• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
My máme -8,5 a sluníčko sem nesvítí.
20. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
nám svítí jenom chvilku za ten den a zrovna to vyšlo na dobu, kdy jsme se motákovali ven, no jsem si říkala, že je to v pohodě, že se ani v předpovědi netrefili :grinning: a ono nakonec jo :sweat_smile:
20. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
Tak jsem teď vyrvala Alexovi z pusy moji pantofel, čuník, snad nic nechytnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme na chaloupce a máme tu -15 kosa děsná. Malá už spí 2 hoďky, ale za chvíli jí budu budit na jídlo, kdybych ji nechala spát tak straší v noci :grinning:
20. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
my byli venku vsichni cca pul hodky a stacilo to :slight_smile: bylo krasne, ale tvare nam mrzly..
20. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
jitu :grinning: myslím, že takových pantoflí bude mít ještě možnost ochutnat :grinning:
kater budit?? Tak brzo? Tak to já budím nejpozději kolem tý šestý večer, aby šla spát v těch 20h, ale je fakt, že když má naspáno.. U nás se ještě spí a budit nebudu :grinning:
andreasku přesně, stačí i chvilka :wink:
20. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
ahoj holky,

tak já ještě tvořím poslední vánoční dárky. Bude to sada, kropáček obrázek a květináč všechno s ubrouskovou technikou, jednu sadu pro kamarádku, druhou pro maminku. Pak až dotvořím,tak se pochlubím :grinning:
20. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
evulko teda ty ses zrucna :wink: :slight_smile:
20. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahoj holky, jsme doma. A stejně ještě nemáme všechno koupené :frowning2:

Evi, ty jsi šikula. Mně se ta ubrousková technika strašně líbí :wink:
20. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
andrej, blani: děkuju holky, ale ještě jste to neviděly :wink:
Nejspíš to bude hotové až zítra večer. Dneska budou teprvne obrázky, dělám na ty obrázky tu praskací metodu,tak ten lak chvilku schne.
20. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
blani: já ubrouskovou techniku dělám už strašně dlouho, mamka to má chudák už v celým domě. Ale jí se to taky líbí, proto jí to dělám :slight_smile:
20. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
Já si namatlala tváře a nos bambuckým máslem taky, takže nic mi nezmrzlo, ale chodila jsem jen po sluníčku :grinning: Jako ve stínu fakt klandra. Už to zase klesá, je -9,5. Zítra jedem s Alexkem k dr. to bude auto zmrzlý na plech a manža ho nepředehřeje jako včera, když jsme jeli na nákup. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
jitu u nás už je - 12 :frowning2:
20. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Evi, tak když se to mamce líbí, tak ať o má všude :wink:

U nás už je taky -12.
20. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
tak u nás je už -13,4 brr :stuck_out_tongue_closed_eyes: sousedi pod náma odjely na svátky k rodičům, takže povypínaly topení tak je to teda znát i u nás :rolling_eyes: topení naplno a nad 20 se nedostanem ani omylem :frowning2: my jsme odpoledne s malým jen přejely ke známým a jinak jsme venku nebyly snad zítra.
20. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
evul tak takovýhle techniky vůbec neznám, já totiž nejsem vůbec tvořivý typ

dala jsem pár fotek na galerku, tak se jukněte, jak nám dneska svítilo sluníčko na prochajdě :grinning:
20. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
Charlie, hezký, tak nějak bylo tady. A to psisko - je to pes domácí nebo je chudák venkovní? To víš, pro mě je každej pes mimo teplo obýváku chudák :grinning:
20. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
20. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
andarko dekujem, moc hezky je majdulka na pranicku :slight_smile:
jdem cucet na vsichni moji blizci :slight_smile:
20. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Charlie, hezké fotky :wink: .

Andaro, super přání :slight_smile: .

Jdu na superstar, akorát teda do půl 12 asi nevydržím. To nepočítají s tím, že se na ně dívá i někdo, kdo chodí spát ze slepicema :grinning: .Dobrou noc.

Jéžiš, Mráčková už je v televizi :confused: . Kdyť nedávno porodila. To nechápu :unamused:
20. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
tery děkujem, ta mikča je super a majdulka pěkná kukačka :grinning: tak u nás se už chrní a já budu koukat na superstar, ale teda nevím nevím jestli vydržím až do konce končí to až o půl dvanáctý :astonished: tak co kdo myslíte, že vyhraje?
20. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak my budeme koukat na superstar.

Jitko: náš hafan když třeba prší a pustím ho na zahradu, tak vystrčí čumák a když zjistí, že prší tak se otočí a maže zpátky. A tady na chalupě má dokonce svůj gauč, to ani my nemáme pro sebe :grinning:
20. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jo, a ještě se chcu zeptat, je dětská peřina teplejší než deka? Mareček leží na zavinovačce, cípem je přikrytej, pak je přikrytej dekou a ráno byl jak led :frowning2: . Teda ne celej, ručičky totál a nožky taky dost, ale ne tak moc. Nevím, co to je za materiál, my máme péřovou peřinu, tak právě nemůžu sama posoudit, jetli to může být teplejší.

Sun, já si myslím, že Šmajda, protože je takovej šoumen.
20. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Taky myslím, že Šmajda :slight_smile:

Blani: Kačenka to má občas taky, říkám si, že jí přece nemůže být zima a přesto ty ručičky a nožičky má ledové.
Já už jsem zavinovačku dala pryč teda v Praze na chalupě teda jí ještě mám.
20. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Já se právě bojím, jestli mu není zima. V noci jsme tady měli cca 19 stupňů, takže to moc teplo není :sweat_smile: . On v té zavinovačce není zabalenej, ale dávám ji pod něj, aby měl teplo i zespodu a cípem ho překryju a pak ještě dekou.
20. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
tak jsem vám taky dala PFku do alba. :slight_smile:

charlie: tak to já asi trochu tvořivá jsem . :grinning:
20. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jeee tady už se spí.

Já musím zítra ještě do Prahy, musím do práce, a to jsem si myslela, že se vrátím do Prahy až příští rok :grinning:

Tak dobroooouuuuuuu
20. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jeee Evi taky delam decoupage :grinning: a keramiku, v praci mame dilnu, pec, hrncirskej kruh, vylevaci formy, takze mam doma konev a hrnicky atd., pletu i kosiky :wink: Hodim vam sem taky nejaky fotky na ukazku, v praci jsme vzdy meli vystavu :wink: krasny veci za par korun, kolegynka dela nadherny svicky, proste super. Ja tohle muzu, ted mam v planu tvorit Majdulce na bodycka, sehnala jsem bily a koupila si transferovou tuzku a jde to paradne :slight_smile:
20. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
andar: tak to je super, máme stejný zájem. Já tedy keramiku nedělám, i když bych ráda. Já jsem zkoušela mozaiku, decoupage jsem zkoušela taky na textil, jinak taky maluju na textil, dělám patchwork. :wink:
20. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahoj všem.
při pohledu na teploměr jsem myslela, že špatně vidím, takový vedro, jen -1,5 snad nezačně pršet, musím jet autem, tak nechci ledovku, to bychom museli vyjet dřív, protože řidiči by rozhodně bourali a trvalo by nám to.

Blani, 19 stupňů není na spaní vůbec málo, my máme občas i míň. Alex má taky někdy studený ruce, ale podle toho se nedá moc řídit. Já jsem na něj zkoušela i vytáhnout peřinu, ale to je tak hrozně obrovský, že jsme to zase uklidili.
21. pro 2009 v 07:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.