• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Máme dvě nové bejkárny, pokochejte se, tady to začíná
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_6.mesic/#DSCN6191.JPG
21. pro 2009 v 07:53  • Odpověz
dobré ráno,
tak včera jsem u superstar tak napůl spala a napůl byla vzhůru pak čekám, že po reklamě řeknou, kdo vyhrál a on už začínal nějakej film :grinning: jsem to trošku propásla no pak se filip vzbudil tak jsem měla o zábavu postaráno, jeden den vydrží do 4 a druhej je vzhůru o půl dvanáctý :rolling_eyes: asi večer zkusím mlíko. jitu pěkný dotky, tak postýlku už taky okusujem musí to být dobrota :slight_smile:
21. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
No hlavně ji budeme muset dát na nižší polohu, jak si takhle sedne sám, tak při jeho "schopnostech" by se mi za chvilku překulil na zem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
jo to jo, my už jsme jí šouply o víkendu, když jsem povlíkala postele.tak se mi zdá, že náš mladej začíná tlačit nahlas :grinning: to jsou zvuky, včera jsem mu dala tu dýni, ale celej den ublinkával tak mu jí dneska radši dávat nebudu a udělám asi cuketu s bramborem. ještě musím letět do města kamarádka psala, že filipovi koupila dárek k vánocům tak musím tý jejich cácorce taky něco pokoupit.
21. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
:fearful: poklade :astonished:
21. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahojky holky tak sem si sem dala par fotek moji Marketky tak se muzete juknout... :slight_smile: :grinning:
Dobré ránko :slight_smile: . U nás je -9,5. Myslela jsem si, že bude míň, když včera večer bylo -16.

Jitu, dík :wink: . A jak Alex tu postýlku ocucává? To si k tomu sedne?
Ano smouli :slight_smile:
21. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Blani, no jo no, prostě se rukama přitáhne po špruslích.
21. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj Poklade. Markétka je krásná :slight_smile: . V kterém týdnu se narodila, když jsi měla termín až 7. ledna :confused: ?
21. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
34tt. se narodila mno jeto moje slunicko zatim ani nebreci zatim je hodna :slight_smile:
21. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Jitu, tak to je machr :sunglasses:
21. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Dobré ránko holky,dneska nás čeká půlroční prohlídka+včelička
včera jsme byli na vánočních trhách,ještě že js,me sebou netáhli vojtu,lidí jak nas.....dělali tam baňky se jménem nebo přání,to co má Andy,jenže tam bylo tolik lidí,že jsme tam nečekali.
Jitu pěkné fotečky :wink:
21. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
poklade....to přijde neboooj :grinning:
ale přeju aby zlobila co nejmín, ale at se taky ozve-že to je ženská, musí pěkně křičet!! papa já zas letím furt práááce :wink:
21. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
Poklade a kolik vážila a měřila? Na fotkách vypadá jako tak akorátní miminko a ne dříve narozené :wink:

Andrejko, nás to čeká zítra :confounded:
21. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
Brééé ránko :slight_smile:
Ahoj Poklade :slight_smile: Markétka je kráááásná beruška :dizzy_face: :dizzy_face: a je to velká bojovnice :wink: :slight_smile:
my dneska taky jdeme na půlroční prohlídku :wink: malýho teď nakojim oblíknem se a frčíme :wink: tak jsem zvědavá na ty jeho míry a hlavně kolik váží :wink: :grinning:
Evulko pěkný fotečky sundavání ponožek :wink: :grinning: a no mě to pečení baví jen teda letos s tím malým sabotérem mam trochu ztížený podmínky :grinning: :grinning:
Jitu taky pěkný fotečky :wink:
Tak u nás bylo včera taky asi -11 a na prochajdě jsme byli tak hoďku a půl a chvilku co jsme přišli to kleslo na -14 :rolling_eyes: ale dnes ráno "hic" jen -5 :grinning:
Tak zatím piiiic :wink:
21. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj kočky,
tak tu smolím řeč a on se mi kousnul počítač, no tě pic, takže už se mě to nechce psát podruhý :angry:
A to jsem si to radši zkopčila, protože jsem viděla, že se něco děje a ono prd, nic se mě nevložilo, chjoo
21. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
čus,
u nás normálka večer kolem 19 hod asi -13 nebo kolik a pak kolem 22 hodiny už bylo jen -5 stupňů :confused: se ten mráz prostě strhnul a teď už je jen - 3,9 takže dneska určitě půjdeme na procházku ven :grinning: , dva dny, co bylo pod těch -10 jsme nikam nešli, protože jsme po nemoci a před prvním očkováním :wink:
doma jsme měli po ránu kolem 16,5 stupně, malej spal u mě v posteli, nějak jsem usnula při koju a tak se ohříval o mě :grinning:
Andrej a Kači - jsem zvědavá na vaše míry - teda vašich chlapečků samozřejmě :grinning: :grinning: - kolik měří a váží :slight_smile:
Jituš - my už jsme s postýlkou o patro níže asi skoro měsíc - Mareček už hrozně cestuje a teď už začíná i natahovat nožičku při lezení a včera už byl na okamžik jako pejsek ale měl natažené ručičky i nožičky a prdelka mu trčela do výšky :confused:
21. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
venku je nádherně - modré nebe a sníh, škoda, že to má zítra začít tát, to bude zase všude fujtajbl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
holky,
máte nějaké dárky pro své manžílky? já nemám nic, jen pro Marečka ale nemám ani žádný nápad - připadá mi, že nic ani nepotřebujeme - to, po čem jsme toužili, se nám narodilo v červnu a teď nějak došla přání kromě toho abychom byli zdraví a šťastní :pensive:
21. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
kači tak to já nemám nic, nějak jsme nepocítili tu potřebu si chystat překvápka. Já jsem si řekla o knížku babicových dobrot a jinak nic není třeba.
Manža teda něco koupil ale prý je to to, co bysme stejně časem pořídili.
Jinak si manža koupil jakoby k vánocům ode mě :grinning: dvd přehrávač přenosný, ale spíš je to pak i pro prcka až bude větší :wink: tak třeba při cestách do auta apod.
21. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Charlie, to našve.

Kačenko, já mám jenom svetr, ale chtěla bych ještě něco, jen nevím co. On mluvil o čepici, sluchátkách k notebooku, tak uvidím, co ještě koupím. Sice říkal, že mu 1 dárek stačí, ale mně to přijde blbý, když by se ho někdo zeptal co dostal a on řekl svetr a dál nic :sweat_smile:
21. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
blani jak se vlastně připravuješ na první mrkvičku? Já netuším jestli mám koupit nějaký skleničky pro ten začátek a nebo uvařit jednu mrkev :confounded:
21. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
Já manžovi nechala udělat hrnek s Alexkovo fotkou, bude to mít do práce na kafe.
21. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Charlie, já jsem si včera koupila skleničku. Koupila jsem teda víc, i nějakou jarní zeleninu, mrkev a brambor, špenát a brambor, brokolici a květák. Buď to sní ze začátku nebo na cesty, uvidíme. Ale na to první jsem si koupila. Jen mě teda štve, že v těch ostatních skleničkách je i jablečná šťáva. Proto je chcu dávat co nejmíň. Ale uvidím, jaká bude realita :sweat_smile: . Akorát ten špenát budu kupovat, protože jsem četla, že když se př :sweat_smile: ipravuje doma, tak v něm může být hodně dusičnanů nebo čeho a v těch skleničkách ne.
21. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
Já akorát nevím, jestli koupit aji kaši a tu dávat na večeři nebo dávat jen tu zeleninku na oběd.
21. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
díky za rady :dizzy_face: , možná si taky ještě navzájem něco koupíme, spíš bych to viděla na nějaký rodinný dárek - mikrovlnku nebo třeba myčku (tu bych fakt chtěla) nebo domácí kino (to, co máme, děsně hučí :angry: )
21. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky..včera u nás bylo -16st..takže jsme se ven nedostali,dneska je jen -5 takže odpoledne vyrazíme..dneska dostane Sofinka v obědu poprvé masíčko,to jsem zvědavá jak jí bude chutnat..
Já mám pro manžela košili,kterou si sám vybral,pak ten kalendář a vonavku,no žádný velký překvápka letos nebudou..včera jsem vše zabalila,nazdobila stromeček,tak ve středu akorát douklidím a je to..jsem ráda že už nemusím lítat po krámech a schánět dárky..
21. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
Blani a jak ti malej spinká - budí se ještě v noci tak často? Mareček dnes v noci papal dvakrát - už někdy kolem 11 hodiny a pak někdy asi kolem 4 hodiny, ale to jen tipuju, ani jsem nerozsvěcovala a překulila jsem ho v posteli na druhou stranu na kojo a pak se vzbudil před 7 hodinou a lezl mi po hlavě :grinning:
21. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Mareček už spinká třičtvrtě hodiny, takže za chvíli bude budíček :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.