• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
No myslím, že sekundujem hrdě Štěpánkovi od Heluli. :grinning:
17. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
anebo lépe řečeno nám a Štěpánkovi. :grinning:
17. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
No já vím, že jsi říkala, že je Davča větší, ale už si nepamatuju jak moc :grinning:
17. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
jsme na tom stejně :grinning:
17. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
my jsme tedy před měsícem měli něco přes 7 kg a 68 cm, ale myslím, že jsme vás dohnali. :grinning:
17. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
no před měsícem, teda 4 týdnama měl 7,2 :grinning:
17. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
tak to jsou na tom fakt stejně, to je tedy mazec. :grinning:

jitu přemýšleli jste už nad větší autosedajdou, nějak se v tom nevyznám, ne že by to bylo akutní, jen jestli máš tip na nějakou dobrou
17. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
Evuš, já asi zůstanu u Maxi Cosi, jsem s ní spokojená, testy maj vždy dobré a navíc je snad nejvíc polohovatelná, tedy ta 9-18.
17. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
já na ní taky koukala. Na Maxi cosi tobi
kamarádka mi sem házela odkaz a vypadá pěkně.

http://www.autosedacky-kocarky.cz/autosedacka-maxi-cosi-tobi-2009
17. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
ta je taky hezká
17. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
No ta Tobi je taková vymakanější a taky dražší, ale jinak je to na bezpečí podle mýho stejný.
17. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
jitu, já si taky myslím
17. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tak my asi půjdem ještě ven, jsem nestihla vlízt do drogošky, když jsme byli venku dopo a teď tam svítí sluníčko, teda pokouší se. Ale je tam -4,5 to jako kosa fakt. Škoda, že za týden má být +6 :confounded:
17. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
to je fakt škoda, u nás teď chumelí fakt hustě, to bude sněhu :wink:
17. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
-ahojík mamky,tak vás zdravím všechny,tak sme doma z kontroly v 6.mesících,jako jít ven vtom sněhu stím kočárek to byla docela sranda,navíc stále z kopce takže paráda :slight_smile: ,ale zvládli sme to,zpátky sem se nechala vyvést MHD pač to bych už nevytlačila zřejmě
-tak holky váží Aduš skoro 7.5kg a 67cm a Sárinka 7.kg a 65cm a máme začít s příkrmama,takže dneska dostaly brokolicu a zítra ji dostanou taky a ktomu jim zkusím dát brambor a pak další dny zase jinou zeleninu zkusíme a tak
17. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
adros: tak to se holkám taky dobře vede, jsou to šikulky a jak jim chutná viď. :wink: Tak hezky baštěte :wink:
17. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
ahoj holky,
zdravím Androsek - to jsou holky velké asi jako můj Mareček - my byli včera taky u dr. a Mareček měl 67,5 cm a vážil 7,23 kg :dizzy_face: a můžeme prý už dávat klidně i jogurt a těstoviny a rýži a sušenky od Sunárku, piškoty prý radši ne, takže to všechno postupně budeme zkoušet :slight_smile:
dnes jsme dojídali brambory + cuketa od Hippu a docela mu to šmakovalo a byli jsme poprvé asi po týdnu venku a teď dospáváme v kočárku na verandě, snad se nám teplotky už nevrátí :sweat_smile: kašel už je lepší, noci taky, ale nechci to zakřiknout, tak radši nic víc psát nebudu :grinning: :grinning: a zítra už opravdu chci dát ochutnat jídlo s masem, tak jsem na Marečka zvědavá, jak se na to bude tvářit :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
-no taky říkala že můžeme za chvilku dávat jogurt bílý tak uvidíme,postupně začneme
-no a taky sme boli vlastně po týdnu venku,pač holky kašlou dost tak nás ani teda nenaočkovala a jdeme na Silvestra,tak snad se do té doby dáme dohromady,no uvidíme
17. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
-holky a dáváte aji ovoce a neudělala se jim třebas nějaká vyrážka někomu po nějakém ovoci,já to chcem dneska vyzkoušet na svačinku tedkom,mám od Sunárku 100%ovoce,zkoušela ste jej některá
17. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
kači: tak tyhle míry jsme měli před měsícem. Ve 4. měsících :wink: :grinning:
17. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
Androsek - zatím jsem mu jednou zkoušela dát normální naškrabaný banán a plival ho, takže od té doby jsem ovoce nedávala - ale taky tu mám od Sunárku ovoce + mléko, mohla bych to taky zkusit, jen mi trošku chybí odvaha, co když to zase bude plivat :sweat_smile:
a očkování zatím nemáme žádné, ale prý by nás naočkovala mezi svátky, objednala jsem hned k první hexe i Synflox a vyflázla jsem v lékárně 1644 Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
adrosek: já to zkoušela a chutnalo mu to a nic se mu nestalo.
17. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
Evi a jak byl Davídek veliký a kolik vážil, když se narodil? :dizzy_face: My měli 2,95 kg a 51 cm a byli jsme totiž asi v měsíci v nemocnici, protože nepřibíral a hodně blinkal - má totiž reflux, takže já jsem ráda za to, kolik má a i tak se dost pronese, bolí mi z něj hrozně záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: akorát jsem myslela, že víc měří, ale on u dr. vždy měří méně než kolik mu naměříme doma :wink:
17. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
Davídek měl 3,450 kg a 50 cm :wink:
tak to je chudinka, to ho lituju. To je jasný, jsi určitě ráda, že přibírá aspoň tak ne? Vždyť není o co stát, mít doma cvalíka.
17. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
-no já uvidím jak jim to bude chutnat,dneska to vyzkouším
-holky zkoušeli ste dávat další druh zeleniny až za ty 2-3dny nebo dříve,ted jim to už střídáte,každý den něco jiného aby měli?
17. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
já zatím zkoušela jen mrkev :slight_smile:
17. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
ahooj holky, jsme zpet venku, teeda to je zima, ale nadherna bila, tak to mam rada, koupila jsem si ceske koledy, novy svicinek, prisly jsme domu, uvarila jsem si cajik, zapalila svicky na stromku, pustila ty koledy a mame tu s holkama pohodicku :slight_smile:
jo vcera tomas prisel s tim, ze ma pry uz vybrane jmeno pro sestricku jednou - Valentýnka :dizzy_face:
17. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
-jé andrea tak to je vánoční náladička jak sa patri
17. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Andrej, to mně manža asi před dvouma dnama taky říkal, že už ví, jak se bude jmenovat naše holčička :sweat_smile: . A kolikrát se baví s Marečkem, jestli bude chtít za 2 roky bratříčka nebo sestřičku, přitom jsme se bavili, že další tak za 5 let a asi změnil názor nebo co :sweat_smile: . Ale dokud se o tom baví jenom s Marečkem, tak su klidná :grinning:
17. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.