• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jéžiši, Amerika :rolling_eyes: . Po 35 letech propustili chlapa z vězení, kterej tam byl nevinně. Odsoudili ho v 19 letech. Mně přijde, že se toto v Americe stává celkem často :pensive:

Sun, kytku jenom tak :confused: ?
18. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
tak jsme přijeli v půl šesté z nákupů, rychle vykoupat, nakrmit a teď dělám stracciatela řezy. Zatím mám piškot, teď půjdu na krém.
18. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
u nás bylo odpolčo taky -9 st.

jnak taky Sofince a Filípkovi vše nej. My máme zítra 5.měsíců
18. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
čau,hlásím se po delší době a hned se pochlubím,dnes sme našli první dva zoubky :dizzy_face:

tak já zas letím a zítra mrknu a doíčtu vás,pá a dobrou :dizzy_face:
18. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
reni: tedy, hned dva jo? Tak super a gratuluju
18. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
holky diky :slight_smile:
je to rucni prace a u toma v praci meli na to pozvane pani..
18. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
andrejko,teď jsem je taky objevila, jsou nádherné. Jakou mají barvu?
18. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
jo blani byl nakoupit v kauflandu tak mi koupil amarylis v květináči. :slight_smile: reni to je fofr, a hned po dvou tak velká gratulace.
18. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Reni, tak brzoooo? :confused:

Andrej, aha. Ono se to občas někde vyskytuje, ale já na to ještě nenarazila, tedy teď, když bych měla zájem :angry:
18. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
jitu jj a pak si vyber, tak já teda nevím, kdy ty mrazy můžou malé ublížit a kdy ne. To je asi individuální, některýmu mimču může vadit těch -5 a některýmu -10

reni teda gratuluju k zoubkům

a Sofince a Filípkovi vše nej nej nej

a evul Davídkovi vše nej nej nej zítra :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
charlie: děkujeme :slight_smile:
18. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Reni, teda velká gratulace. A bylo to bez breku?

Evi, taky se přidávám s gratulací. Vše nej. My máme zítra 6 měsíců :wink:

Sun, ten je ale hodnej :slight_smile:

Manža je na vánočním večírku z práce. Původně říkal, že přijede kolem 6, když jsem s ním v 5 mluvila. Pak v 7 volal, že se chlapi nechcou zdvihat (musí je rozvést dom, má firemní auto), ale že tak kolem 8. by mohl být doma. A že jak vyjede, tak mě prozvoní. Je půl 9, doma není a ještě mě ani neprozvonil. A pak že jsou ženský ukecaný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V TV je velký kulový, tak jsem si pustila Mamma Mia.
18. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
blani: děkujeme

já vím, my jsme přeci přesně o měsíc :wink:
18. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
blani tákže marečkovi taky vše nej.
No jo, chlapi...

V tv je prd to je fakt, čumám na kotka a mádla ale spíš to mám jak kulisu :confused:
18. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Evi, jo jo, jsme :dizzy_face:

Charlie, děkujeme :slight_smile: . To jsou dneska samé gratulace, co :grinning: :wink: . Já bych se na ty Snowborďáky klidně a ráda dívala, ale kdyby z toho neudělali seriál. To mě strašně se.e :angry: . Já to Mamma mia mám taky spíš jako kulisu.
18. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
no je fakt, že jsem se na to mohla mrknout na dvd a v kuse :grinning:

jdu chrnět, tak papa
18. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Holky chci s ezeptat kdo vaříte,skladujete to v mražáku?Na kolik dní to mohu nechat ve skleničce v ledničce?Asi tři,že?Udělala jsme toho dneska nějak víc,tak proto se ptám
18. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Andrejko, ještě nevařím, tak neporadím.

Za chvilku to končí, tak půjdu taky do hajan. Manža už přijel a hned šel na pivo :unamused: . Dobrou noc :slight_smile:
18. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
blani: tak Marečkovi taky vše nej... :wink:
18. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
evulko, jsou stribrne a psani je tmave modre trpytive :wink: udelal mi/nam radost :dizzy_face: jitko tak treba je jeste nekde objevis.. tady v pze by nemel byt problem..
sabca dnes nejak odpo vubec nespala a ted vecer spatne usinala, nevim co to.. je fakt, ze se vyspala venku v kociku dostatecne.. nebo to jeste muze byt po ockovani ten neklid..
zitra tu budu mit mamku, nejak vas nestiham.. cucela jsem na vanoce naruby, pak neco do skoly a uz zas do postele.. tak papa a dobrou noc, zitra juknu :wink:
18. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz
Ahoj.

Andrej, já nechávám v lednici na další dva dny a zbytek je v mrazáku, ale z toho to vyndám tak do dvou týdnů, do měsíce rozhodně.
19. pro 2009 v 06:58  • Odpověz
Dobré ránko. Tak u nás je -10,5.
19. pro 2009 v 08:10  • Odpověz
čauky,díky za gratulace,náhodou sem je našla když se zasmála,ale žádný příznaky,akorát slintá ale to už od 2 měsíců a máme pořád prsty v pusence,no má je už prořezaný,tak snad tak projdem všechny zoubky bez breku :dizzy_face:

myslím,že mimčům rostou zoubky od 4 měsíců,máte už někdo prořezaný zuby?

jinak spinkáme pořád celou noc od 20:00 - 6:30 :wink:

co je tady novýho,sem tady dlouho nebyla
19. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
Čau Reni, tak to je super, že to bylo bez breku :slight_smile: . Někdo už zoubky má, určitě Magdalenka od Andary a pak nevím.
19. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
Zdravím, tak u nás je taky pěkná kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My máme už dva zoubky :grinning: a asi se klubou další...
19. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
helu: tak super, taky velká gratulace.

andrej: ty musí být krásné, je to dobrý nápad.

U nás ráno taky -10.

Davídkovi jsem k jeho k 5-měsíčninám udělala další čepičku. Při zkoušení moc radost neměl :grinning:
19. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tak ráno tu bylo taky asi -10, ale teď je vedro, jen -6 a pro změnu opět sněží :grinning: Sice drobně ale furt.

Jsme byli v Tescu, tak máme nakoupeno, už jen drobnosti z masny a celer a salám na salát a je to všechno.
19. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
čus,
tak u nás ráno bylo - 16 brrrrrrrrrrrrr, a přes den se to pod - 10 nedostalo, takže Mareček venku nebyl, v - 11 nebudu riskovat, když je po nemoci :slight_smile:
Blani - gratulace k půl roku věku Marečka :dizzy_face: :dizzy_face:
Evi - Mareček taky čepičky moc nemusí, ale když byl pidi mimi, tak řval víc, když jsme mu ji dávali :grinning:
19. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
Tak jsem teď s Alexem od 4 spali, fakt bezva, to jsem zvědavá, kdy usne na noc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahojky holky,vidím že tady to dneska nežilo,no jo sobota. :wink: My jsme byli s Vojtíkem sami,taťka vydělával penízky,teď je na florbale,malý spinká a já si dělám pizzu,mám hlad.
Jitu tak u nás se už vůbec odpo nespalo,vynahradil si to dopoledne kdy spal dvě hodiny,tak jsem s tím počítala že usne u flašky. :slight_smile: Za to včera nám večer dělal pořádné scény.Zítra jedeme k našim,tam necháme malého a jedeme se podívat na vánoční trhy-nasát vánoční atmosféru.
19. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.