• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak zabaleno.

Manžu bych praštila, že prej pro Alexe to balit nemám, že z toho nemá pojem. Už dost na tom, že odšťavňovač a židlička nebudou zabalené :angry:
16. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jitu teda to bych ho taky praštila :wink: :grinning:
16. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Andreasku pěkné nové fotečky :wink: :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
ja zidlicku taky balit nebudu, ale jinak asi jo :slight_smile:
kaci diky :slight_smile: ja vzdycky neco vyfotim, dam to tam a pak to zase smaznu a nahradim, protoze uz nemam misto, teda jako jeste muzu mit jedno albicko, ale na to ze je sabce skoro pul roku uz to moc neni.. a rajce apod. vyuzivam minimalne..
16. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Andy no já taky něco dycky vymažu :wink: a asi pak i zruším ty těhualbíka :sweat_smile: :grinning:
16. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
jo tehu albicko uz jsem smazla..
jdu si udelat predvanocni poradek ve skrini, mam tam nejakej borcus :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
Tak já vyžehlila prádlo,ovšem na sušáku už mám další dvě pračky,takže zítra můžu pokračovat a dárků jsem zabalila tak půlku..začli mě strašně bolet záda :unamused:
Sofince židličku taky balit nebudeme a jinak tam bude mít asi 5 balíčků,jí to zabalim a pak to zas rozbalim já,stejně jako u psa :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jéé oni dávají vrchni prchni tak já jdu čučet.. :slight_smile:
tak zítra pa :wink:
16. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj všem, tak i v Parze napadl sníh, to zase bude kalamita :grinning: A furt padá. Je tu -5.

Dneska jdenm na to pigáro. Tak bude mít asi kočár na sněhu premiéru nebo zvažuju, že půjdu s nosítkem, ještě uvidíme.
17. pro 2009 v 06:40  • Odpověz
Ahojky, tak u nás je -8st. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já už dnes ráno napekla perníky, no, dva plechy se mi moc nevyvedly...nevím kde udělali soudruzi z NDR chybu, tak asi založím ještě na jednu várku...

Štěpi měl dnes kojo až o půl čtvrté, což je u nás za poslední dobu co říct, ale o půl noci začal zas pást koníky a pak nám o tom hodinu, nebo dvě vykládal...nevím, já byla v polospánku :sweat_smile: :pensive:
17. pro 2009 v 07:32  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tak u nás je krásně bílo a -7. Kočárek bude mít premiéru na sněhu, tak su zvědavá, jak se s tím popere.
Jinak v noci jsme vstávali co 2 hodiny, takže posun k lepšímu :grinning: , jednou dokonce až za 2,5 hodiny :sweat_smile: . Teďka je Mareček ještě u mě v posteli a spí od půl 7, takže taky 2,5 hodiny :grinning: . Já jsem teda po půl 8 vylezla, ale nemůžu tady moc chodit, protože nám vržou parkety a při každým zavrzání sebou vždycky hrozně trhl.

Holky, teda, chudáci chlapi, pracovat aji o svátcích :frowning2:
17. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobré ráno
tak my jsme tentokrát spaly celou noc,on to Vojtík má tak na přeskáčku,jednu noc spí a druhou jedenkrát vstává
tak naštěstí ten můj končí 22.12 a začíná 4.1,ještě že tak.
U ná nasněžilo docela dost,je tam krásně bílo.Měli jsme jet na oslavu ale kamarádčin chlapeček je nějak nachlazený,tak nebudeme riskovat.
17. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
Andrejko, jasně, raději neriskvat :wink:

Mareček už je vzhůru a krásně si tam povídá :dizzy_face:
17. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
Tady se furt chumelí, škoda, že na vánoce to roztaje. Byla by to romantika.
17. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
dobré ránko,
tak martin snad mezi svátkama bude doma, jen plánoval, že bude končit ted v pátek a nestíhají a musí to dodělat :angry: nevím co tam v tomle počasí vyřeší lést někde po střeše :frowning2: u nás je bílo sněží a -7 premieru na sněhu jsme měli včera a v pohodě. tak já jsem mu dva dárky zabalila a na dva mi nezbyl papír :sweat_smile: tak až ho koupím. no mě můj táta řekl, že z toho nemá rozum a když mu tam zabalím starý hračky, že to stejně nepozná :angry: :rolling_eyes: to je co, kdoví co bude mít u našich pod stromkem :grinning:
17. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno..tak u nás je bílo až moc,pořád přemýšlím zda vyrazit do centra nebo ne,ve sněhu se celekm bojim a obzvlášt když pojedu i s malou,ale zas potřebuji jet vyřídit spoustu věcí tak váhám..
Můj chlap má naštěstí taky volno od 23-4.1 tak jsem ráda že si ho taky užijeme.. :slight_smile:
Noc u nás 24-2-5-6-8..no nic moc.. :unamused:
17. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
Blani už jen kvůli toho že nás v pondělí čeká druhá hexa,tak nechci aby se to zase odkládalo.Ale aspoň za námi přijede babi,tak nebudeme celý den sami
Ti chlapi tomu nerozumí,tak je jasné že nerozumí že mají nějaké dárky a tak.Ale bude je bavit šustit s těmi papíry,a jde o to kouzlo.Já určitě Vojtíškovi dárečky zabalím,u babičky bude mít taky dárečky zabalené,mamka nakoupila spoustu vánočního papíru,to tam bude mít jen Vojtík :grinning: včera se mě Jindra ptal jestli jsem vůbec napsala Ježíškovi :grinning: ale já letos nevím co bych si přála,ten největší dárek mi tady lozí po podlaze :grinning:
17. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
u nás se to taky stále sype a máme -4st..
Sem včera našla ještě pro Sofinku hračky do vody ale to už balit nebudu dám jí to jen tak,třeba zítra k půlročninám,stejně ty ryby nejdou zabalit :sweat_smile:
17. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Hani to je mi líto že se tak Sofinka budí,my od sedmi do čtvrt na osum.Sice tam kolem jedenácti sebou šil,ale pomohl dudel. :wink:
17. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Andy asi k vám přijedeme na návštěvu,aby Vojtíšek naučil Sofinku spát,já furt čekám kdy jí to přejde,ale ono nic.. :frowning2: je to moje závislačka..holky kdyby jste jí ale slyšely,jak v noci hystericky řve jakmile se probudí,k ránu si tam tak pěkně povídá ale v noci to spustí rovnou řev takže musim okamžitě vyskočit protože to se nedá :frowning2:
17. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
A ještě dotaz používáte na prcky nějaký krém v tomhle počasí? :confused:
17. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
třeba se bojí tmy a když se vzbudí tak se lekne. tak u nás se budí ted většinou kolem 12, ale to naštěstí většinou po chvilce usne, a pak tak ve 2/3 a pak 5/6. i když dneska to na mě zkoušel ve 4 :angry: ale nedostal nic. jsem zrovna včera vzpomínala jaký to bylo chrnět do 5 bez probuzeni :sweat_smile:
17. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ranko,

tak u nás noc špatná malá se budila a kašlala, přijde mi, že už ten mucosolvan snad nezabírá, a ještě k tomu jsem si všimla, že má na jednom oušku zarudlou díky, ten týden co jsem měla čistit lihem tak se to super zahojilo a teď tohle.

No nic méně jsem volala k Dr. a jedeme tam na 12hod. chci aby si ji poslechla a jukla na to ouško, teď měla jíst a místo toho vytuhla v houpačce.

Hani: Kačenka v noci taky hystericky řve,když se vzbudí okolo té 24 hod tak potom povídá, ale okolo té 3 hod to je řev, že s ní musí hned utéct do obýváku a dát prso, jinak prostě nepřestane.

Jinak jsem ji ráno dala v obýváku na bříško a než jsem došla do kuchyně (tam odtud na ní taky vidím)tak byla na zádech :grinning:

Manžovi se do té Plzně nechce,když je na silnicích taková spoušť, no jde tam volat tak uvidíme.
17. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Sun: taky vzpomínám na spací lepčí časy :grinning:
17. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
jsem si naivně myslela, že už nám to zůstane :grinning: filip má jít každou chvilku chrnět a na spaní to teda nevypadá řádí tady jak blázen. :slight_smile: no jdu poklidit kuchyn třeba se mezitím unaví. jo hani my jsme dostaly od mikulášeně, nějakej od hippu tak ho tím mažu.
17. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
Já Alexe mažu bambuckým máslem. V podstatě je jedno, čím je namažem, ale nemělo by to obsahovat vodu.
17. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Hani: já mám od Nivea baby proti větru a zimě :wink:
17. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Andrejko: Sabinka je nádherná, má krásně dlouhé řasy :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
hani přijeďte rádi vás uvidíme.My zase pokud nesune u flašky tak když má jít spát tak je šílený řev,tak si vyber.Ale je pravda že za celý den je unavený takusíná u kaše.My mažeme Niveou proti větru a mrazu.
Přidala jsem zase nějakou fotku.Už mám tady pěkného protivu,tak se mu jdu na chvilku věnovat
17. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Andy, pěkné fotky :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.