• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Odkrknou si vaše mimča pokaždý?
Náš malej to má tak půl na půl, pokaždý hlavně u prsa rovnou usne a tak chvilku čekám, ale když se nic neděje, tak ho šoupnu do postýlky a nevypadá, že by mu to vadilo.
6. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
dobré ránko!!!

nelča taky pokaždý nekrkne...taky žádný blinkání....
jedeme za chvíli na koupák, tak se tu mějte pěkně a reni drrrržžž séééé!!!!!

já už nekrvácím, jen někdy kapka špinění....ale třeba 2dny jsem čistá a 3den malinko špiním...tak nevím!! :sweat_smile: papa
6. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Dobré ránko holky,vítám doma a hlavně mezi námi Andrejku a Ipusku.
Tak Andy jak to zvládáš,mě šití na některých místech hrozně boelo,tam mi to nmohl umtrvit,byla jsem bez epiduralu,tak jsem pořádně zatínala nehty do jindry :grinning:
Včera jsem byli celý den včudu,a malému vzdoušek opravdu svědčí,celou sobotu strávil v kočárku u našich na zahradě a byl tuhý nebohý :grinning:
Dneska jedeme do teska,já si jedu koupit něco na sebe a pak se udělá nákup.S malým bude vždy někdo venku v kočárku,do Teska ho brát ještě nechci.
A co vy plánujete na dnešek?
6. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
my si taky pokaždé nekrkneme,říkám mu kdyby grgal tak jak prdí tak by to bylo skvělé,tak ho projistotu šoupnu na bok
6. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
šmouli ty s emáš na koupák :grinning: aspoň svlažit nožky.
Já budu mít aspoň uu našich bazén,nic extra velkého ale bude se hodit. :wink:
6. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Andrea, když mě šil doktor hezoun, tak byl muž s malým na vyšetření, podepsání, vážení atd.
Já se držela toho madla za hlavou a dr. nadávala :grinning:
6. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
no nám malého hned odvezli na vyšetření jestli je všechno v pořádku,když použili ty pumpu.Takže Jindra ho jen podepsal,a sestry ho hned odvezli,takže byl se mnou.
Mi doktor taky říkal,teď mi můžete nadávat jak je libo :grinning:
6. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
no já střídavě nadávala a střídavě říkala au au au - už to bude? :slight_smile: :slight_smile:
klika, že ještě zkraje na čípek působil trochu dolsin, pak ty venkovní umrtvil, ale čast nešla, tak to jsem proauovala :slight_smile:
6. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Jo a nejvíc mě pobavilo, když mi říkal, že ví, že to bolí :slight_smile:
6. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
no já když s eho ptala kolik ještě tak mi se smíchem říkal že ještě metr. :grinning:
6. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Jo, já se ptala kolik mám stehů a prej nepočítaně :grinning:
A když šil, tak říkal, ještě 3 stehy, jé koukám, že tady udělám taky ještě steh a už to bude a při asi čtvrtém už to bude, jsem mu říkala, že je pěkná slibotechna a že mu to nebaštím :grinning:
6. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
dobré ránko maminky a zbytek těhulek :slight_smile: tak já jsem šití zaspala :sweat_smile: v narkoze no alespoň k něčemu to bylo dobrý, ale měla jsem jen dva malý stehy. andreasku sabinka je kočička :dizzy_face: náš malej normálně teď dva dny po sobě vydrží až šest hodin bez probuzení na jídlo včera od osmi do tří a to jsem ho už v ty tři budila sama. jsem sice ráda, že se vyspím, ale není to nějaký divný :confused:
6. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
ahoj holky tak ja mam dnes termin ale nic se nedeje vcera poslove po deseti minutach jinak nic tak doufam ze uz zitra klapne ten nastup do spitalu :wink:

vitam maminy ipus a andy
6. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Andreasku a Ipusko vítejte doma :wink: :slight_smile:
Andreasku malá je rozkošná :slight_smile: je to princeznička :wink:
Sun jj taky chodím malýho budit na jídlo-přes den :wink: a kolikrát ho i hladím a zkoumám zda se hne :sweat_smile: se mi to taky zdá divné,ale určo je to v pořádku :wink: hold jsme šťastné mimči že máme spavé děti :sunglasses: a musíme si toho vááááážit :grinning:
Andy a Jmiso jj my taky nekrkáme :sweat_smile: páč většinou u kojení vytuhne :grinning: no a když nevytuhne tak se přechlastá a pak se většinou poblinká :confused: :grinning: a tak ho dávám pořád na bok a postýlku máme našikmo :wink:
Tak my asi půjdeme na prošku :slight_smile:
6. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
no vidim ze tady opet nikdo nereaguje takze cau

renatko dekuji ze sis na me vzpomela a ja ti preji at mas uz malou u sebe doufam ze se nam to behem zitrka taky podari a s tim placem to mam stejne hlavne na prijmu to bude des :confounded:
6. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky. Tak Mareček se rozhodl dneska nespinkat nebo co. Od půl deváté byl vzhůru do 10, tak jsme ho vzali na chvilku na vzduch a to vytuhl už při cestě ke kočárku :grinning:

Míšo, Mareček si taky pokaždé nekrkne. A ublinkává (a někdy i blinká) i když si krkne i když si nekrkne. Takže v tom nějakej extra význam u nás nevidím :sweat_smile: . Ale zkouším ho dávat krkat.
Ty se máš, že už nekrvácíš. Já ještě pořád jo :unamused:
6. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Andreasku, Sabinka je krásná :slight_smile:

Reni, tobě přeju pevné nervy a at už máš Karolínku u sebe :wink:

Evi, tak uvidíš. Třeba si tě tam už nechají a budeš mít Danielka taky zítra u sebe :wink:
6. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Evčo, tak zítra to určitě už klapne. :wink:
6. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Tak jsem byla s malým venku s kočárkem, teď dochrupává v korbě, zatím korbu nosím dom a podvozek dáváme do kočárkárny, máme korbu lehounkou.
Až se probere, tak ho nakrmím, pak si dám oběd, pak musím uvařit na zítra guláš, tedy naházím to do papina a fertig a mám tu zase koš na žehlení. Než to udělám, bude další kojení. To jsou fofry :grinning:
6. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak konečně jsem se dostala k netu, jsme na chalupě, takže se pořád něco děje, ale zachvíli vyrážíme dom.

Andreasku: Vítej se Sabinkou zpět a je opravdu nádherná :slight_smile:

Evčo: hodně štěstíčka zítra :slight_smile:

Renča už je v porodce?
6. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
ahoj holky,
tak my jsme stihli procházku jen tak tak a už zase chčije a to doslova, že jsem tak sprostá :stuck_out_tongue_closed_eyes: - trávník je už úplně nalitý, že ani nestíhá vyschnout a ty ceďáky jsou tak 2 a více denně a k tomu je už zase bouřka. Malej venku krásně spinkal, ale doma jsem ho vyndala a tak se probral, teď jsem ho na chvilku ošálila dudlíkem, ale už chce pít. ve čtvrtek už jsme měli 3350 g, ale máme antibiotika do očička, ve středu s ním půjdme asi na oční, naše dr. má dovču, tak nám to doporučila.
Náš malej taky taky moc nekrká a i když si krkne, tak si taky klidně blinkne a někdy snad vyblinká úplně všechno, co vypil. Méně blinká v noci, to ho kojím v leže v posteli a většinou tak i usneme a pak neblinká, jen když ho přendám do postýlky, když ještě nespinká, tak mi ublink, tak jsem ho vzala zpátky do postele a spinkal jako šípková Růženka.
Zatím pořád používáme papírové pleny, k látkovým jsem se ještě nedostala a hlavně jsme spoustu papírových dostaly a tak je chci spotřebovat. A fakt si nějak nedovedu představit, že bych do toho ještě prala pleny a žehlila je, už takhle nic nestíhám. :grinning:
6. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
kači, to je fofr viď? Taky nás to za chvíli čeká. :wink:
6. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Evi, nějak nestíhám nic jihého než kojit a starat se o malého, ale domácnost nestíhám, jsem asi nějaká pomalá, a když náhodou stihnu umýt nádobí, tak zase nestíhám počítač :grinning: a koníka :grinning: .
6. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
kači, to budu mít asi stejný problém, ale miminko je na prvním místě, to se nedá svítit.
:wink:
6. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Kačí já taky najedu na látkovky až tak po šestinedělí :wink: páč malej teď sere jako ďas :grinning: :grinning: a tu spotřebu si nedovedu představit :astonished: :wink:
Evi tak snad se zítra dočkáš :wink: to by měk Daneček zítra krásné datum narození 7.7. :wink: :slight_smile:
Evulko jj užívej si zatím bříška :wink: mě ten pupík docela chybí :pensive: :wink: nemam se počem hladit :sweat_smile: :grinning:
My přišli z procházky taky jen tak tak už tam zase leje jako z konve :confounded: to je teda počasí to je hnůůůůůůůs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak jdu vzbudit přísavku a jdeme papat :wink: :grinning: tak paaaa
6. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
káťo, u nás taky prší a je bouřka. No s bříškem se mi právě vůbec loučit nechce, je mi z toho ouvej,
ještě bych ho klidně měla měsíc.
Holky vy taky budete používat látkovky? To je super, já už mám taky připravené a těším se až začneme. :wink:
6. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Já už si na břicho ani nepamatuju, už se vejdu do předtěhu věcí :slight_smile:

Látkovky - mi právě vyhovují, protože malej furt kajdí a když ho přebalím 3x za sebou během chvilky, tak by nás fakt zruinoval. Naházet je do pračky zabere minutu. Žehlení si beru k TV, když se chci na něco koukat, tak u toho žehlím. Jak bych si k tomu lehla, tak usnu. :grinning:

Počasí - tady je zatím jen dusno.
6. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
tak u nás už leje asi 2 hodiny, to je fakt hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
látkovky zatím nepoužívám, ale chtěla jsem, ale dostali jsme několik velkých balíků papírových plen (většinou velikost 3-6 kg), tak je chci vypotřebovat, aby tady nepřekážely :grinning: a pak uvidíme, jestli se nám do látkovek ještě bude chtít, ale pořád do toho mám chuť jít, tak jsem zvědavá, jak to budu zvládat :slight_smile:
taky nosím předtěhu věci, zatím jsem tedy nezkoušela všechny, ale pár sukní jsem oblékla v pohodě, kalhoty moc nenosím, stále krvácím :frowning2: a tak mám radši sukni, aby mi to větralo :grinning: i když ty síťovaný kalhotky si beru už jen na noc a už asi 14 dní používám jen minivložky :slight_smile:
žehlení je pro mě dost velká procedúra, protože nemám žehlící prkno a žehlím na kuch. lince, kde je teď váha pro prďolku a všechny propriety na žehlení včetně prodlužováku nosím ze vzdáleného pokoje, takže když se rozhodnu žehlit, tak potřebuju někoho k malému, abych se z toho neulítala - podávat mu dudlíčka a konejšit ho při žehlení, když už tak jsem z toho zplavená, to fakt zatím sama nedávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
jé tak to se máš míšo, to já břicho ještě mám :slight_smile: jsem v půlce, půlku jsem nechala v porodnici a teď se ještě zbavit tý druhý. náš malej teď vůbec nechce spát už ho dávám spát od desíti a pořád nic jen leží a kouká nebo řve. no když prospí celou noc tak pak není divu co :grinning: já se na žehlení chystám odpoledne a vůůůůůůůbec se mi nechce :confounded:
6. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak já jedu taky v látkovách. A jsem spokojená, papírovky mu teda dávám na noc tak od 22h do 5h ráno a někdy na prochajdu. Teď mám právě várku plen v pračce :grinning: a přinejhorším se prý pleny žehlit nemusí, tak když bude nestíhačka, tak holt bude v nevyžehlených :confused:
6. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.