• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
nazdárek,
tak dneska to bylo rychlý dočítání :grinning: my jsme byli nakupovat (doufám, že letos už naposledy :sweat_smile: ) chtěla jsem nějaký ty zimní botky, ale nic jedinej, kdo má nový botičky dokonce z nextu je filípek tatínek mu je šel sám vybrat :grinning: jinak teda děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě, že už to mám všechno v kupě a jídlo na svátky nakoupí martin ve středu až pojede z práce. taky jsme dneska nastěhovali novou postel tak jsem zvědavá jaká bude noc, ale upřímně teda za ty prachy žádnej zázrak :angry: docela jsem zklamaná. jdu si načnout víno martin mi tam dneska nějaký vybral tak snad bude výborný :slight_smile:
19. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
19. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Tak Alex usnul, než jsem umyla linku, protože manža "vařil" zatímco jsme s Alexkem chrněli. To teda čumím, myslela jsem, že bude vzhůru do deseti.
19. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Čauky.

Kačenko, děkuju :slight_smile:

Sun, taky jsem se dívala dneska na botky. Jediný, který byly fakt teplý a celkem dobře vypadaly, stály 2 a 1/2 litru a to teda nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Já mám botky outdoorovky a nosím je celoročně, miluju je a teď vlastně ani jiné nepotřebuju, já doporučuju.
19. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahoj holky, meli jsme tu moji mamku a pak jsme byli v letnanech nakupovat..
ja ted taky nosim outdoorovky alpine pro a jsou bezva, taky celorocni, v zime do nich dam silnejsi ponozky a je to :slight_smile:
dobrou noc, vidim, ze uz vsechny asi spite.. :slight_smile:
19. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj kočenky moje :slight_smile:
My byli dopolko ve městě dokupovat vánoce :slight_smile: (a dostala jsem náušnice za Honzíka :dizzy_face: :dizzy_face: konečně :grinning: ) a pak obídek prochajda a cukroví teď jsem to dopatlala ještě zítra vosí hnízda a ořechové placičky a nazdar ende šlus :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jich máme 6 druhů :sunglasses: jinak dnešní noc úplně super čuper malej vydržel do 5 do rána :dizzy_face:
Tak to jdu letem světem pročíst co jste tu nakrafali :wink: :grinning:
19. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz
Tak to byl fofr s dočítáním :grinning:
Takže gratuluji všem mímům co kdo má za měsíčníny :wink: :grinning:
U nás bylo ráno -14 a tak byly lehké obavy zdali ožije autí-naštěstí ožilo :wink: :grinning: a mohli jsme vyrazit na nákupy :sunglasses:
já si koupila teď na podzim taky outdoorovky s goretexem a jsou ouplně super :wink: botičky do sucha i do vodičky :grinning: mam adidasky :wink: né teda že bych tuhle značku nějak preferovala,ale botky dělalí suprový a dobře mi seděj na těch mých hnátkách :slight_smile:
Tak jdu do pelíšku a doufám že si prcek zopákne vstávačku v 5 ráno :wink: :slight_smile: tak dobrouuuu noc
19. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
Ahoj všem.

Já mám hi-tec botky, předtím jsem měla merrellky tak to bylo úžasný, ale sehnala jsem je tenkrát za poloiční cenu, jinak bych je nekupovala za ty prachy :grinning:

U nás děsnej budíček, Alex mi spadl z postele, usnula jsem u koja a on odcestoval z prostřed manželské postele až na zem, naštěstí to není tak vysoko, cca půl metru a na zemi je koberec, tak nemá ani bouli, přestal plakat, jakmile jsem ho ze země zvedla, ale byl to šok. :zipper_mouth:
20. pro 2009 v 07:54  • Odpověz
Dobré ránko.

Teda, Jitu, to se nedivím, že ses lekla. To bych se taky lekla :confused: . Ale hlavně, že je Alex v pořádku :wink:

A co to je ty outdoorovky? Jak to vypadá a kolik to stojí :grinning: ?
20. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
Jitu :grinning: . Ty druhý vypadají líp :wink:
20. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
nazdárek,
tak mi máme za sebou první noc na novém loži :slight_smile: spalo se mi dobře, jen mě štve, že je teda oproti tý starý docela vysoká takovej nezvyk. malej chrněl do 4 :dizzy_face: tak mi po čtyřech měsících ráno vyteklo mlíko, na novou matraci :sweat_smile: tak mi máme -16,5 :pensive: no to ani ndeska nevylezem, jsme tu s filípkem samy a celej den budem všichni jsou v čudu. no taky přemýšlím jestli nebudou ty celoroční lepší při mým štěstí si ted koupím zimní a za týden bude obleva a po zimě ne :grinning:
20. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
Tak my máme už jenom -8. Pojedeme ještě nakupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
ahoj holky

u nás je -14. taky hnus a svítí sluníčko. :grinning:

káťo jsi šikulka, spáchat 6 druhů to máš můj obdiv.
:wink:
20. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
ahoj holky, tady je -12! :confused:
pujdete s prckama ven?
pecu marokanky nebo teda cekam, az mi tomas nakraji mandlicky a kandovany ovoce a pak je upecu :grinning:
20. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
U nás je teď -10,5, počítám, že v poledne se to dostane vejš, tak na chvilku se vyvětrat půjdem.
20. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky holky,my máme -12,takže zima pořádná.Taťku sjme vyslali na nákup.A po obědě jedeme k našim,takže ven půjdeme ale jen rychle do auta, a frčíme.Malého necháme u našich a pojedeme se mrknout na vánoční trhy.Takže program máme pořádně nabitý.
20. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojky, u nas je -14 a sviti teda slunicko,a le ven nejdeme, Majdulka ma z toho mrazu oschle tvaricky a to ji to mazu tou Niveou proti chladu a vetru. Tak aby se ji to jeste nezhorsilo. Vcera jsme potrebovali nakupovat, tak ji hlidal muj tatka - dokonce i prebaloval a nakrmil :slight_smile: Nevim jestli jsem to psala, ale mamka ma zlomenou nohu a zitra jde na operaci :unamused:
20. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
já dneska ven taky nejdu, sice to sluníčko je hezký, ale necháme to na jindy.
Ráno v 7 u nás bylo dokonce -20, teď je těch -14
20. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Reni-gratuluju k zoubkum bez breku :grinning: Taky mame dva, ale mrzuta teda byla a spatne spala,ale ted uz dobry. Jinak jeden chlapecek z diskuze kveten, mel zoubek uz ve 3mesicich a ted je mu 7m a tyden a ma jich 8!
20. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
andaro tak to je smutny s maminkou takhle pred vanocema.. :confounded:
my se asi na chvilku vyvetrat pujdem, odpo bude snad tepleji, ted tu sviti slunicko.. :slight_smile:
andaro, my taky mame tu niveu sos nebo jak se jmenuje :wink:
20. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
tery s mamkou jsi to psala, ale že půjde na operaci to ne, to je blbý takhle před vánoce, pustí jí alespon dom?nebo tam bude muset ležet? No mi dneska taky zůstanem doma, dám ho po dvanáctý spát tak doufám, že mi vydrží alespon do 2 :sweat_smile: tak já jsem včera koukala na ty krémy a ve všech jsem našla vodu :rolling_eyes:
20. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
andar: tedy chudák mamka, ta to slízla takhle před Vánoci... :frowning2:

my máme taky niveu proti větru a chaladu
20. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
Holky snad ji pustej pred Vanocema :frowning2: je z toho hotova, ona tak nesnasi nemocnice a doktory :unamused:
Ta Nivea je dobra :slight_smile:
20. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj kočky, tak my venku byli, jen na chvilku, krásně svítí sluníčko :slight_smile:
Prcek spí v kočáře v chodbě a my rozmrzáme :dizzy_face: Ale ne, nebylo to tak hrozný :grinning:
20. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
niveu máme taky

a andar tak at mamču pustí brzo :unamused:
20. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
My niveu nemáme, my vystačíme s bambuckým máslem :grinning:
Venku jsme vydrželi hodinu, teda já, Alex by vydržel dýl, celou dobu prochrápal, ale mně u byla zima.
20. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
jitu tak to jste vydrželi vcelku dlouho, my šli k babi pro psa, bydlí kousek od nás a pak na chvilku na pole a hned zpátky, si myslím, že to nebyla ani hodina a stačilo to :grinning:
Hlavně nám teploměr ukazovat nulu, haha, to bylo zrovna sluníčko :grinning:
20. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
jo a včera jsme malé koupili novou zimní kombinézu, co jsme měli jednu, tak ta je jen do 6ti měsíců a je v ní pěkně narvaná. Už schne na šňůře, tak ji co nevidět začnu využívat :grinning: Je mnohem lepší, dá se rozepnout úplně celá až k nožkám a ještě k tomu ty zipy tam jsou 2, což u té první, co jsme dostali po jedné holčičce není a blbě se to oblíká :confounded:
20. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.