• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak to jo, uvidíme, jak mu to půjde, trochu mu třeba taky pomůžu, ale nebudu to lámat přes koleno.

kači: užijte si procházku...
18. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Evule, nech ho být, on si to natrénuje sám, má ještě čas.

Jsme byli venku skorem hodinu, jsem zmrzlá, jak hovno, pardon, citlivé duše prominou.

Kačenko, jestli se točí v záklonu, luku, prostě vyšpulené břicho, tak to není moc správně, to by dělat neměl, lepší je fakt nenutit.
18. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
jitu a kdy by to tak měl začít dělat. Vím, že každé mimčo je jiné, ale tak nějak přibližně.

citlivé duše tu asi nejsou. :grinning: Tak my za chvilku budeme vyrážet směr Písek, sněží tu jak o závod, tak doufám, že to všechno vyřídíme.
18. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Evule kolem půl roku je tak akorát. Samo jsou děti, které to dělají dřív, ale jsou i děti, které později, prostě průměr je kolem půl roku. Důležitější než "brzkost" je, aby to dělal správně, používal ty správné pohybové vzorce nebo jak tomu ti fyzioterapeuti nadávaj.
18. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
Můžeš ho stimulovat, že budeš lákat na hračku apod. Ale jinak bych to nehrotila.
18. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
jitu: díky zkusím to. Na hračky on dá :grinning:
18. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahoj holky, dnes jsme byly dlouho venku a u kadernice a nakoupit, za chvili jdu na postu vyzvednout zidlicku, ale otevrem ji az na stedry vecer :slight_smile:
18. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
Ahoj holky, jsem doma. Mareček dlouho spal doma a než jsme dojeli do školy, tak jsem tam byla jen 1/2 hodiny. Ale nevadilo mi to :grinning: . Pak jsme byli ještě s mamčou v Olympii a koupila jsem manžovi svetr na vánoce, tak su ráda :sunglasses:. Ale mamča mě teda dala, furt honem spicháme, jsem za ňou málem utíkala, jak s tím vozíkem lítala :angry:. Furt Marečkovi říkala, že mama si pohne, mama si stejně nic nekoupí, tak jdeme, no rostla jsem :rolling_eyes:

Andrej, vem si pomocníka na židličku, je těžká jak p.ase :sweat_smile:
18. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
jj, židlička je pěkně těžká, zrovna jsem to chtěla napsat.
18. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
jee holky diky za tip, tak to ju, to si vezmu toma s sebou! :slight_smile:
18. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
taky jsem byli venku a jsem zmrzlá jako hov....Malý měl akorát studenou ručku,pořád jsem mu ji schovávala ale on ji zase vytahoval.
Jj ta židlička je fakt těžká,furt ji někde smýkám,kuchyň,obývák,sice to má vzadu kolečka ale i tak.
Přeji Sofince a Filípkovi vše nej k jejím půlkulatinám.
A hlavně Hani že se Vám nic nestalo,reaguji ještě na tu bouračku.
Tak já jdu Vojtíkovi vařit papu,bude mít na zítřek mrkev,cuketu a brambor.Taťku nemáme doma,a zítra taky ne,tak válčíme sami.
18. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
A ještě auto :grinning: :wink:
18. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
no mě to naštěstí přitáhl až do chodby pošťák :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Mně to dotáhal pošťačka se 70-letou sousedkou :sweat_smile:
18. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Nám to dotáhl manžel :grinning:
18. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
Tak jsme tuu :slight_smile: byli jsme venku přes 2 hoďky :wink: a jelikož jsem se pořádně navlíkla tak se těch -5 dalo v poho vydržet :grinning: jen pucek se mi na prochajdě probudil a řval jako tur páč nemohl zabrat :rolling_eyes: a taky furt cpal ručičky ven a jak jsem mu je zandala tak ryčel ještě víc :confounded: ale páč byl oblečenej lehce alá varianta celej prcek ve fusaku a né půl mimča venku tak to byl docela boj aby vydržel vevnitř a nebyla mu zima :sweat_smile:
18. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Katko, vy máte jen -5? To se máte. U nás bylo -9, teď začalo hodně sněžit, tak je jen -8,5 :grinning:
18. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
jéé tak -5 bych chtěla taky,u nás bylo celý den -10 brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
18. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Tady teď taky pěkně chumelí :dizzy_face: a jj máme jen -5 :grinning:
tak dneska nedělam nic jiného než převracim špunta zpátky na záda :grinning: na břiše se mu to líbí jen chvilku a pak kňourá :grinning:
18. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
tak u dr. jsme nepochodili, byla plná čekárna dětí a určitě né těch nejzdravějších tak jsme to vzdali a zahájíme domácí léčbu. blani jo v podpaždí to má vlevo, je to takovej červenej flek a uprostřed se jakoby loupe asi nějakej lišej nebo tak něco si myslím. já jsem to mázla včera infadolanem, tak uvidíme. děkuji za přání k půročkám, kde máme dneska tu sofinku at jí taky můžem popřát :slight_smile:
18. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
čus, taky přeju Filípkovi a Sofince vše nej nej nej k půlročninám - hlavně hodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
Taky se přidávám a přeju všecko nej nej nej Sifince i Filípkovi :wink:
Sun tak to je pech :confounded: člověk by řekl že takle při pátku to bude lepší a ono prd :unamused:
18. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
tak zidlicka je doma, sli jsme s tomem :slight_smile:
18. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
Jé, vy máte půl roku? Tak to přeji Filípkovi i Sofince jen to nejlepšííííí :slight_smile:

Sun, jako kulatý to má? Aha, tak to asi bude něco jiného. Mareček má takové jakoby proužky.
18. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
jo tohle je kulatý tak necelej centák v průměru, zkusím to mazat olivovým olejem. teda už tady zase kňůčí on má poslední večery tak protivnou náladu ach jo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aby přijel ten tatka a zabavil ho
18. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
Sun tak u nás už se tak stalo :grinning: teď spolu kecají v pokojíčku :dizzy_face:
18. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
ahoj kočenky

nedočítám, je něco novýho?

Dneska jsme byli u dr. na píchanci, vážíme 6,36kg, takže je to ok. Ale poradna to nebyla, takže nevím kolik měří nebo tak. Jen si malou nechám dát dycky na váhu, jen abych věděla.
A ptala jsem se na pobyt venku a říkala mě, že hlavně mazat obličejík krémem a nechodit ven když je víc jak -5stupnů
18. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Andrej, hezký ozdoby, kde to taťka koupil?

Charlie, já se taky ptala a mně řekla do -10 v pohodě. :grinning: A pak si vyber. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
Mareček už spinká :dizzy_face:

Andrejko, fakt jsou ty ozdoby moc krásné :dizzy_face:

Já jsem četla, že do -5 nemůžou novorozenci a děti myslím do 4 měsíců a od 4 měsíců, že se může do -10.
18. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
andrej krásný ozdoby tatka je hodnej to našeho by to teda opravdu nenapadlo :sweat_smile: ale v týdnu jsem dostala alespon kytku tak si nemůžu stěžovat :grinning: no my jsme taky byli dneska venku, takže já si vybírám do -10 :slight_smile: jo a měříme 70 cm. :slight_smile: a 7 kg, aby se to dobře pamatovalo.
18. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.