• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kači taky nám tento týden dorazil balíček z hami milé že :grinning: tak čaj zabral snad to ješě hodku vydrží.
17. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
Sun jj véééééélmi milééé :wink: :dizzy_face:
Tak teď mi volal manža že konečně vyjeli z fabriky(byl od včera na montáži) a za nějaký 3-4 hoďky je doma páč chcou ještě do Ikei :frowning2:
17. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Tak mě ještě nikdy žádnej balíček nedorazil :frowning2: . A já bych chtělaaaaaaaaa.

Mareček je už okoupanej a zatím neřve hlady :confused:
17. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
blani mě to trvalo tak měsíc od registrace. musím to tu datlovat jedním prstem filip mi musí sedět na klíně aby byl klid čaj už došel :grinning:
17. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Blani a registrovala jsi se u nich??? :wink: v tom kufříku z porodnice je takovej jako pohled a to vyplníš a odešleš :wink:
17. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Já jsem to vyplnila už v porodnici a dala sestřičce.
17. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
Teď jsem se dívala na jejich stránky a tam se dá taky zaregistrovat, tak se asi zaregistruju.
17. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
Tak se můžeš zaregistrovat znovu na netu
http://www.hami.nutricia.cz/cs/hami-klub/hk-registrovat-se/
17. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
no pozdě, koukám :grinning:
17. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
Holky :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..jak kdybych to ráno tušila,protože se mi jet nechtělo..dojela jsem na zličín odvézt tu peřinu do čistírny a chtěla jsem pokračovat za kamarádkou do centra,jenže paní mi při výjezdu z parkoviště nedala přednost zprava takže mě nabořila a to tak že dost :frowning2: dveře u řidiče totálně v hajzlu,málem jsem se nedostala ani ven,já řvala že v zádu mám dítě,naštěstí se Sofince vůbec nic nestalo,auto má zničenej celej levej bok,no fakt bomba ted před vánoci..jelikož škoda neni do 100tisíc a nikomu se nic nestalo tak jsme policii nevolalï,přijeli jen z nehod-nějaká soukromá firma,která mi auto odtáhla a půjčili nám jiné,aby jsme byli pojízdný,vše bude hradit pojištovna té paní co do mě narazila..celé se to odehrálo před 12h a já domů dorazila až v 17h,šílený,no hlavně že se nikomu nic nestalo..
Hanko, hlavně, že se nic nestalo, plechy opraví.
17. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
Hani, teda, to je pech. Hlavní je ale, že jste obě v pořádku :wink:
17. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
hani, tak hlavne ze jste v poradku! my jeli odtahovkou domu v sobotu, takze bud v klidu, nejsi sama :wink: a alternator nas stal 6 tisic, to jde, mysleli jsme si, ze to penezenka odnese vic..
17. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
teda hani ještě, že se vám nic nestalo :astonished: je to teda pech ještě takhle před vánocema :angry: baba jedna na co myslela :confused:
u nás už se chrní odpadl chudák při koju, jitu na ty stránky jsem už koukala, jsou tam dobrý recepty, ted si jdu umejt hlavu a pak si dočtu o těch příkrmech na kojení.net
17. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Hani :astonished: :astonished: :astonished: teda to je děs :confused: no hlavně že jste se Sofi obě v pořádku :slight_smile: baba jedna husná :confounded:
Blani jj to asi myslíš tu boxíkovou pohlednici,ale tahle byla přímo od Hami taková oranžová :wink: a bylo tam i místo na razítko od pediatra :wink:
Holky a sakra tak to jsou 2 "nehody" no snad nebude nikdo do třetice :confused:
17. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
tak já se zaregistrovala po netu je to nejrychlejší :slight_smile: tak jsem to početla a jsem zase o něco chytřejší, zítra bude mít bobánek sladkej oběd chci mu dát (když má ty polonarozky :sweat_smile: ) banán s hruškou. asi půjdu nastrouhat tu bio mrkev a šoupnu jí do mrazáku.
17. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
teda Hani, to je hrůza, asi bych z toho byla v šoku a naštvaná a asi bych hlavně měla strach o Marečka, jestli se mu něco nestalo - hlavně, že jste obě se Sofinkou OK a auto náhradní máte, tak to dobře dopadlo :wink:
tak to jsem taky neudělala - žádnou pohlednici Hami jsem neposlala, takže taky dostanu prdlajs :grinning: :grinning:
Kači - nestraš s těma nehodama, fujjjjjjjjjj :grinning: :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Sun - kde jsi koupila bio mrkev? a kolik stála? já ji viděla v kaufu za 29 Kč ale nakonec jsem vzala normální českou za 9 Kč a vypadala lépe než ta biomrkev - Holandské zelenině teda vůbec nefandim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
tak já jsem se nechala inspirovat dnešní diskuzí a dala jsem Marečkovi odpoledne ovocný kelímek jablko + banán od Hami asi a moc mu to chutnalo i když mi předtím domácí banán plival, tak to asi chce mít rozmixovaný :grinning:
17. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
holky, jdu na ruzovku, zatim.. :wink:
17. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
holky, jaké máte cestovní postýlky, mamina chce ode mě, abych Marečkovi nějakou objednala k vánocům a já nevím jakou - je jich mraky a co mám z toho vybrat - dík za radu :wink:
17. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
My žádnou, já neporadím :slight_smile:
17. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
hm, tak dík Jituš :grinning: - jo, pěkný fotky s těmu puzzlema :slight_smile: Alex je fakt pohodář :slight_smile:
17. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
my se učíme usínat bez ududlávání a tak si pokaždé pořveme a pak chrapíkuje, ale nechci ho přechválit :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Já myslím, že si můžeš vybrat, která se Ti líbí. Jediný rozdíl v nich bude v tom, že některé mají závěsné lůžko pro novorozence a pak některé, možná všechny mají boční vstup na zip, tak si tam lezoucí prcek může nacestovat sám.
Jinak mi to přišlo na jedno brdo.
17. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
kačí kupovala jsem jí v hypernově myslím, že stála něco kolem dvacky tak mi máme z rakouska mě přijde hezčí než ty normální taková oranžovější :grinning: tak to je dobře, že marečkovi šmakovalo za chvilku přijde na chut i tomu domácímu. já mám postýlku půjčenou od kámošky, takovou obyč. použila jsem jí jednou a ted si jí půjčili naši a maj jí tam rozloženou.
17. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Kačí tfuj,tfuj,tfuj :wink: tak snad jsem žádnou nepřivolala :wink: a tu postýlku jj taky bych řekla prostě si objednoej co se ti bude líbit :wink: :slight_smile:
No já zase dnes zkoušela uspat bez zavinutí do deky,ale opět prd :pensive: po půl hoďce začal pobrekávat a když jsem ho zavinula tak do 5-ti minut chrápal :pensive: ach jo
17. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
ještě zavinujete kačí? já myslela, že už jste s tím sekly, u nás to šlo dobře, sice jsem ho potom ještě párkrát zavázala, ale to tak v noci, když si fakt nedal říct a pořád máchal rukama. ted už chrní sám v pytli :slight_smile: no jdu na tu mrkev a kouknu na růžovku i když teda ta spěje fakt někam ... :grinning:
17. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Sun no jo šlo to jen jak byl na tej Bebě na noc :confounded: to se přežral a usnul sám,ale pak jak jsem ho začla dokrmovat MM tak ikdyž je ospalej až mu padaj oči tak prd :pensive:
17. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.