• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Já mažu taky tou niveou, je bez vody :wink: . Vždycky než vyrazíme ven, si říkám, že se taky máznu a vždycky zapomenu :grinning:

Andrejko, hezké fotky.
17. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
my máme taky tu Niveu :wink: a Blani taky jsem zapomínala,ale co mrzne tak naštěstí nee :grinning: :grinning:
jinak my měli vztávačku se řevem v půl 1,ale to pomohl dudl se Sabíkem pak v půl 2 jsem už musela vytasit kozu a pak se probral až v půl 7 a kojo bylo v 7 :grinning: a teď čekáme aá bude 10 a jdem papat :wink: jinak jsem usnula tak kolem půlnoci a tak teda začátek noci byl děěěěs :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
Andrej pěkné fotečky :wink: :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
ahoj holky, dobre ranko :slight_smile:
teda andrejko, vojtisek je krasnej, s micudou mu to mooc slusi :wink:
holky, byla tu rano postacka, zazvonila na zvonek a tim mrazem asi zblbnul a zvonil porad, tak jsme ho vyhodily ze zasuvky (po zavolani tomovi, s babickou nas to jaksi nenapadlo :sweat_smile:) a je klid :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Kači :wink:

My se taky najíme a půjdeme ven. Se do toho sněhu těším :dizzy_face:

Andrej, teda, to by mě taky nenapadlo :sweat_smile: . Ta předposlední fotka ze Sabinkou je nádherná :dizzy_face: .

Jsem si pustila koledy k navození vánoční atmosféry :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
blani já též :grinning:
17. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
blani ze sabinka moc dekuje :grinning: prave usnula :slight_smile:
holky ja si koledy poustim uz od listopadu :grinning: mam anglicky, co jsem byla v anglii jako aupairka, miluju je :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Andreasku s tím zvonkem to se nám taky nedavno stalo :wink: ale naštěstí než jsem pošťačce podepsala lejstro tak to samo přešlo :dizzy_face:
U nás pěkně chumelí a já se psychicky připravuju že se hold vrhnu na mytí oken :grinning: :grinning: naposled jsem je šůrovala v dubnu :sweat_smile: ještě s bříškem :wink:
17. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Tak já ohřívám Sofince mrkev+brambor a rozhodla jsem se že nakonec do centra pojedu,tak na mě myslete at se vrátíme celé..
Andy Vojtíšek je frajer,moc mu to sluší :wink:
Holky já jsem ostuda já žádný koledy doma nemám :pensive:
17. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Hani budu na vás myslet ať se vrátíte ve zdraví a v pohodě :wink: :grinning: neboj to zvládneš :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás zase klasika, krmení v 6 a spali jsme do 8:30. Teď spí ďáblík na zahrádce v kočárku. U nás drobně sněží, sněhu je docela dost. Teď jsem akorát dala naše krmítko se zobáním na strom a už vidím, že se ptáčci slítávají. :wink:
17. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
jo kaci, ja taky vlastne myla nejak pred velikonocema a pak az ted, no co, to staci :grinning:
evulko, my taky dali krmitko co tomas vyrobil z kokosoveho orechu :slight_smile: je plne, ale ptaci nikde :confused:
17. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Andreasku však oni ptáčci časem přiletí :wink: :slight_smile:
Evul u nás je taky sněhu dost :dizzy_face:
Tak teď volal manža že nám vezou uhlí :rolling_eyes: se snad na ty okna nedostanu :confused:
17. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
andrej: neboj, musí zjistit, že tam je něco dobrého a až to zjistí,tak k vám taky budou lítat.
Loni jsme to krmítko sem dávali prvně a taky jim to myslím chvilku trvalo. Teď přilítli hned.

káťo: to budete mít veselo, ale zase teploučko ne?
17. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Evi no nás to uhlí zahřeje 2x :wink: jednou jak ho budeme sklízet a pak při topení :grinning:
17. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
káťa, tak to určitě, to sklízení nezávidím. :astonished: :frowning2:
17. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
jo kaci, sklizeni to je asi neco.. my zas tomove babicce ve vrbne pod pradedem pomahame se drivim, to je taky neco :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale udelat se to musi a ja rada pomuzu, i kdyz konce uz se vzdycky nemuzu dockat :grinning:
17. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
No to uhlí jde aspoň lopatou ale dříve jsme topili dřevěnýma kostičkama a ty nešli nabrat jinak než normoš ručně :rolling_eyes: a to byl pořádnej vopruz :grinning: tak radek povídal že uhlí už je na cestě a ono furtka nic :confounded: tu vyčuhuju jako Keliška abych ho nepropásla(musím mu dát instrukce kam to má složit :wink:) a ráda bych si jako začla cmudit obídek tak aby mi to nepřekazil :grinning:
17. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
káťo a zavřete aspoň tu pusu, když se něčemu divíte Kelišová :grinning:
17. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holkyyy, mame dva zuby :grinning:
17. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
gratulujeme, jste to ale zubatky :grinning:

holky u nás teď tak krásně hustě chumelí... :wink:
17. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
děkuji za pochvalu Vojtíška
Andy Sabinka je moc krásná a ty kukadla,ta fotečka je nádherná
Tak mamka už je pryč, a to jsem myslela že půjde s námi ven,tak půjdeme sami
Teď vařím brambory,pojíme a vyrazíme

Terez tak je super,my jsme zatím bezzubí. :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
obě andrejky krásný fotečky. teda tery to je fofr se zoubkama :slight_smile: my taky nic a nebudu se zlobit, když ještě dlouho nic nebude :sweat_smile: tak nám přišla konečně postel :dizzy_face: jen si jí budem vyzvedávat až v sobotu :rolling_eyes:
17. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Tak jsme přišli z prochajdy. Kočárek jezdil super, jen na tom sněhu ztěžkl.

Tery, tak to je super, že už máte zoubky :slight_smile: . Já su na tom jak Sun, taky se nebudu zlobit, když ještě nějakou dobu nebudou :grinning: :wink:
17. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj.
Jsme taky doma. Super sníh, kočár je super i na sněhu, nikam se mi nic nelepilo, manipulace jako vždy výborná.
Hexa v poho, Alex tam demoloval počítadlo a ani si nevšiml, že ho bodla sestra do zadku.
Jo a teď to nejdůležitější 7800g a 72cm, no prej takovej krásnej osmiměsíčňan :grinning:
17. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
teda jitu alex roste jak o závod :slight_smile: nás čeká měření a vážení zítra, aby si mamka mohla poznamenat do knížky :slight_smile: no stím měřením je to síla narovnat ho,aby vydržel v klidu budu muset počkat až martin dorazí z práce, aby jsme na něj byli dva :grinning:
17. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jitu, teda, Alex to slušně dohání :wink:
17. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
Kdo by to do něj řekl při jeho narození, což? :grinning:
17. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jitu-teeda,to uz mas poradnyho chlapaka :grinning:
17. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
jitu, to je fajn, že to takhle dohnal, kluk jeden. Je to šikula :wink:
17. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.