• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrej, já mám koledy z loňska z časáku Aha, nazpívané sborem Boni pueri. Sbory miluju :dizzy_face: .
17. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
Tak jsme ještě hodinu byli venku, Alexovi se dobře na tom mrazu spí, tak jsem i ometla auto.

Kačenko - bílej jogurt? Ten se dává až někdy kolem 8 měsíce ne?
17. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
dávám jeden nový druh zeleniny 3-4 dny, podle toho, jak mi vychází ty skleničky - třeba mrkev jsem dávala skoro týden než jsem se odhodlala mu dát brambor, ale ten samotný plival, ale s mrkví ho jedl, takže brambor + mrkev jedl další asi 4 dny, pak jsem dala mrkev + brambor + brokolice (samotná brokolice mu taky nejela) a zase to jedl asi 3 dny a tak dál :wink: ale holky tady asi dávají třeba jen brokolici a pak to teprv míchají, u nás to neprošlo :dizzy_face:
Evi - Davídek byl těžší už když se narodil, my měli před měsícem jen 6,5 kg, takže teď jsme dost přibrali na těch 7,23 kg, ale vyrostl jen o 4 cm za 2 měsíce, snad to stačí :sweat_smile: A býval taky hubenější, teď je trošku při těle a má sílu, už se zvedá za ruce až do stoje, normálně se vzepře na nožičkách, silák náš :grinning: :grinning:
naložila jsem maso a jdu na kafčo vedle ke tchýni a její sestře :wink:
17. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
Adrosku, já ten sunárek 100% ovoce dávala zkraje, teď už dávám normálně svoje ovoce, ikdyž ho jako pojistku doma mám, ale beru ho spíš, když někam jdem.
17. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
-tak děkuji za rady,zkusím jim to dávat taky tak a uvidíme,no dnes jim ta brokolice jela jakštak tak zítra jim tam zkusím dát brambor ktomu atak dál další jídlo a uvidíme tedy až pak zkusím masozeleninový aji postupně
17. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
-no jasně,lepší je dávat pak svoje,uvidím jak jim to bude šmakovat,mám to jakoby na zkoušku tak uvidím
17. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
adrosku jj, ja vanoce miluju a letos si teda advent uzivam na maximum, je to krasny, kdyz jsou uz deti :slight_smile:

blani asi tak, az zacne i s nama, to bude "horsi" :grinning:
17. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
Andrej :grinning: :wink:
17. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
-to je pravda andreasek,taky si jej užívám,mám taky ráda svíčky,ale většinou si je zapalujem když sem sama,manžílek to moc nemusí,nevadí mu to ale raději ne,síš jako zbezpečnosti
17. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
adrosku, tomas taky casto rikal, ze se boji, ze nekde neco zapalim, ale uz si zvykl, jsem holka opatrna.. ted radsi to zatukam, abychom zitra nevyhoreli :grinning:
17. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
Tak my jsme se vrátili od Dr. tak dýchání čisté a začala nám také hnisat dirka na oušku, tak jsme dostali framykoin, jinak máme pokračovat v mucosolvanu ještě 4 dny, tak jsem ráda, že to nejsou průdušky a rovnou i mně doporučila co můžu na ten můj kašel.

Pak jsem zajela do Letňan do Nextu a nechala jsem tam za Kačenku 2000,- to ani manžovi snad neřeknu :sweat_smile:.

Potom do Globusu a půl dne v čudu :grinning:

Udělám si čajík s medem pustím také koledy a ještě něco upeču a pak začít vařit večeři.

Andrejko: My máme pro druhou holčičku také jméno Josefína, protože kluk má být Josef už 5-tou generaci a když to bude holčička tak tak.... :grinning:
17. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
Tak můj Tomáš nemá rád, když pálím svíčky, prej mu to smrdí. No do svícnu jsem si koupila letos v DM vůni vanilkových rohlíčků, když jsem nepekla :grinning:

Alex ještě chrní v kočárku, to asi ta hexa. Normálně už touhle dobou chce sváču, oběd měl v půl 1.
17. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
ahoj

kačenko - my vyrostli za 2měsíce jen o centák :unamused: pokud to doktorka neměří špatně :wink:
17. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Jitu, a voní to tak?

Josef se mi líbí, ale nelíbí se mi Pepa. Josefínka je taky moc krásná, ale určitě by se jí říkalo Pepičko a to teda taky ne.
17. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
Mně se líbí Klára :slight_smile: . Ale až budeme čekat někdy další, tak se to určitě změní.

Čau Šmouli, tak jak, jste zdraví?
17. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
-mě taky holky ještě chrní taky divné,jak se vzbudí dostanou svačinku taky to ovoce tak jsem zvědavá
-nám dala dr.na kašel tusin gtt tak uvidíme
17. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
jitko, to je dobra nahrazka :grinning:
tvuj manza je taky tomas jo? no to ani nevim covece za tu dobu co se zname :wink: :grinning:
no ja jsem blani zvedava, co budem mit jako druhy, klido bych rada chlapecka a holcicka by taky byla fajn, tak snad dvojcata :grinning: pro chlapecka mam par tipu na jmena, ale nevim, co vybrat.. teda to je sila, ja uz pisu o dalsim mimcu.. takze zpet k sabince.. :slight_smile: ted usnula :slight_smile:
17. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
ahoj jsme zdraví...jen nemám moc času, tak sem jen nakukuju :wink: :slight_smile:
17. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
Andrej, a jaké máš vytipované?

Mareček se právě vzbudil :wink:
17. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
-holky už tady rozmýšlíte nad druhým co :slight_smile: kdypak byste ste chtěli co,v jakém časovém interavalu
17. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
Tak už se vzbudil a valhcuje tu světlušku i pejska najednou, hamoun. :grinning:
17. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
adrosku ty uz nemusis no :slight_smile: ty uz mas vystarano pekne :slight_smile:

blani, libi se mi treba radim, simon, adam, david, proste je jich dost, ale zadne neni takove to nej no..
17. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
Mně se líbil Adam, ale manža to nechtěl, že by měl svátek na vánoce, což by později nevadilo, ale jako dítě by prej byl škodnej :grinning:
17. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
Adrošku, já bych chtěla až tak za 5 let :wink:

Jo jo, Adam a David jsem taky navrhovala, ale manžovi vadilo, že by měli svátek kolem vánoc :slight_smile: . Mně se líbí Alois, Lojzík :slight_smile: , ale manžovi ne.
17. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
tak sjem taky doma,koupila jsme si nové teplejší rukavice a podvlíkačky.Vojtík celou dobu chrněl,teď se napapal,a půjdeme zablit zase nějaké dárky,než se nám vrátí tatínek.Jede ještě pro stromek,tak se zdrží.Malý zase porcuje puzzle,hlavně že jsem mu na ty okraje naskládala hračky.No jsme zvědavá kolik budeme vážit v pondělí my.Váhu jsme už schovala,tak už to bude překvapení.
17. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
adros: já asi tak za rok a půl. Uvidíme.

tipy na jména taky mám,ale to se ještě může stokrát změnit. Jediný co vím, že když to bude holčička tak to bude Anežka. To byla moje prababička a hrozně se mi to jméno líbí. Chlapeček by mohl být třeba Štěpánek.

andrej: krásná vánoční atmosféra a máš pravdu s mimčama je to o ničem jiném.

kači: jojo byl těžší po porodu, je to náš kuliferda :grinning:
17. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
jak tak čtu už probíráte jméno dalšího prcka. :slight_smile: Já chci holčičku,aby byl páreček.Už mám zase Vojtu pod židlou,mám strach se pohnout abych ho nepřejela. :astonished:
17. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
Pepička to teda neeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To bych vraždila :grinning:
17. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
katko :slight_smile:
holky ja jdu umyt nadobi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
Andrejko, já bych chtěla 3 děti, tak my je jedno, co by bylo druhé za pohlaví, ale to třetí by musela být holčička, kdyby i 2. byl kluk :grinning:
17. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.