejně šikulka.
u nás se zatím nespí, ale doufám, že brzy zabere
16. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Evul jé díky :dizzy_face: :wink: však ty jsi taky šikula :wink: :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
káťa :wink:
16. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
tak sabca jeste nespinka, cuci s tatkou na telku :slight_smile: ale uz pujde.. my totiz spaly spolu navecer hodinku :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.