• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kači - já mu musím třeba držet ruku a i bříško, aby se nepřetočil a usnul, ale nijak ho nesvazuju asi od 3 měsíců :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Kačí no my snad budeme zavinovat snad až do puberty :pensive: :frowning2: jinak usíná teda krásně :sweat_smile: :grinning:
17. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
hani: tedy to je mi líto, ale jak píšou holky, hlavně,že jste obě v pořádku.
17. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Evulko tak máte uspáno? :wink: :slight_smile:
17. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tak ordinace skončila :grinning: tak kde je kdo?????
17. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Tak jo no sama si tu asi moc nepokecam :grinning: tak hurá do hajan :wink:
Dobrou všem :wink:
17. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
holky taky jdu do hajan, dobrou noc :wink:
17. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj.
Tak v noci sněžilo teplota -6,5.

U nás asi v půl jedný jekot, Alex se přetočil v postýlce na břicho a nemoh zpátky, já jsem si myslela, že mu v tom otáčení bude vadit spacák. no tak jsem zase ponaučená matka. :grinning:
18. pro 2009 v 06:44  • Odpověz
dobré ráno,
tak my hlásíme -8 :confused: brr je tam pěkná kosa. zajedem dneska dopoledne k tý dr. s tím exzemem nebo co to je, snad tam nebude moc lidí. tak zatím jsem stihla filipa jen zvážit má přesně 7 kg no a během dnes zkusíme to měření odhaduju to tak něco malinko pod 70. :slight_smile:
18. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ránko. Tak mi máme skoro -10 :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mareček tady teď zápasí se sáčkem :grinning: . Dopo ven nejdeme, protože kolem půl 12 jedu do školy a mamča i s Marečkem jede se mnou, tak bude spinkat potom.

Sun, a má to pod pažema? Takové červené? My to máme taky a už celkem dlouho a mažu mu to bepanthenem. Jednou to má lepší, podruhé horší.
18. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jé Blani v tom podpaží to má malej taky :confused: a mažu mu to Sudokremem :wink: jsem myslela že je to zapařenina :sweat_smile:
Sun tak jsem zvědavá jak Filípek poporostl :wink:
Jitu jj prckové dokážou překvapit co :wink: :grinning:
18. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Kači, já si taky myslím, že to je zapařené. On to mývá aji pod krkem, jak si tam vždycky nablinká :sweat_smile:
18. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
Pod krkem má Alex opruzeninu taky, jen to mažu po koupání, jinak se s tím moc dělat nedá, ale je to menší a menší, jak má hlavu víc nahoře.
18. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
Jj pod krkem to taky občas mívá :wink: ale tak už míň :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak my spinkali celou noc.
Včera nám tatínek přinesl stromeček tak ho máme na balkoně
my naštěstí ani pod krkem ani pod pažemi opruzeninku nemáme,vojta teda krk vytahuje pořádně :grinning:
jdu trochu dočíst
18. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
zdravím, dobré ranko,
jsme asi od 7 hodin vzhůru, lezl mi po hlavě v posteli, tak jsem musela vstát a tahal mi vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to bolí :grinning:
teď je pod hrazdou a asi se už začíná nudit, budu ho muset jít vysvobodit.
Noc klasika - kojo asi v 1 hod a pak asi ve 4 hod - ani jsem nerozsvěcovala a jen přehodila strany. Byli jsme sami doma, taťka je na jakémsi školení, včera odpo mě informoval, že tam není signál a tak že mu nemám ani volat. :confused: :sweat_smile:
Mareček má ještě trošku kašel, zato mamince je čím dál tím hůř - nějak mě ta bolest v krku a hlavy nemůže opustit, asi pro to málo dělám. Jen kloktám. :frowning2:
18. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
ahoj holky, my zase krmení v 6 a vstávačka v 8:30 :wink:

jdu vařit odpoledne jedeme nakupovat :wink:
18. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Kačenko, ty jsi taky nachlazená? To jsem ani nepostřehla. Tak ať je brzo líp :wink:
18. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
no, už jsem to chytla asi od Marečka nebo prostě jen tak ze vzduchu :frowning2: , není mi dobře už asi 3 dny a dnes jsem jak praštěná palicí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Tak máme vyžehlený plíny :wink: a Honzík se teď v postýlce přetáčel jako čamrda :dizzy_face: :dizzy_face:
Kačí tak zkus ještě zapařovací zábal na krk a třeba šalvějový pastylky na cucání :wink:
Andy super že už máte stromeček :wink: :slight_smile:
Evulko noc krásná jako vždy :wink: koukam :grinning: a co vaříš dobrého? :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
káťo, měli jsme chuť na čočku,tak jí dělám. Ta bude hned.
Ten tvůj čamrda je ale šikula... Náš čamrda čamrdou moc není. Na bříško mu to ještě nejde, i když snahu má
18. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Evul no však Davídek má ještě čas :wink: :slight_smile: malej taky začal až teď :wink: :slight_smile: jééé čočka tu bych taky mohla někdy ucmudit :dizzy_face: díky za inspiraci :slight_smile:
Teda koukam že to tu dneska vyložene žije :confused: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
jé, čočku bych si taky dala - dobrý nápad Evi :slight_smile: budu ji muset taky udělat a děláte ji s párkem, uzeným masem nebo s volským okem?
Evi - váš malej má ještě čas na přetáčení - i když Mareček se začal přetáčet cca ve 4 měsících a 1 týdnu, ale každé dítě je jiné :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
Kači - dala jsem si ten obklad na krk :wink:
18. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
Kačí to je dobře tak snad zábal pomůže :wink: a hned jak zteplá tak ho znova namoč do studený vody :slight_smile: jinak čočku dělam s tím co najdu doma(případně v krámu :grinning:) někdy s okem jindy s kolobásou či párkem a když je uzený tak s ním :wink:
18. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
Holky oběd ucmundět a sežrat :grinning: Dneska jí máme s volkým okem, ale děláme taky s párkem, klobásou.
Jsem ráda, že jsem vás inspirovala. :grinning:

kači: na bok mu to jde i nožičky přetočí jako by na zem, prdelku má nahoře, ale ty ručičky mu nejdou.Máme to nějak cvičit nebo jste to nechali přírodě :grinning:
18. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Evulko nech to na přírodě :wink: však on na to přijde :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
dobře, já jen chtěla vědět, jak to děláte vy. :wink:
18. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
my mu párkrát pomohli a on to začal dělat pak sám - třeba teď se skoro měsíc přetáčel jen za levou ručičkou a tak jsme ho od pondělí nutili, aby se točil přes pravou - trochu jsme mu pomohli a točí se už i přes pravou :grinning: :grinning: ale úplně jinak než přes levou - jakoby vystrčí břicho a překulí se a je rovnou na předloktí obou ručiček :wink: a rovnou pase hříbátka
18. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
No malej teď piluje to přetáčení na levobok,ale už bylo aji pár pokusů do prava :grinning:
Tak už mě začíná odvolávat na kojo tak páááá :slight_smile: my pak jdem na prochajdu :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.