• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andrej: krásná fotka s mončičákem, já měla taky bílýho a modrýho :grinning:
17. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
Andrej H, krásnej překlep - "zablit" dárky :grinning:
17. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Kači: ten recept na ty střapáčky tam přijde do té nádivky vejce? to jako, že je tam syrové?
17. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
Blani tak to potom jo,mě tři děti neprojdou,Jindra by nejraději jedináčka,ale o tom já nechci ani slyšet.
Tak jsem se dala na balení dárků na zemi že budu dělat společnost malému ale to se nedá,vždycky se připlazí a hrabe mi do všeho :grinning:
17. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
jitu :grinning: :grinning: já to po sobě ani raději někdy nečtu :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
Andrejko, jedináčka bych taky nechtěla :wink: . Tak když řeknu, že chcu 3 děti, tak manžel jenom údivem mlčí :grinning:
17. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
17. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
17. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
Jitu, ty jak se válí po tom balónu jsou super :wink: . A hezky ti demoluje puzzle :grinning:
17. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
Jo a vyhrabala jsem svoji nejstarší fotku, asi se mnou moc podoby nemá
http://www.baby-cafe.cz/modules/coppermine/albums/userpics/12858/normal_DSCN6185.JPG
17. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
Blani já jsem jedináček,takže vím jaké to je.Jindra má zase dva bráchy,takže to vidí úplně jinak,tak si říkám dvě-kompromis
17. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
Jitu fajné fotky,s tím puzzlem jako kdybych viděla toho našeho lumpa.Jak přes kopírák,jsou to potvůrky
17. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
máš hezkého kokotka :wink:
17. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
No jako "kokotek" je v našem kraji chápán někdo jiný a není to moc lichotivé :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
jitu moc hezké fotky, je to demolition man :grinning:
17. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Jitu-pekne fotecky, Alex je drak :grinning: a bacha at ti nesni ty male dilky v tom puzzle :confused:

My mame tez Niveu,ja ji koupila v DM za stovku a pak jsme jeli do Alberta a tam ji mely za 49Kc! :angry: No a taky ten krem na pdelku Fast relief bottom repair, jak to zklidnuje zacervenani, taky za 49, tak sem ho vzala a je super, sem mela vzit dva :unamused:

A dalsi mimco?Tak kluk by byl Vojtisek a druha holcicka fakt nevim, ale manzel, ze ted sem vybirala ja a ze vybere kdyztak on :confused: Ale Andrej Valentynka se mi taky libi :wink: Pak treba Barunka :slight_smile:
17. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Teď jsem se snažila asi 1/2 hodiny marně uspat Marečka :unamused:

Jitu, super kokrhél :grinning:

Andrejko, jasně, kompromis musí být :wink:
17. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
Andaro, no musím ho hlídat, já nemůžu nikde sehnat ty puzzle, co nemaj pidi díly.
17. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
Ja taky prave kamkoliv jsem prisla do hrackarstvi, mely jen tyto.Tak ted manza objednal na aukru ty co sou tam jen cisla.
17. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
tak my by jsme rádi celkem 3 s tím, že alespon jedna at je holčička :grinning: to bych chtěla šárku a druhýho kluka adama. tak já jsem ted dva dny zkusila dát tu svojí jablečnou přesnídávkodžus a dobrý. ale zítra zajdem k dr. má v podpaždí nějakej exzem či co tak at nám dá nějakou masťu.jitu super fotky alex teda řádí :grinning:
17. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Já je našla na netu
http://www.vodnihratky.cz/katalog.php?kategorie=11026

ale ještě čekám, jestli ségra najde podětech, jestli náhodou ten krtek není bez dílů.
17. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
Andaro, my jsme asi odsouzení používat na zadeček jenom Bepanthen. Je drahej, jak sviňa :angry: . Koupila jsem cosi (nepamatuju si název), co by mělo mít stejné složení jako bepanthen, jen je to levnější a po tom se celej oprudil. Stejně jako po krémech, které obsahují zinek.
17. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
Já teda prdku nemažu vůbec ničím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
Blani, v ty Nivee je taky bepanthen a kdyz byla opruzena po jablicku,tak to fakt pomohlo :wink:
17. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
Andaro, já už mám pocit, že těch krémů mám plno. Mám i ještě vzorečky z porodnice, rybilku, co mi poradila dr. hned na začátku a vše je na prd. Tak už se aji bojím kupovat něco nového.
17. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
teda jsem si ted myslela, že už je půl sedmý a ono bylo půl šestý :astonished: filip je protivnej jak pr. tak nevím co si tady s ním hodinu počnu jsem ho zkoušela dát spat a nic tak nevím. já ho namažu tak jednou denně a mám taky ten bepanten sice mu ostatní nevadí, ale ten se mi nejlíp roztírá :grinning:
17. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
Sun, Mareček je taky protivnej, určitě aji unavenej. My půjdeme za chvilku koupat.
17. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
my mažeme prdelku červenou indulonou a žádný problém nemáme
Vojtík už je taky pěkně protivný,už aby spinkal.
Jitu tak to se moc omlouvám :grinning: :wink:
17. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahoj kočky tak nám přes oběd nešla elektřina :angry: jsem byla mírně nasr. :confounded: jinak uhlí je na dvoře a teď už jen aby ho někdo složil :grinning:pak jsme byli na prošce a kočárek taky zvládnul sníh v pohodě :wink: :dizzy_face:jen malinko ztěžknul :grinning:jo a pryšel nám balíček od Hami klubu :dizzy_face:máme tam masozeleninový příkrm,ovocný koktejl a pokračovací mléko(to doufám nevyužijeme :wink:)tak mam takové malé předvánoce :grinning:
Kači jj vejce syrové :wink: no taky jsem se obávala ale furt je udlabávaám a vše v pohodě :grinning:
Blani kamarádka měla ten samej problem :wink: malý byla alergická na Zinek a snesla jen Bepanten :unamused:
17. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.